Skocz do zawartości

MGH - wyjazd na Pomorze Gdańskie 28.04 - 3(4) maja 2006


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A te 3 h do B-S to liczone na jakie moto, Prezesie? :icon_razz:

 

Takie od litra w górę :banghead:

 

A te 3 godziny to chyba zresztą wariant mocno pesymistyczny, choć nie znam dróg. Ile tam może być - ze 150 km?

Edytowane przez Hubert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A te 3 godziny to chyba zresztą wariant mocno pesymistyczny, choć nie znam dróg. Ile tam może być - ze 150 km?

 

Ode mnie z domu do Bornego samochodem jadę 2 godziny. Z miejsca gdzię będziemy kimali jest jakieś 40-50 km mniej.

Biorąc pod uwagę różne style jazdy, oraz trochę fantazji i zabawy na szosie :-) myślę że 3 h w jedną stronę to z palcem....

\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chce kupić miotłę ?

 

ta ... miotła odpala kiedy chce, czyli pełna loteria :banghead:

po przekręceniu kluczyka pełna feeria świateł a potem naciskasz rozrusznik i odpala bez problemu. albo cisza :D

jak ja, kurteczka, mam jechać tak daleko od serwisu suzi :smile: jak ona może w każdej chwili mi wykręcić taki numer ? ;)

czyli jak ? chce ktoś miotłę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

ależ ja tu żadko zaglądam, ale tak to jest jak Aker na bieżąco relacjonuje :D

bardzo się cieszę na wyjazd i tylko się zastanawiam, czy jak by co to jakies liny do holowania zielonej motorówki macie :smile: ??? przecież to wyzwanie tam dojechać :banghead:

 

A widze, że Aker twardy i jakos już nie reaguje, że oddaje swoje lokum na imprezki...

 

Pozdrawiam Was serdecznie i ide poćwiczyć co by za Wami dogonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chce kupić miotłę ?

 

ta ... miotła odpala kiedy chce, czyli pełna loteria :banghead:

po przekręceniu kluczyka pełna feeria świateł a potem naciskasz rozrusznik i odpala bez problemu. albo cisza :D

jak ja, kurteczka, mam jechać tak daleko od serwisu suzi :smile: jak ona może w każdej chwili mi wykręcić taki numer ? ;)

czyli jak ? chce ktoś miotłę ?

 

Mogę wstępnie zarezerwować serwis u Inglota&Krawczyka :-)

Edytowane przez Gregor vel Greg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...