Skocz do zawartości

Uwaga!! Ranking 900-setek z lat 90 - 00


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!!!

Ranking 900 - cetek na forum, z lat 90-tych

 

co najlepsze??????

Czy kawa?? czy CBR-a czy może RF :):) czy może inne sprzęty???

 

Czy potwierdzi ktos, że RF został niesłusznie wycofany z produkcji a był porównywalny do rywali :?:

 

to prawda że cbrą można lepiej sie zabawic niż kawą??

 

kto dołączy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sportu najlepsza jest cbr_a i tak stwierdzam , nie wiem czy mam rację, ale przy tym przystanę,

RF jest też extra, ale czy trochę nie za ciężka????

 

przecież w 94r. w teście porównawczym RF wygrał z kawą (czyt. Świat Motocykli nr. nie pamiętam) i to RF była uznana za bardziej sportową, a sama kawa ważyła wtedy grubo ponad 200kg,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak CBR to tylko 929 z lat 1998-2000

 

cbr 929 masz racje zgadzam sie z tobą:) motocykl zajebisty, ale to moto jest od 00 do 01. pozdrawiam

 

wracając do tematu honda 900RR od 90r miała najbardziej zywotne silniki, 40000 to pestka zero zuzycia w silniku. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO RF tez do lekkich nie nalezy, ale Kawa od poczatku miala lepsze prowadzenie, osiagi, hamulce dlatego nie wiem co to za test

 

Tak, ale w teście właśnie było napisane, że to Kawa jest nastawiona na turystykę a suza preferowała bardziej sport. :P

 

P.S.

panowie, broncie kawy :P hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Only Blady  najlepszy sprzęt do katowania, do dalszych wypadów też sie nadaje

Jak się ma 160 cm to i może do dalszych wypadów się nadaje. Przy moich 194 cm gdy jadę Bladym w pozycji odprężonej to cały pęd powietrza odcylany przez owiewkę wpada mi pod kask i unosi mi głowę :P Po pół godzinnej jeździe schodzę z Bladego jak Robocop to samo miałem gdy przejechałem się dużej na GSX-R 1100. Pewnie to kwestia przyzwyczjenia do pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Przedstawie wam "mity" jakie słyszałem:

 

otuż - "honda to honda a kawasaki to kawasaki,(honda) jest niezniszczalna" - nic nie sugeruję ale tak wiele razy słyszałem.

 

a i jeszcze to:

 

"suzuki ..... jest ok, ale jak zawsze u suzuki, silnik głośno pracuje,

 

hehe, co do mojej to musiałbym się zgodzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorx za błędy, macie racje. Mi się podoba Blady z 1998-2000 czyli CBR 900 i jego następca 929 bo po prostu wygląd. No i są masywne i budzą respekt.Kawa to prawie każda mi się podoba, szczególnie ZX z dwoma światłami z przodu pod wspólnym kloszem i te co miały wloty ram-air pod światłem. Ale nie ma to jak Kawa ZX 1300 naked :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...