Skocz do zawartości

Kiedy zarejestrowac motocykl?


Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem CBR 600 F2 w grudniu 2005. Obecnie motocykl jest juz gotowy do rejestracji(mam wszystko co potrzeba: przeglad, tlumaczenia, zwolnienie z VATu itp)

 

Poradzcie mi czy jak zaczekam z rejestracja do 1 maja tego roku to bede zwolniony z oplaty za karte pojazdu???

Czy tez w wydziale komunikacji spisza date z umowy (31.12.2005) i bede musial ta karte oplacic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej kary :!: wczoraj znajoma rejestrowała motocykl z rynku krajowego z datą umowy VI.05r. zero problemu a co do karty poj. to lepiej poczekać- 1.V. to ostateczny termin może nie będą czekali do ostatniej chwili z nowymi opłatami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawo nie dziala wstecz... po 1 maja zaplacisz nowe stawki za karte pojazdu (podobno okolo 70-80zł)  

 

[ Dopisane: 02-02-2006, 17:06 ]

sam czekam do maja zeby zarejestrowac swoje moto...

 

tez mam podobny problem. Kupile w grudniu motocykl i dzieki temu omija mnie dodatkowe 500zl wprowadzone od stycznia.

Co do ceny karty to jak sie pytalem w urzedzie to ponoc ta cena zostala zakwestionowana ale nie wiadomo mi czy bedzie nizsza czy moze wyzsza.

Bede probowal sie dowiedziec czy jesli kupilem motocykl w 05 czy karta tak czy siak bede placil 500zl bo moze tak byc i szczerze mowiac tak bym wolal. :) A to z tego powodu ze w polowie czerwca wyjezdzam i wracam w pazdzierniku czyli rejestrujac motocykl w maju mailbym co najwyzej miesiac jazdy ale przy duzych kolejkach moze sie okzac ze bede mial mniej czasu. Do zaosczedzenia moze bedzie 400zl ale co mi po tym jak motocykl bedzie stal :|. Od kiedy zaczalem robic prawko w sierpniu czekam na chwile kiedy bede mogl wsiasc na wlasne motot i jechac gdziekolwiek i chyba nie wytrzymam do 1 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...