Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dobierz wielkością śruby od bylejakiego japończyka z owiewki, czy mocowania chłodnicy- takie blaszki to nie jest jakiś specjal...tylko pamiętaj żeby było na śrubę( chyba 5-kę), a nie na blachowkręt...

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobierz wielkością śruby od bylejakiego japończyka z owiewki, czy mocowania chłodnicy

 

No tak, tylko żeby Duc się nie obraził przez to bo moga być problemy :icon_mrgreen:

 

 

 

Edytowane przez tomek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam drobne pytanie o jeszcze drobniejsza czesc. Chodzi mi o blaszki, ktore wpina sie do wydechow Termi (konkretnie chodzi o model 749/999), a w ktore pozniej wkreca sie sruby mocujace wydech do ramy (w dwoch miejscach pod siedzeniem). Krolestwo za dwie takie oryginalne blaszki!!!

 

Maciej

A podrutować artystycznie jak zwykle to nie łaska? :icon_razz: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobierz wielkością śruby od bylejakiego japończyka z owiewki, czy mocowania chłodnicy- takie blaszki to nie jest jakiś specjal...tylko pamiętaj żeby było na śrubę( chyba 5-kę), a nie na blachowkręt...

Pozdr. Janek.

 

Śruba jest M6. A zadne czesci od bylejakiego japonczyka nie podchodza. Nawet podkladki ;) Musi byc oryginalna Ducati albo Termi :lalag:

 

A podrutować artystycznie jak zwykle to nie łaska? :icon_razz: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

A znasz jakichs fachowych druciarzy? ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeslij mi mailem ( moze byc klubowy )fotki czesci lub zrzut elementu z manuala o ktora

sie rozchodzi. Popytam.

 

Dzieki Jacek998. Rozmawialem dzis z Ducati Store. Jest duza szansa ze maja takie w serwisie. Jutro sle im zdjecia i wymiary i jest szansa ze na dniach otrzymam blaszki. Jak by byl jakis klopot - na pewno sie odezwe.

 

Pozdrawiam

 

Maciej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to jest taka blaszka spreżynująca ktora z jednej sprony ma zagrzany/wspawany gwint m6 to nie jest jakis specjal- obojetnie u jakiego mechanika motocyklowego co ma w ciul drobnicy znajdziesz- najwyzej bedziesz mial problem z wymiarem tej czesci- nie pamietam czy ma wymiar kwadratu czy prostokata..., a jak nie to na szrotach samochodowych tez moze znajdziesz , lub wlasnie zamowic w Ducatistore - mysle ze kosztuja ok. 10 dol. jedna...Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot w Wadowicach nieaktualny. W tym terminie meeting robią Amicos Maniacos w Gołubiu-Dobrzyniu. My przenosimy Wadowice na wrzesień. Mam tylko nadzieje,ze pogoda tym razem dopisze i w maju i we wrześniu.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie- niesamowity pech nas spotkal, ze zbiegly sie w jedym terminie dwa pomysly na impreze. Szczegoly wkrotce ale termin juz jest dopiety- 22-24.05.2009- zamek w Golubiu-Dobrzyniu k. Torunia ( http://www.zamekgolub.pl/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo...trza motór szykować, zakładać sisybary, podesty, sakwy, gmole, Kuryakany, krawaty, no i oczywiście biczyki, no i zapuścić brode i "mięsień piwny" :icon_mrgreen: :P ..., fajnie że będzie trochę bliżej, to się człek mniej umęczy...Rysiek już powiadomiony. Pozdr. Janek 748.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście DesModlin też raczj na 2 czetwone klekoty będzie.Czyli ja z żoną i może dołączą do nas chłopaki z Warszawy jeden na SS600 ,drugi na Spotcie 800 co im ostatnio kominy przerabiałem i może Konrad z Brudna na ST4 ten co i w tamtym roku był.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, zapraszamy przeciez jak zwykle wszystkich fajnych ludzi na Dukatach. Wielu z nas poznalo sie w ten sposob. Co do Konrada/Radka- toz to stary przyjaciel Klubu! ;-] ostatnio- w Bialokoszy przeciez awaryjnie wlamywalismy sie do samochodu zony, kto byl to pamieta :flesje: Niedlugo rozesle konkretniejsze info wraz z kontaktem i zasadami. Musze jednak przypomniec, iz nasze spotkania nie sa calkowicie otwartymi zlotami na wzor wielu organizowanych w kraju. Aby wszystko opanowac wymagane jest wczesniejsze zgloszenie sie i dokonanie ewentualnej wplaty. Osoby przyjezdzajace 'na dziko' moga nie miec zapewnionego noclegu. Zawsze tak bylo i pewnie dlatego tez do tej pory bylo bezpiecznie i sympatycznie. Stop Wariatom! :wink:

Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki zlot zamkniety to jest fajna sprawa bo wszyscy sa w stanie sie poznac jak jest mniejsza grupa. bylem na zlocie triumpha i bylo super. ciekawi mnie tylko czy bedzie mnie stac na taki zlot na zamku?? a zreszta najwyzekj przenocuje w fosie:))))))) ze swoja smoczyca:)))

 

sluchajcie czy mozecie mi polecic jakies sprawdzone rozwiazanie na rozmieszczenie bagazu na monsterku? mysle o tank bagu i 2 sakwach malych. macie jakies propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...