Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A coooo Desmoseidici kupujesz? Przeca wloszczyzna dla Cię za delikatna :icon_mrgreen: :icon_razz: ...żartuję...

Jesli juz kupisz Ducata wez sobie do serca me wypociny o sposobie uzytkowania, serwisowania itp...poniewaz to co proponuje fabryka w dziedzinie serwisowania to jedynie pewne optimum...a sa 3 podstawowe rozne sposoby uzytkowania Ducati:1) turystyka z od czasu do czasu pogonieniem po sportowemu- serwis co 10-12 tys km, 2)sportowa uliczna jazda- serwis co 5-6 tys km , 3) tor- serwis co 750-1500 km(nie dotyczy wymian oleju z filtrem- to przed kazdym wyscigiem).

Pomysl w jaki sposob masz zamiar uzytkowac sprzeta i masz odpowiedz co do sposobu serwisowania.Teraz co do wyboru sprzeta- to mysle ze najblizej masz do Koralika( ganiał sie kiedys w piętkę po Poznaniu), napewno da dobre rady...Pozdr. Janek.

 

hehe Desmo jest troche za drogie :P ale mysle o 1098 :D

mialem troche przejsc z testowa Aprilka wiec uzywki odpadaja :P

 

Dzieki za reszte rad, jak zakupie sprzeta , to wezme sobie do serca :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo...a Koral teraz dobre ceny daje:-), prawie darmo... tylko trza troche zmodyfikowac- jesli masz zamiar jezdzic po miescie i w dalekie trasy( dokupic trzeba Ducati Sprocket Carrier Hub- i zestaw paru zebatek na tyl- tylko pamietaj 1098 ma 6 srubozabierakow, a 848/998/996/916/748- ma 5 srubozabierakow- a na ebay widzialem jak gosc sprzedaje 5-srubowe z podpisem ze pasuja do 1098- bzdura!), zreszta 848 dosc znacznie rozni sie od 1098- w 1098 sa monobloki a w 848 nie ma , 1098 ma 330 tarcze, a 848 320-tki, 1098 ma amorek skretu- a 848 nie ma , z tym ze 1098 zwykly nie ma regulowanej glowki ramy- ma tylko 1098 R ( a u mnie jest-hahaha), nie wiem jak to jest w nowszych 1198, jeszcze nie widzialem...

Odnosnie modyfikacji 1098- to nie wiem za bardzo co jeszcze mozna ulepszyc- zeliwne tarcze- ale po co to tylko potrzebne na tor- i tak hamownia jest znakomita, moze jedynie zmiany kosmetyczne i amorek skretu regulowany.

Aha zapomnialem zapytac- jestes w stanie wytrzymac halas suchego sprzegla? Bo znam goscia co kupil Duca na suchym i sprzedal po tygodniu- bo mial dosc- jezdzi teraz cebeerką i wszystkim znajomkom mowi jaki Ducat jest ciulowy- ja nie zaprzeczam- bo po co- to musi byc swiadomy i wlasny wybor kazdego bikera, a nie powiew mody czy lansu...jesli przeszkadza Ci szuranie, czy klekotanie- to chyba trza sie sklaniac w strone 848- bo ma mokre sprzeglo...no ale lepiej moze pofatygowac sie do salonu i poczuc osobiscie roznice?

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odglosy z silnika im nie przeszkadzaja :D

moto najprawdopodobniej z Wloch lykne (S lub R), mam szanse duza znizke dostac - choc popytam sie jeszcze w Wawie

 

po jezdzie Aprilka zakochalem sie w jezdzie v-ka - no i oczywiscie trakcja , po prostu bajka (niestety japonce odpadaja)

 

a poza tym wloski design :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

witam po dluzszej przerwie :)

 

Czy udziela sie tutaj ktos z Bialegostoku i Lubina? Mam na oku dwa motocykle i bardzo prosilbym o mozliwe ogledziny.

 

A moze wiecie czy ktos ma do sprzedania cos ciekawego 749/999? Ktos z Ciechanowa?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

witam po dluzszej przerwie :)

 

Czy udziela sie tutaj ktos z Bialegostoku i Lubina? Mam na oku dwa motocykle i bardzo prosilbym o mozliwe ogledziny.

 

A moze wiecie czy ktos ma do sprzedania cos ciekawego 749/999? Ktos z Ciechanowa?

 

Pozdro

 

Poznaliśmy z Jankiem i Ryśkiem tego gościa z Ciechanowa co sprzedaje tego 999 i ogólnie to nie jest człowiek desmozarażony ,wiemy ile on go kosztował i naszym zdanie troche z tą ceną przesadził. Rysiek kiedyś spotkał go tym motocyklem gdzieś na stacji paliw i oglondał sprzęta i stwierdził że ładny i warto by się nim zainteresować ale nie za tą kasę.Poza tym jakbyś chciał kupić to właśnie Rysiek też chce sprzedać swoje czerwone 999. Jak chcesz to poszukaj namiarów na www.motostodola.vel.pl i gadaj tylko z Ryśkiem i tłumik mu w nim ostatnio na przelotowy przerobiłem i ładnie gada a to link:

 

http://www.wrzuta.pl/film/iF2AKwevGR/ducat...ie_po_przerobce

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaliśmy z Jankiem i Ryśkiem tego gościa z Ciechanowa co sprzedaje tego 999 i ogólnie to nie jest człowiek desmozarażony ,wiemy ile on go kosztował i naszym zdanie troche z tą ceną przesadził. Rysiek kiedyś spotkał go tym motocyklem gdzieś na stacji paliw i oglondał sprzęta i stwierdził że ładny i warto by się nim zainteresować ale nie za tą kasę.Poza tym jakbyś chciał kupić to właśnie Rysiek też chce sprzedać swoje czerwone 999. Jak chcesz to poszukaj namiarów na www.motostodola.vel.pl i gadaj tylko z Ryśkiem i tłumik mu w nim ostatnio na przelotowy przerobiłem i ładnie gada a to link:

 

http://www.wrzuta.pl/film/iF2AKwevGR/ducat...ie_po_przerobce

 

Hej,

 

Ryskowe 999 juz nieaktualne, serce go zabolalo dzisiaj jak gadalem z nim o sprzedazy i generalnie juz dosyc dawno temu sie rozmyslil :(

 

Masz moze jakies namiary, aukcje, lub cokolwiek to tego goscia z Ciechanowa? Jak sprzet ladny i potargujemy to ko wie...

 

Luc

 

P.S. czy na tym filmie dobrze rozpoznaje smiech Janka? :)

 

Edytowane przez LuC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze hehehehehe :D ...Edek a Ty nie masz moze jakis namiarow- moze z tej bylej aukcji na gostka z Ciechanowa? A ten Ducat z Bialegostoku to "znana" "firma" sprzedaje... chociazby przez ich renome nalezy ostro sie targowac- musza z ceny zejsc :icon_twisted: Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, LUDZIE...SLUCHAJCIE!!!!!!!

 

Otóż 22-24 maja 2009 został wybrany przez starszyznę ogólnopolskiego klubu Desmobsession z siedzibą w Krakowie wybrany jako termin wiosennego desmomeetingu. Wstępne miejsce spotkania to Wadowice (tę sprawę jeszcze przedyskutowujemy). W planach mamy to co nie wyszło we wrześniu czyli wypad w nasze piękne góry(po świeżo wyremontowanych przez Unie górskich drogach) + ew. na Słowacje (może skontaktujemy się ze Słowakami lub Czechami) oraz wypasioną impreze w sobotni wieczór. Wpisujcie sobie w kalendaże i zeby później nie było, że komuś chomik zachorował albo musi iść z kozą do ginekologa :icon_biggrin: Obecność obowiązkowa!!!

Będziemy informować na bieżąco...

 

Luc, co do nowej Duki do pogadamy na privie lub mailowo.

 

 

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pomyliłem my nie tego gościa z Ciechanowa poznaliśmy tylko właściciela sprzęta poniżej:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=529130519

 

Tak tak w tle to Janek,jego by nie było przy próbie generalnej? nie przepuścił by a i próba nie była by taka bez niego.Namiarów na Ciechanów niestety nie posiadam bo nie obserwuje tych ałkcji i ogłoszeń.Narazie czekam aż 1098 ztanieją bo za kilka lat mam zamiar sobie kupić.Moje ST 5 lat temu w naszym salonie 58tysi kosztowało a tu proszę 4 lata później kupiłem z kuferkami za sporo mniej niż 20tysi.Reasumując warto poczekać.

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pomyliłem my nie tego gościa z Ciechanowa poznaliśmy tylko właściciela sprzęta poniżej:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=529130519

 

Tak tak w tle to Janek,jego by nie było przy próbie generalnej? nie przepuścił by a i próba nie była by taka bez niego.Namiarów na Ciechanów niestety nie posiadam bo nie obserwuje tych ałkcji i ogłoszeń.Narazie czekam aż 1098 ztanieją bo za kilka lat mam zamiar sobie kupić.Moje ST 5 lat temu w naszym salonie 58tysi kosztowało a tu proszę 4 lata później kupiłem z kuferkami za sporo mniej niż 20tysi.Reasumując warto poczekać.

 

Hej,

 

niezly ale to sciema jakas (chyba) to jest 2004 ze starymi owiewkami i srebrna rama. Dlatego cos przyszukuje 2005-2006 zeby rama byla w kolorze skorupy, wahacz od eRki, no i przednie wloty te nowe.

 

Pozdrawiam

 

Luc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym się nie sugeruj... Na allegro jest tylu bajkopisarzy odnośnie rocznika motocykla,że Andersen to przy nich pikuś. Jakby mogli to by napisali rok produkcji 2010. Jeden SS900 też na Allegro był z roku 2007 ale problem w tym,że skończyli je robić w 2002r. No ale co tam?... allegro wszystko przyjmie.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Edziu, musze Cię pochwalić :notworthy: Piknie gada, uwielbiam takie basowe dudnienie. Mam nadzieję, że jeszcze nie masz dość przerabiania kominów bo jak dobrze pójdzie to może będziesz miał następnego klienta pod koniec roku. Trochę się rozmarzyłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Edziu, musze Cię pochwalić :notworthy: Piknie gada, uwielbiam takie basowe dudnienie. Mam nadzieję, że jeszcze nie masz dość przerabiania kominów bo jak dobrze pójdzie to może będziesz miał następnego klienta pod koniec roku. Trochę się rozmarzyłem :biggrin:

 

:biggrin: Miło mi ale na wrzuta.pl jest więcej krótkich filmików.Poszukaj tam troche pod szyldem Ducati jest też tam troszke fotek z przeróbek różnych kominów oraz krótkie filmiki z różnic pomiędzy fabrycznymi Remusami jedne nie tknięte a drugie po przeróbce w moim ST4S.Wszystko autorstwa edzio35 to moje

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam drobne pytanie o jeszcze drobniejsza czesc. Chodzi mi o blaszki, ktore wpina sie do wydechow Termi (konkretnie chodzi o model 749/999), a w ktore pozniej wkreca sie sruby mocujace wydech do ramy (w dwoch miejscach pod siedzeniem). Krolestwo za dwie takie oryginalne blaszki!!!

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...