Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja już dawno pozbyłem się kompleksów, po kilku spotkaniach z przedstawicielami kultury anglo-saskiej... Ale o tym możemy porozmawiać przy winie :biggrin:

 

Co do wachacza, to jak już napisałem: TAM MA BYĆ GARBATY wahacz a nie jakieś takie płaskie coś!!!

Taki łukowy wahacz będzie pasował do sylwetki monstera - przyczajonego do skoku kocura!!!

 

I takie jest moje zdanie i KONIEC.

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już dawno pozbyłem się kompleksów, po kilku spotkaniach z przedstawicielami kultury anglo-saskiej... Ale o tym możemy porozmawiać przy winie :biggrin:

 

Co do wachacza, to jak już napisałem: TAM MA BYĆ GARBATY wahacz a nie jakieś takie płaskie coś!!!

Taki łukowy wahacz będzie pasował do sylwetki monstera - przyczajonego do skoku kocura!!!

 

I takie jest moje zdanie i KONIEC.

 

Pozdro

 

A myślałeś nad przysztosowaniem jestronnego wahacza z SR2 - może by to fajnie wyglądało - nie wiem jak technicznie to przeprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin, to może miniaturki tu dawaj... albo same łącza. Osobiście powiem, że rzeczywiście trochę długo się ładują fotki, na wolnym łączu. Mi wczoraj wieczorem te zdjęcia z pieskami w domu ładowały sie kilka minut 115kbit/s.

 

Mumin, podjedź pod LO to na pewno znajdziesz tam takiego modsa... hihihi

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by porównać rysunki... ale napiszę Ci, że chyba się to nie opłaca... 1-wahacz! 2-kolektory i tłumiki! 3- mocowanie podnóżków inne! a co jeszcze :biggrin: to się dopiero okaże przy przeróbce...

Lepiej opchnij swojego, dołóż 5 tys i kupisz S2R - no chyba że się mylę... :D

Na ra

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzisiaj dzień w małopolsce, ale do Jasła nie chce mi się jechać po darmo... jak wyjdę z pracy o 14 to zajadę tam na 17 i będę musiał wracać po omacku... :D

Ale myślę, że się gdzieś kopnę po okolicy, ponoć od jutra ma się ochłodzić :biggrin:

Pozdr Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu pozwól, że przyjemność będzie po naszej stronie... :biggrin:

Nie napisaliśmy tego, że kobieta świetnie wygląda na czarnym Monsterku, ale Melv nas ubiegł i wrzucił fotę 5 postów wyżej :D

Pozdro i udanych zakupów

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie poprostowalim kielbaske od tego tuningowego wydechu, sprobuje dzisiaj Rycha namowic na ciag dalszy- moze ja bede rozbebeszal silnik XT 600, a Rychu mi posklada komin- zobaczylibym kto szybszy:-))).Dzis chyba jest okazja(mam zamiar jechac Klekotkiem do Rycha), bo jutro pogoda bedzie ch....a .

A moje plany na zime: wymiana oliwy z filtrem, wymiana paskow rozrzadu i sprawdzenie napinacza, kontrola luzow zaworowych i ewentualnie korekta, wymiana filtrow powietrza, no i pospawanie mojego zb. paliwa i podpicowanie bo ten z zoltym paskiem co niektorych razi mocno(toz ja wymalowalem ten zbiornik w 15 minut z czego oklejenie trwalo 10 minut:-))) - i na 2 dzien jazda...).

Jak bede mial wiecej czasu opisze Klekotka 748, a jak sie uda to i 749.Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...