Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

 

Kurcze, zniknęły już te kominy z allegro...

 

 

kominy znowu pojawiły się na allegro http://www.allegro.pl/item136355483_ducati..._vince_sbk.html

widać nie byo chętnych - może opuści cenę z tego powodu :icon_mrgreen: ?

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ca ja mam? Wg info jakie ja dostałem w tym w instrukcji, ja mam wersję 620ie Dark z dwoma dużymi tależmi z przodu (śmieliśmy się z Jankiem, że mam tak wielkie jak w 749). Ale może 620 na któreś rynki są (były robione) z pojedyńczą (podwójną) tarczą.

 

Poszperalem w necie i jestem juz madrzejszy:

Monster 620 i.e. Dark w wersji DD ma podwojne tarcze hamulcowe i 6 biegow. W wersji SD ma pojedyncza tarcze i 5 biegow (za to w poj. tarczy jest hamulec Brembo 4- tloczkowy a w DD dwa dwutloczkowe i tarcze sa mniejsze od tej pojedynczej).

 

W przypadku kupna nowego motocykla z salonu - do podstawowej wersji mozna zamowic podwojny hamulec za odpowiednia doplata.

Edytowane przez alterego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy mogę się z Tobą zgodzić alterego - mały Monsterek z 6 biegami jest chyba dopiero od 2004 roku dla wersji Dark (z 2 tarczami - tak jest w instrukcji obsługi). Co do trcz też zależy to na jaki rynek był robiony - np w 2003 roku wersja Dark była z 2 tarczami na Włochy, a na inne rynki europejskie był z 1 tarczą. Ja mam u siebie 2 duże tarcze 320 mm i po 4 zaciski przy każdej z nich.

Prawdę mówiąc, czasami ja się po prostu gubię co do wersji z danego roku na różne rynki.

Pozdrawiam,

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Poza tym Melvin jak u Ciebie ze zużyciem tej aluminiowej zębatki z tyłu?....

specjalnie bylem popatrzec i wg mnie wyglada ok ale ma dopiero ok 3k km

a poza tym to chyba ta moja zebatka to jest alu w srodku a zabki sa z tego twardego materialu

ale roznica w wadze jest duza; nie zeby to mialo dla mnie duze znaczenie

 

 

 

...może opuści cenę z tego powodu :icon_mrgreen: ?

pusc mu maila i sie zapytaj

kosztuje go aukcja, potem jesli sprzeda musi odpalic dzialke allegro.........1.200 i niech zamknie aukcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze Melvin mówisz :) - Seba dawaj do sprzedającego info i kupuj kominy bracie, żeby Cię w Warszawce było słychać.

Ja muszę jechać odtawić sprzęt do garażu :icon_mrgreen:

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
a poza tym to chyba ta moja zebatka to jest alu w srodku a zabki sa z tego twardego materialu

 

W takiej technologii są robione zębatki Stealth. W Polsce kosztują od 190 do 250 zł. Ich środek to aluminium, a zęby ze stali. Takie coś ma duży sens. Tylko ta cena.

Aha, ciekawa sprawa, zębatkę tylną Stealth można kupić z kolorowym wypełnieniem. Ostatnio kolega kupił do KTM pomarańczową :icon_mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek ma dokladnie takie same tarcze jak ja mam z takimi zaciskami, i moja 748 S-2001- ma inne tacze niz bylo widac w katalogach z 2001 przy 748S- wiec tez mysle ze Wlosi wsadzali do danego motocykla akurat to co mieli na polce:-))).

W Wa-wie jest podobniez sklep z firmowymi nitami i tam mozna kupic takie jak potrzebuje- pamietata moze nazwe firmy?? Ebal -Gebal-czy cóś takiego.

Jesli tlumiki sa firmy Kerker-typ F1 to bede mial w plecy od 4-6 KM, ale wygar taki ze czapki zrywa, moze jednak to sa tlumiki wloskiej firmy o nazwie F1 (robila do Ducatow)? Bylem na wsi i malo jezdzilem DRZ- wspolna przejazdzka nie wypalila- bo klient zabral zrobionego przeze mnie DR 650- bo pogoda ladna. Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek

jak będziesz wiedział, gdzie jest sklep i co dokładnie potrzebujesz - to mogę podjechać i zakupić Ci potrzebne elementy :)

 

Ja dziś spędziłem 4,5 h w siodle - zjeździłęm dużą część podlasia. Zrobiłem sobie przejażdżkę przez Stanisławów, Węgrów, Sikołów Podlaski, Drohiczyn, Soemiatycze, Bielsk Podlaski i spowrotem do W-wy. Pogoda była obłędna - koło 20C. Widoki naszej jesieni są po prostu piękne - złote, żółte i czerwone drzewa kontrastowały z jeszcze zielonymi rośliami,etc. Niestety nie zabrałem ze sobą aparatu (nie powiem po prostu nic :icon_mrgreen: ), żeby uwieznić piękne obrazki. Stanąłem sobie na popas nad Bugiem i wzdyhałem, że kończy się taka frajda.

 

A przy okazji - doszły zdjęcia do Ciebie?

Kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik

dokładnie taką sprawdzałęm wczoraj w larssonie - chcieli za 43T 195 zł, jednak nie potrafili powiedzieć ile czasu trzebaby było czekać na nią - nie mają na magazynie w sklepie.

 

Ciekaw jestem jaka jest ichżywotność? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjec jeszcze ni mam , ale pewnie dojda- poleconym ida 2 tygodnie:-))).

Kurde kolega co dal mi cynk o tymsklepie sam dokladnie tez nie zna adresu- bo dla niego kupowal nity nierdzewne jeszcze ktos inny- kurde zapomnialem nazwe firmy bobym znalazl przez gogla.

Jak kto ma pare nierdzewnych nitow niepotrzebnych(ale 4-rek) - to poprzekladalbym na zmiane z utwardzonego aluminium.

Moge zaplacic , albo w zamian podzielic sie moja skromna wiedza warsztatowa i paroma tajemnicami jak np czyscic gazniki i ogolna zasade ustawiania gaznikow itp. co stosowac na uszczelnienia gaznikow - ale podziele sie tym tylko z Ducatistami!! Pozdr.Janek.

 

Krzysiu nazywaja sie Bralo- a sprzedaje je Metalmax na Zielnej10/133.

Jak mozesz zapytaj czy maja krotkie 4-ki , cene za szt. i wyslij mi SMS- , jak masz czas oczywiscie- tel 0694700104.Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...