Skocz do zawartości

Kurs jazdy dla zaawansowanych


BEDNAROS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.superbikeschool.com

 

w sierpniu opisze wrazenia  :P

 

No nie mów, że jedziesz? Ja właśnie czytam 1-szą część książki Keith Code'a, wkrótce biorę się za drugą - lepszą :D

 

BTW, u nas też ma coś na kształt tej szkoły powstać, jest taki projekt Grandysów i Dyno Tech - ale zobaczymy co z tego będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Borsku mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym! Przyjechac na weekend, wynajac domki-a po trudach lekcji sie integrowac Twisted Evil

Blisko jeziorka, ladne tereny-zyc nie umierac.

 

Dokładnie, niedaleko jest ośrodek wypoczynkowy. Moze zebrałaby sie silna ekipa z w-wa (około 300km.) na gościnne występy do Borska. Pas startowy kusi :mrgreen: Poza programem obowiazkowym każdego kulikowiska, mozna wykorzystac w bezpiecznych warunkach cały potencjał moto 8) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niedaleko jest ośrodek wypoczynkowy

 

A bo to jeden osrodek? W najblizszej odleglosci sa trzy,a pozostalych kilka w promieniu nie wiekszym niz 10 km :D

 

Moze zebrałaby sie silna ekipa z w-wa (około 300km.) na gościnne występy do Borska. Pas startowy kusi Mr. Green Poza programem obowiazkowym każdego kulikowiska, mozna wykorzystac w bezpiecznych warunkach cały potencjał moto Cool Pzdr.

Sadze ze mogloby byc calkiem niezle!Wiec chlopaki, przemyslec sprawe i dac znac!

Jak cos sie wyklaruje, to moge podjechac do osrodkow i zobaczyc co jak i za ile. Ode mnie to rzut beretem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze mogloby byc calkiem niezle!Wiec chlopaki, przemyslec sprawe i dac znac!

Jak cos sie wyklaruje, to moge podjechac do osrodkow i zobaczyc co jak i za ile. Ode mnie to rzut beretem Wink

 

Spoko, mozna połączyć miłe z pożytecznym - szkolenie pod okiem Tomka i mini-forumowe rozpoczęcie sezonu :D . Dobrym rozwiązaniem byłoby założenie nowego tematu np. Kulikowisko-Borsk :idea: Oby do wiosny :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec dziewczeta i chlopaki przemyslec sprawe i dac znac!

Dzięki Zajc! Jesteś wielki! :D

Ja jak już wyżej napisałam-bardzo chętnie się wybiorę. Także czekam tylko na jakiś znak-sygnał i lecę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trochę odbiegacie od tematu :D a co do doskonalenia techniki jazdy w 3mieście, dla fanów enduro i cross -

NAUKA JAZDY SPORTOWEJ

MX TRAINING

Mirosław KOWALSKI

Gdańsk-Przymorze

ul. Gen. Bora Komorowskiego 21

tel. ( 58 ) 553 05 68, GSM 501 858 740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...