Skocz do zawartości

Kurs jazdy dla zaawansowanych


BEDNAROS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Czy ktos sie moze oriętuje gdzie mozna zapisac sie na kurs, na ktorym ucza techniki i cwiczeń pozwalajacych doskonalic technike jazdy i unikac wypadkow: ostre hamowanie, uniki, prawidlowe pokonywanie zakretów, itp. Nie chodzi mi o kurs na prawko -bo tam to sie prawie niczego nie uczy :D

Czy ktos zna takie szkoly, ktore prowadza takie kursy w woj.Pomorskim? :|

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie zrobić Kulikowisko w Trójmieście. Tylko żeby miejsce ktoś załatwił. Resztę się zorganizuje.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie ile osób tak naprawdę byłoby chętnych na taką imprezę? ile odwiedza warszawską? Borsk jest jednak kawałek drogi od 3miasta już bliżej jest pas zapasowy za Kazimierzem k.Rumi, ruch pojazdów jest tam niewielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na dwóch pierwszych imprezach było po około 30 maszyn ćwiczących i tabun kibiców (znajomych i niemotocyklistów). Ostatnia impreza się nie liczy, bo śnieg nas przewalczył.

Jeżeli mówicie że jest miejsce gdzie można powalczyć z techniką jazdy - jestem za.

Ustalimy termin, program zajęć, załatwicie grilla - przyjeżdżam.

Metę mam na Wrzeszczu, chętnie odwiedzę znów Trójmiasto.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie ile osób tak naprawdę byłoby chętnych na taką imprezę? ile odwiedza warszawską? Borsk jest jednak kawałek drogi od 3miasta już bliżej jest pas zapasowy za Kazimierzem k.Rumi, ruch pojazdów jest tam niewielki.

Od razu mówie, ze ta opcja odpada. Mieszkam kilometr od tego miejsca i ruch pojazdów nie jest niewielki, a po zimie beda tam dodatkowo takie dziury, że szkoda sprzętów.

 

Ja też bardzo chetnie poćwicze.

 

W Borsku chyba najrozsądniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Czy ktos sie moze oriętuje gdzie mozna zapisac sie na kurs, na ktorym ucza techniki i cwiczeń pozwalajacych doskonalic technike jazdy i unikac wypadkow: ostre hamowanie, uniki, prawidlowe pokonywanie zakretów, itp.

mowisz i masz:

 

http://www.superbikeschool.com

 

wystarczy ze wyszkolili takich mistrzow jak Kocinski czy Toseland

 

w sierpniu opisze wrazenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalimy termin, program zajęć, załatwicie grilla - przyjeżdżam.

Metę mam na Wrzeszczu, chętnie odwiedzę znów Trójmiasto.

 

W Borsku mozna polaczyc przyjemne z pozytecznym! Przyjechac na weekend, wynajac domki-a po trudach lekcji sie integrowac :twisted:

Blisko jeziorka, ladne tereny-zyc nie umierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...