Skocz do zawartości

HEIN GERICKE --


Rekomendowane odpowiedzi

na tym motobazarze w Warszawie na jednym stoisku kurtka HG ksoztuje 800zł na innym 300zł niewiem z czego wynika na róźnica!!!!

w ogóle jak na mój gust było bardzo drogo. Kurtka, którą kupiłam na Mariensztacie za 400zł, na bajzlu kosztowała 550 8O Szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro pojade na Mariensztat ale taxi bo mam złamana nogę i nie mogę jeździć samochodem!! Kurde i tak do 28 lutego!

 

adu zerknij na dział ZLOTY 1 lipca jest fajna wyprawa może pojedziesz znami jedzi kilka osob płci pięknnej wiec mogła byś do NICH I DO NAS dołączyć!!!

 

1 lipca wycieczka weekendowa w góry!!

Jadą osoby początkujące jak ja (1 motor i 1 sezon) jak i bardziej zaawasowane!!

 

pzdr tra

szkoda ze sie nie spotkalismy ale jeszcze będzie okazja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam dziś na motobazarze kurtkę. W końcu....po wielu poszukiwaniach.

Jest to właśnie kurtka tekstylna Hein Gericke, nie wiem jak nazywa się ten model - nie ma na nim nazwy, ale to chyba "Journey" bo przymierzałam coś takiego niedawno w sklepie w Wwie...Jest czarna z szarymi wstawkiami, protektory z Hiprotecu, membrana - niestety - Sheltex. Chciałam coś z Gore, ale wszystkie Goretexowe były "za męskie" - za duże w barach, za wąskie w dupie. Moja kurteczka ma regulację w pasie, jedną wewnętrzną kieszen, dwie zewnętrzne i coś co mi się bardzo podoba - odpinany kołnierz z "miejscem" na brodę...Aha - i ma pełen suwak do przypinania spodni. Mam nadzieję że na początek będzie OK. Kosztowała 500pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adu zerknij na dział ZLOTY 1 lipca jest fajna wyprawa może pojedziesz znami jedzi kilka osob płci pięknnej wiec mogła byś do NICH I DO NAS dołączyć!!!

Oki' date=' sprawdzę na pewno :banghead: Dzięki :evil:

 

 

szkoda ze sie nie spotkalismy ale jeszcze będzie okazja!!

Pewnie nie jedna! :) :mrgreen:

 

nie wiem jak nazywa się ten model - nie ma na nim nazwy' date=' ale to chyba "Journey"[/quote']

Tak, HG Journey Lady Jacke, masz ją tutaj http://www.hein-gericke-store.com/wShop/ , tylko niestety trzeba poszukać w kurtkach tekstylnych damskich, bo niestety nie ma odnośnika do linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skórzane spodnie HG z nogawkami na cholewy i ochraniaczami na biodrach i kolanach. Kolanowe wymieniłem na inne bo fabryczne były za delikatne. Portki mają obecnie ponad 1500 godzin przebiegu na dupie w różnych warunkach i jakość wykazują bardzo dobrą. Skóra wyprawiona książkowo, szwy się nie prują, krój bardzo wygodny. Ogólnie brak zastrzeżeń.

Jedynie ostatnio rozwaliłem suwak w kieszeni, jednak przez własną niezgrabnośc.

Ponadto noszę dwie kurtki cywilne firmowane przez HG i są bardzo wygodne i dobrze wykonane.

Sklep na Mariensztacie ma wielką zaletę - można się targować i jeszcze fakturę wystawią.

Różne opinie krążyły na forum o tym sklepie, jednak ja jestem zadowolony.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklem na Mariensztacie ma wielką zaletę - można się targować i jeszcze fakturę wystawią.

Moim zdaniem rewelacyjny! Teraz tylko tam kupuję! Mają naprawdę konkurencyjne ceny, nie trzeba się nawet pytać o rabat, bo sami go proponują (kto to widział, żeby ktoś dawał upust bez żadnej prośby!), dużo towaru. Jeśli nie ma jakiegoś modelu czy rozmiaru, to od razu zamawiają. I do tego bardzo miła, sympatyczna i pomocna obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie jeszcze sklep na wiertniczej naprzeciwko bialoruskiej ambasady. dobra obsluga i ceny spoko.duzo HG

O tak! Tadzio fajny chłopak! i dogadać się można. Sporo opuszcza a i podpowie co nieco. Tylko szkoda, że tak dłuuuugo śpi. Także nie sugerujcie się godzinami otwrcia sklepu na tabliczce na drzwiach. Lepiej podjechać bliżej wieczora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...