Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Elektronika szukam... napisałem! Z czujnika wychodzi sygnał, który jest przetwarzany przez moduł zapłonowy na impulsy sterujące cewką. W Hondzie było tak, że z cewki był brany sygnał do obrotomierza...

i tutaj też to działa, lecz jest dwa razy więcej impulsów, więc Seb wymyślił, że wystarczy podzielić to przez 2 i bedzie O.K.

Nie mam za bardzo czasu, ale jak nikt mi nie pomoże, to bedę go musiał znaleźć i pogrzebać na Elektrodzie.pl za takim układem...

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o czymś takim Seb myslał, tylko te kontrolki trzeba ładnie zamienić na okrągłe żaróweczki (diody) zamiast tego prostokątnego, badziewnego... etc. zestawu lampek, który dodatkowo w świetle dziennym ledwie widać :buttrock:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektronika szukam... napisałem!....

dlatego siedze cicho i tylko czytam

może kup takie coś lub zrób sam

http://cgi.ebay.de/Ducati-monster-Tachoein...1QQcmdZViewItem

całkiem fajnie wygląda

fajne - biale tlo zawsze super wyglada. zeby sie jeszcze swiecilo na pomaranczowo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie - S4R jest fajnym sprzętem, niestety cenowo, jak na polskie warunki troche odjechanym - zresztą jak i inne 1000 w tym japońce. Nie jest chyba normalnym aby płacić za sprzęt 45 - 50 tyś pln.

well, tu tez go za darmo nie daja ale lepiej to niz $25.000 za S4Rs..........hmm, S4Rs, czarny

>melvin sie skrobie w glowe i siega do skarpety<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może Seba zobacz na taka obudowę http://cgi.ebay.de/Roadracing-Cockpit-Duca...1QQcmdZViewItem

 

 

i dość ciekawy patent na tylną lampę do monsterków http://cgi.ebay.de/LED-Ruecklicht-DUCATI-M...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to dobrze Melvin, że dajesz oznaki życia, bo mam tu temacik między innymi dla Ciebie :buttrock:

Jako, że kończą mi się klocki hamulcowe, to co polecie założyć, bo jest tego trochę na rynku (EBC, Nissin...itd.) :biggrin:

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe, tylko ta cena 58 euro to chyba lekka przesada...

Zrobię coś takiego własnoręcznie, choć bardziej mi się podoba układ w linku od pawła, zamiast carbonu, bedzie anodowane Al tylko nie wiem jeszcze jaki kolor??? Może coś doradzicie... :buttrock:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowno EBC jak i Nissin ciesza sie swietna reputacja. inna firma ktora mozesz wziac pod uwage to Galfer; dwoch moich kumpli je uzywa i sa zadowoleni

osobiscie to jestem zdania, ze jesli kupisz najlepsze co jest mozliwe i pasuje do twojego modelu to ktorej firmy to bedzie jest bez znaczenia; przy obecnej technologii wszystkie sa dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...