Skocz do zawartości

Kurs jazdy dla zaawansowanych


BEDNAROS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za. Ustalajmy teraz datę. Nie mam na razie konkretnych planów na wiosenne łykendy, poza majówką.

Proponowałbym zrobić imprezę wcześnie - marzec lub kwiecień.

 

Co to za domki o których wspominano?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zrobić imprezę wcześnie - marzec lub kwiecień.

 

Co to za domki o których wspominano?

Tutaj moze byc problem...wiekszosc osrodkow otwartch jest od konca kwietnia. Poza tym marcowa pogoda moze platac niezle filgle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zrobić imprezę wcześnie - marzec lub kwiecień.

O nie! Tylko nie to! Do tego czasu nie zdążę zapewne zrobić prawka' date=' jeżeli ta paskudna pogoda się przeciągnie dłużej :banghead: Dawaj Tomek, jutro po śniegu będę jeździć! :mrgreen:

 

ja proponuje jakos po majowym weckendzie

Tak! Tak! Tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może na Boże Ciało?

Sesja szkoleniowa połączona ze zwiedzaniem Trójmiasta i okolic.

Najpierw ja będę się mądrzył o technice jazdy, a potem miejscowi pomądrzą się o walorach okolicy i zabytkach Gdańska.

Naszykujcie program zwiedzania starówki w Gdyni, nigdzie w necie nie mogę wyszukać...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starówka w Gdyni?? :banghead: rozumiem że to żart

 

Kto prowadzi wyjazdową listę społeczną?

Ps.Jedzie ktoś do kogo mogę się podłączyć i dotrzymać mu kroku na teteerce obutej w teren (nie więcej niż 100km/h) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starówka w Gdyni?? Very Happy rozumiem że to żart

 

hola hola.. tylko bez takich. może "starówka" to niezbyt szczęśliwe słowo dla tego miejsca, ale chodzi o zasadę w końcu.

a jeśli chodzi o ścisłość, śródmieście gdyni, jako jedno z niewielu polskich miast, ma walory zabytkowe nie ustępujące gdańskowi w zaden sposób. jako miasto powstałe "od zera" charakteryzuje się uporządkowaną zabudową śródmiejską. występuje tu wiele stylów architektonicznych okresu dwudziestolecia międzywojennego z modernizmem 'okrętowym' na czele....

 

hehehe, na szkolenie się piszę i jak tomek skończy się 'mądrzyć' na tematy drogowe, ja mogę zacząć gawędę o gdyni :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ja będę się mądrzył o technice jazdy' date=' a potem miejscowi pomądrzą się o walorach okolicy i zabytkach Gdańska. [/quote']

 

W mieście nuuuuuuda lepsza będzie rundka po Kaszubach, Szwajcaria Kaszubska to są piękne tereny do śmigania :!: :D

 

A w Gdyni zamiast starówki można lansować sie na Skwerze, proponuje rundke honorową Bulwar :arrow: Świętojańska :arrow: Skwerek :lol:

 

Tubylcy wiedza, że jest to obowiązkowa trasa dla każdego motonity, również przyjezdnego ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe' date=' na szkolenie się piszę i jak tomek skończy się 'mądrzyć' na tematy drogowe, ja mogę zacząć gawędę o gdyni[/quote']

Ja chętnie posłucham :D Także proszę przygotować się porządnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to na Swiętojańską jest zakaz wjazdu motocyklem.

 

panz napisał:

Z tego co widziałem to na Swiętojańską jest zakaz wjazdu motocyklem.

 

dobrze wiesz

 

Jasne że jest zakaz :!: Tylko jego przestrzeganie w realu ma sie tak samo jak przestrzeganie ograniczeń prędkosci na motocyklu :D

 

O zwiedzanie sie nie martwcie lepiej piszcie co na tym szkoleniu... mam nadzieje, że potem bede śmigał jak Rossi co najmniej ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program zajęć będzie obejmował:

- ćwiczenia ogólnorozwojowe na równowagę, stójki na prostej, na slalomie, itp.

- problematykę zmiany biegów: prawidłowa redukcja z przegazówką, walka z luzem i sprawy pochodne,

- przeciwskręt + slalom bez trzymanki, rozbijemy zjawisko na atomy i przećwiczymy etapami zachowanie motocykla na zakręcie,

- hamowanie awaryjne, omijanie przeszkody,

- pchanie motocykla motocyklem,

- inne sprawy zaproponowane przez Was.

Pozdrawiam.

Mądrala.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...