Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem ja dziś na Targach Cukierniczych w hali wystawowej na ul.Marsa- tam, gdzie ostatnio targi skuterów i hostess.

Wchodzę na salę a tam stoisko z ciastkami i ....

...motocykl Ducati Monster :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Obok niego fajne dziewczę w czapeczce, koszulce i polarku Ducati. Obok parasolka. Polazłem od razu do bossa stoiska, coby wysępić gadżety dla prasy :cool:

Nie ma, nawet parasolki nie chciał dać :banghead:

Na pocieszenie nagraliśmy wywiad z panną , którą posadziliśmy na Duku :icon_mrgreen:

WTF, że Ducati reklamuje się w ten sposób? Rozumiem, że maszyny do lodów są włoskie i sporo Włochów na wystawie, ale nie do końca rozumiem brak firmy na targach moto (nie mówię o kilku sprzętach gdzieś w końcu sali) oraz stawianie motocykla pośród stoisk z lodami, przy jednoczesnym braku współpracy z mediami :icon_twisted:

 

A tobie tylko automaty do lodów w głowie :biggrin:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ja dziś na Targach Cukierniczych w hali wystawowej na ul.Marsa- tam, gdzie ostatnio targi skuterów i hostess.

Wchodzę na salę a tam stoisko z ciastkami i ....

...motocykl Ducati Monster :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Obok niego fajne dziewczę w czapeczce, koszulce i polarku Ducati. Obok parasolka. Polazłem od razu do bossa stoiska, coby wysępić gadżety dla prasy :cool:

Nie ma, nawet parasolki nie chciał dać :banghead:

Na pocieszenie nagraliśmy wywiad z panną , którą posadziliśmy na Duku :icon_mrgreen:

WTF, że Ducati reklamuje się w ten sposób? Rozumiem, że maszyny do lodów są włoskie i sporo Włochów na wystawie, ale nie do końca rozumiem brak firmy na targach moto (nie mówię o kilku sprzętach gdzieś w końcu sali) oraz stawianie motocykla pośród stoisk z lodami, przy jednoczesnym braku współpracy z mediami :icon_twisted:

 

Wstaw jakieś fotki jak możesz :wink:

A tak z innej beczki: potrzebuję serwisówki do SUZUKI SAVAGE LS 650 rok 1996. info proszę na priwa. dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw jakieś fotki jak możesz :wink:

A tak z innej beczki: potrzebuję serwisówki do SUZUKI SAVAGE LS 650 rok 1996. info proszę na priwa. dziękuję i pozdrawiam.

 

Mówisz i masz-

 

http://www.motopublica.pl/sklep,1027,,,03,...n,109654,0.html

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie spokój z tymi czoperami na bazie Ducatów - "Nasza" firma jest synonimem motocykla wyścigowego, bezkompromisowego i taka ma zostać...już kiedyś Cagiva narzuciła softczopa Indiana 350, 650, 750, i chała z tego wyjszła...

No kurde Philip Island tuż, tuż...ciekawe jak "Nasi" wypadną...

Pozdr. Desmoquatrraciak Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde Philip Island tuż, tuż...ciekawe jak "Nasi" wypadną...

Pozdr. Desmoquatrraciak Janek.

 

Nareszcie zaczyna się :lalag: Konczy się ten martwy okres "bezwyścigowy". No jak to jak wypadną? Zmiażdżą ryzojadow :icon_mrgreen: Nie wiem tylko w jakiej formie są Aprilia i BMW ale o zwycięstwo walczyć to chyba nie będą?

 

HA!! mam czerwony docisk sprzęgła buttrock.gif taki drobiazg a jaka radocha biggrin.gif

 

to wrzuć jakąś fotkę, niech się pocieszę razem z Tobą :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... kuźwa , nie za bardzo się dzieje...najlepszy Smrz opiero 4 Superpole..., Haga też daleko...

Pocieszam się myślą , że to początek i wszystko się może zdarzyć...narazie niech konkurencja się ujawni, się zobaczy czym walczą...

Trzymam kciuki...

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo, miejmy nadzieję że to tylko wypadek przy pracy. Może najwyższy czas żeby pozwolili odblokować Ducaty? Swoją drogą to Spies mi imponuje, nowy motocykl, nowe opony, nowy tor a on wygrał quali. Ale w wyścigu nie będzie miał szans z Nitro Nori :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek, nie nerwujsja... Pierwsze treningi to ustawianie, testowanie itd... obejrzymy wyścigi, a zwężek i tak nie pozwolą wywalić, sam kiedyś pisałeś, że stoi za tym żółte lobby...

Trzymajta się... na południu zaczyna topnieć śnieg... :buttrock:

Pozr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ci dobrze Seba... niedługo będziesz śmigał... a u nasz jeszcze śnieg i lód na drogach...

Co do lobby skośnookiich- wiadomo, że nie są tak przekupni jak bracia Flamini, ale może wysłać kogo z naszych na oficjalne rozmowy odnośnie regulaminów SBK, z powiedzmy "Duchem Puszczy" + dodatek w środku- żółtki po takim napoju, nie tylko zgodziliby się na każde wymyślone przez nas warunki, ale i podpiszą akt sprzedaży Żółtej Ziemii, :icon_mrgreen: :icon_twisted: Pozrdo. Janek Desmomaniac...

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...