Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak pożłopał i teraz pewnie smacznie śpi i śni mu się wielka biała góra...

A i jeszcze jedno Melv, nie wypowiedziałeś się co do uczestnictwa w naszym przyszłym klubie...

Jak to jest u was z DOC'ami???

 

czy DOCenci tez łykaja jak Melvin z buteleczek noszonych ze sobą na wszelki wypadek :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie - przez chwile mnie nie ama atu proszę dyskusja się rozwija i to całkiem przyjemnie :cool:

 

jak to mówią "a propos" - Seba co robimy z napędem kupujemy coś w najbliższym czasie czy nie? Może to by mnie zmobilizowało do jakiś prac w zimie :buttrock:

 

Melvin - ty chłopie to masz klawe życie - słońce, kobiety i .... fajne muszą być te w'endy w Sydney. A tak przy okazji - zdjęcia miasta na twojej stronie są za*eb**** fajne. Sam robiłeś czy ktoś Ci strykał? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Kris kupujemy teraz. Trzeba dać znać Dominikowi. Może ktoś odemnie pojedzie w weekend do Poznania, to by odebrał... Napiszę do Dominika na PW

Pozdro

 

PS. Melv to ma życie, nasze kobiety to tylko gderają, a jego... prosze - pracują i nie marudzą :wink:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuchni wloskiej powiedziec moge tyle , ze makarony i pizze maja dobre . Jak zamowilem sobie w restauracji jakis stek ( mysle sobie bedzie dobre ) do tego frytki ( kelner popatrzyl sie z byka ) mocno sie zdziwilem gdy przyniesiono mi talerz w pol surowego miesa pokrojonego w kawalki ciensze niz kartka papieru w dodatku zasypane zieleniona i do tego frytki ;x Po tej wizycie podziekowalem wloskiej kuchni ( wiadomo zdrowa , ale nie dla mnie :icon_mrgreen: ) i wcinalem chinszczyne :icon_mrgreen:

tak z ciekawosci zapytam gdzie serwisujecie moto , pytanie do ludzi z okolic krakowa . Slyszalem pare negatywnych opini o serwisie moto fun...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuchni wloskiej powiedziec moge tyle , ze makarony i pizze maja dobre . Jak zamowilem sobie w restauracji jakis stek ( mysle sobie bedzie dobre ) do tego frytki ( kelner popatrzyl sie z byka ) mocno sie zdziwilem gdy przyniesiono mi talerz w pol surowego miesa pokrojonego w kawalki ciensze niz kartka papieru w dodatku zasypane zieleniona i do tego frytki ;x Po tej wizycie podziekowalem wloskiej kuchni ( wiadomo zdrowa , ale nie dla mnie :wink: ) i wcinalem chinszczyne :wink:

 

 

np dobra a jak z włoszkami? :icon_biggrin: czy przez kuchnię trafiają do serca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja tylko z zapytaniem;)

Jakie wersje(pojemnosciowe) monstera wyszły na rynek? Europejski i światowy.

Ostatnio znajomy mi mówił ze istnieje wersja 400cm? Czy to prawda?

 

Ducati produkowało motorki z różnymi pojemnościami - była też maszynka z pojemnością 350ccm

Większość nowożytnych możesz obejżeć i poczytać krótkie dane techniczne na stronie www.ducati.com lub na potralu np: http://www.motorbikes.be/en/Ducati_motorcycles.aspx

pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duzo ladnych wloszek ale polki zazwyczaj bija na leb :icon_mrgreen: W kazdym badz razie ta opalona skorka i czarne wlosy ... ah miodzio :>

Co do gosci , 3/4 geje , ubieraja sie jak laski , zrobione brwi itd , z moja lysa pala duzymi podkoszulkami , szerszymi spodniami , ze tak powiem , wyroznialem sie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dominik, skusiłem się na hiszpańskie, ale najtańsze kosztowało aż 9,75 Jakiś Don Kichot...

 

 

eeeee Seba pijakiu nieeee, to kwasior` straszny... Poluj na La Mancha Airen 2005 Trocken. 6,99 w Lidlu, charakterystyczne butelki 1 litr, po schłodzeniu naprawdę aperitifowo wciągasz !! :icon_mrgreen:

 

pzdr

 

Hej hej, myślcie nad nazwą klubu, powoli będziem się braki za zakładanie. Jeśli nie wyjdzie oficjalnie, to zakładny unofficial i działamy w podziemiu. Może se nawet kamizelki strzelimy.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bezpieczeństwa :clap:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno Melv, nie wypowiedziałeś się co do uczestnictwa w naszym przyszłym klubie...

Jak to jest u was z DOC'ami???

ja do kazdego klubu jaki zorganizujecie zapisze sie z przyjemnoscia. fajne z was chlopaki i szkoda tylko ze nas ta odleglosc dzieli. co w sumie jest bez wiekszego znaczenia; wiadomosci podrozuja szybko via net

 

co do lokalnego DOC to istnieje ale nigdy tam nie bylem. ja osobiscie nie lubie spotkan w grupach, gdzie wszescy sobie kadza i po plecach sie klepia. tutejszy DOC ma opinie grupy snobow, takich co to "bulke przez bibulke......" ale to tylko poslyszane opinie; byc moze bezpodstawne

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....A tak przy okazji - zdjęcia miasta na twojej stronie są za*eb**** fajne. Sam robiłeś czy ktoś Ci strykał? ;)

czuje sie urazony :buttrock:

co prawda plagiat artystyczny nie jest mi obcy, ale na mala skale. w tym przypadku, kazde jedno zdjecie wykonalem sam. ja przeciez jestem artist - seb to poswiadczy

przy okazji - a moze nawet teraz - doloze troche fotek z dzielnic

........mam jeszcze 450 zdjec moich psow jak bys byl zainteresowany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

A myśleliście o zrobieniu całego Monstera w CF? Ja już o tym nawet rozmawiałem z kolegami z Toxic Comp... KOsztorys nawet mi wyszedł. I - choć to duża kwota - to i tak wyszłoby na poziomie 30-40% oryginalnych podzespołów. Nawek koła wyszłyby w CF - ocyzwiście pokryte CF, a nie oryginal CF, bo akurat kilka tys $ na koło nie mam ;)

Tak czy owak kusząca sprawa...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki caly w CF to mnie sie marzy, ale tutaj to portki przez glowe ile by to kosztowalo

nie jest to w moim guscie ale doceniam wyglad, gdy CF jest pomalowany. wtedy tak sie super lsni i te wlokna sa przez to bardziej widoczne

ten facet ktory mi malowal motor pokazywal mi innego monsterka z CF bakiem i reszta pomalowana na electric blue; ok, to nie ja ale wygladalo super

 

ja to bym chcial CF felgi - ale nie pokryte a cale......takie DYMAG by mi calkiem wystarczyly

 

http://www.dymag.com/index2_e.html

 

carbonwheels.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duzo ladnych wloszek ale polki zazwyczaj bija na leb :biggrin: W kazdym badz razie ta opalona skorka i czarne wlosy ... ah miodzio :>

Co do gosci , 3/4 geje , ubieraja sie jak laski , zrobione brwi itd , z moja lysa pala duzymi podkoszulkami , szerszymi spodniami , ze tak powiem , wyroznialem sie :D

 

to jednak potwierdza się to co jak od kilku lat widzę jeżdżąc do Włoch (w miare regularnie) w zimę. choć wtedy jest i tak więcej turystów i narciaży niż "prawdziwych" Włochów. A że Polski są ładne i fajne to 100% prawda :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...