Skocz do zawartości

bieszczady


darekk1200lt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale dobrze tam jechać poza lipcem i sierpniem.

 

Każde wakację spędzam w domu i stwierdzam że w lipcu i sierpniu nie ma bardzo dużo turystów, to nie Zakopane. Warto przyjechać jesienią, gdy liście zmieniają kolory, wtedy naprawdę jest bardzo ładnie i turystów jest bardzo malutko :)

 

pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 3 razy w bieszczadach w tym 2 w zeszłym sezonie.

Musze napisać że nawet dla samych winkielków warto tam jechać, choć nie wiadomo jak po zimie drogi wyglądać będą.

Co do dojazdu - nie polecam drogi 897 z Tylawy do Komańczy - straszne dziury, no chyba ze chcesz pyrkać 50km/h i podziwiać widoki - te są genialne :) Drogi niższej kategorii niż wojewódzkie to po prostu hardcore, przejazdy w bród nie są żadkością :banghead: Jak już AndyTDM napisał należy mieć odpowiedni zapas paliwa w baku, ja sie niemiło rozczarowałem jak sie okazało że stacja w Cisnej ok godz 20 jest nieczynna.

W tym roku też obowiązkowo zawitam w ten piękny zakątek Polski, choć jeszcze nie wiem kiedy.

 

Do sie dojechać (szosowym) motocyklem to słupów granicznych jakie podobno znajdują sie za miejscowością Wołosate na jedynej tam drodze (ścieżce??) ?? Ostatnio nie dane mi było tego sprawdzić gdyż Straż Graniczna zdecydowanie kazała zawrócić (faktycznie, był tam zakaz ruchu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my jechalismy jakas droga na totalnym odludziu, zatrzymalismy sie przy strazy granicznej zeby zapytac gdzie mozna dojechac a gdzie nie, jeden normalnie zaczal pokazywac na mapie a drugi sie dojebal ze bez swiatel jedziemy, jak sie dowiedzial ze na MZ przyjechalem z lodzi to zrobil oczy jakbym przyjechal z australii i sprawdzal czy w ogole mam prawko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie dowiedzial ze na MZ przyjechalem z lodzi to zrobil oczy jakbym przyjechal z australii i sprawdzal czy w ogole mam prawko...

hehe to dopiero. to jest taka wiara której sie wydaje że na motorze to tylko wokół boiska można pykać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie dane mi było tego sprawdzić gdyż Straż Graniczna zdecydowanie kazała zawrócić (faktycznie, był tam zakaz ruchu).

Też to (cofnięcie) zaliczyłem i do dzisiaj nie wiem jak z tymi słupami jest.

Może w tym roku się dowiem - nie wyobrażam sobie nie zaliczyć Bieszczad- widoki, ludzie, klimaty etc. Nie do spotkania gdzie indziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu w maju było bardzooo dużo motocyklistów. Był to rekordowy rok ;) Zresztą pogoda dopisała, a to bardzo ważne. Przynajmniej drogi są w dobrym stanie, więc mozna trochę pośmigać.

 

pzdr :banghead:

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

tylko nie zapomnij wpaść do legendarnej knajpy 'Siekierezada' w Wetlinie 8)

 

 

Knajpa fajna i legendarna ostatnimi czasy troche podupadła ale nadal warto tam zaglądnąć.

Tylko to nie Wetlina ale NAPEWNO Cisna w Wetlinie jest "Baza ludzi z mgły" . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...