Skocz do zawartości

co powiecie o butach NITRO NB40


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wymagajmy od butów za 350zł cudów. Nalepiej żeby były idealnie wykonane, miały wzmocnienia, podświetlaną podeszwe na led -ach no i w razie wypadku właczały sie odrzuty i nas kapulotowały(takie jak ma inspektor gadżet :P )...Mój kumpel kupił sobie sliczne buciki SIDI za ,,jedyne 900zł" i faktycznie chyba nawet po przejechaniu tego buta przez czołg noga by ocalała. Wszystko odnosi sie do ceny...Mi tam sie nic nie rozkleja i jestem zadowolony, a że nie mają usztywnien...Byłem tego swiadomy podczas kupna :P

 

[ Dopisane: 03-02-2006, 18:37 ]

Ps. Za 350zł to moja pani kupiła sobie kozaczki na zime z których jest srednio zadowolona :) Więc jakie mają byc butki na motocykl za 350zł :?: Nic za darmo, nic za darmo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic za darmo, nic za darmo...

 

No spoko, ale ich jakośc nie jest warta nawet 350 zł. :lol:

 

Widomo ze za 350 nie można oczekiwać podświetlanej podeszwy i takich tam... ale mogły by sie przynajmniej nie rozklejać po tygodniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jakie mają byc butki na motocykl za 350zł Question Nic za darmo, nic za darmo...

 

Jak widzisz na przykladziepowyzszych postow, da sie wyciagnac duzzo lepsze buty za podobna kase. A 350 zeta to tak malo wcale nie jest ,i chociaz dobrej jakosci moznaby sie domagac-jezeli zabezpieczn dac nie chca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no tak nie takie łatwe to wybieranie fakt , muszę się dobrze jeszcze porozglądać, choć przyznać też muszę że wygląd te NITRO mają całkiem całkiem, a dla mnie jak dla laika takim czymś można przymydlić oczy - no można było !!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz na przykladziepowyzszych postow, da sie wyciagnac duzzo lepsze buty za podobna kase.

 

No te FLM z wygladu przypominają trochę gumowce :lol: i za sam wygląd bym już ich nie kupił...No ale to kwestia gustu i całkiem możliwe, ze spełniają swoja rolę całkiem nieźle.

Ja az sie przestarszyłem po tych wypowiedziach i wziełem swoje butki pod lupe..Obejrzałem z kazdej strony i nic, zero sladu zuzycia po roku...

Gonzo tez nie narzeka bo nic mu sie nie rozkleja...

Tak słucham - jednym przemakaja, drugim nie...jednym sie rozklejają, drugim nie i wnioskuje, ze może była wypuszczona jakaś tandetna seria, a my z Gonzem mielismy akurat szczescie i dobrze trafilismy :lol:

Ale nie dziwie sie osobom ktorym te buty sie rozkleiły po kilka razy - tez bym odradzał...

Razem z butkami kupiłem sobie tez kask tej firmy i naprawde na niego też nie moge narzekac(przyjemne i trwałe wykonanie, po roku też zero sladów zużycia) mimo iż wczesniej jeździłem w Sharku.

Ja osobiscie polubiłem ta firme bo jeszcze sie na niej nie zawiodłem...

Oczywiście nie twierdze, ze mozna ja porównywac z innymi znanymi i cenionym się firmami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody Wilk, zasadnicze pytanie ile w ciagu tego "roku uzytkowania" tych butow uzywales? Tzn ile kilometrow nakreciles/przeszedles? Bo u mnie to bylo jakies 15tys km na kolach, i calkiem sporo na podeszwach :P

co do tych FLM, to kwestia gustu-ale mi sie podobaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my z Gonzem mielismy akurat szczescie i dobrze trafilismy  

he he chyba tak...

Nie ma co sie kłócić, synek i tak zrobi co będzie chiał. Ja zakupu nie żałuję, choć nie ukrywam, że trzeba kiedyś będzie kupić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te FLM z wygladu przypominają trochę gumowce :lol: i za sam wygląd bym już ich nie kupił...No ale to kwestia gustu i całkiem możliwe, ze spełniają swoja rolę całkiem nieźle.

Wygląd rzecz gustu (choć na żywo wyglądają dużo lepiej, niż na fotkach). Powiem ci jednak, że szukając butów dla baby oglądaliśmy różne możliwe wynalazki dostępne na bajzlach w kwocie do 400 zł. Oglądaliśmy również i Nitro - sorry, ale bliższe przyjrzenie się tym butom już spowodowało, że podziękowaliśmy. Tandeta, tandeta i jeszcze raz tandeta (że nie wspomnę o tych bamberskich białych szwach ;-) ). W porównaniu z tym wszystkim, co można było wyrwać na bazarach własnie do 400zł, rzeczone FLM zdecydowanie prezentowały najwyższy poziom wykonania.

 

Jak dotąd buty mojej dziewczyny mają rok (w tym czasie może z 5-6 kkm wspólnie zrobionych) i wyglądają nadal jak nowe. Nasza wspólna znajoma ma takie od, hmmm, chyba trzech sezonów i również zero zastrzeżeń. Tak więc można kupić coś taniego, a zarazem i dobrego - trzeba tylko się postarać i dobrze poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandeta, tandeta i jeszcze raz tandeta (że nie wspomnę o tych bamberskich białych szwach  

... mam takie i prawdę mówiąc nie mam zastrzeżeń, może za mało w nich jeżdżę, ale narazie nic się z nimi nie dzieje ... oczywiście można znależć coś lepszego. Wiadomo, że coś lepszego może kosztować troszkę więcej. Kiedyś miałem buty firmy Daytona (byłem głupi i je sprzedałem)... hmmm - to było coś ... ale Daytona kosztuje troszkę więcej niż 350 zł ... Jednym słowem trzeba szukać, szukać i jeszcze raz szukać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...