Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

te, koles.....zejdz z melvina bo mi sie robi duszno

motorek wyglada ok, ale ta oslone sprzegla to bys sobie mogl zmienic podczas zimy; jak myslisz

 

melvin już schodze,ruzumiem że chciałbys zostać moim kolesiem i dzienki za świetny pomysł z osłoną szprzęgła nigdy bym sie nie domyslił :buttrock:

 

Paweł ładna bestyjka , więcej pewności siebie

Melvin siedzi już na emeryturze i ma dużo czasu na przeglądanie katalogów akcesoryjnych, a poza tym to artysta więc nie dziw się, że jeździ dziełem sztuki

Trzymaj się mocno... kierownicy.

 

dzięki za ciepłe słowa...

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze slaby crash, byl, mam gdzies film w ktorym gosc rozbil odrestaurowane Moto Guzzi V8 .

Klekotka juz odebralem bratu i od razu lepiej sie czuje. Tak wogole to w Lomzy w sobote o 11-tej gosc robi zakonczenie sezonu , start na stacji benzynowej kurpiewskiego, Rychu jedzie i ja tez (chociaz w wiekszosci beda "szyici"-malolaty bez szyii), a moj brat bedzie chyba sie leczyl bo kleczal w poniedzialek i wtorek w dziurze wygrzebanej w ziemi i robil zbrojenie u siebie pod cholerne unijne szamboi dostal zapalenia kolana.Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klekotka juz odebralem bratu i od razu lepiej sie czuje. Tak wogole to w Lomzy w sobote o 11-tej gosc robi zakonczenie sezonu , start na stacji benzynowej kurpiewskiego, Rychu jedzie i ja tez (chociaz w wiekszosci beda "szyici"-malolaty bez szyii), a moj brat bedzie chyba sie leczyl bo kleczal w poniedzialek i wtorek w dziurze wygrzebanej w ziemi i robil zbrojenie u siebie pod cholerne unijne szamboi dostal zapalenia kolana.Pozdr.Janek.

 

Janek

podaj mi dokładniejsze koordynaty (szczególnie co do tego miejsca) i Twój telefon proszę, bo właśnie mi zorganizowałeś sobotę :bigrazz:

Przyjadę z chęcią i poznam Ciebie i rodzinkę klekotów :buttrock:

 

pozdrawim,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paweel

Ty Kolego nie pozdrawiaj tu wszystkich tylko pisz o swoich planach co do sprzętu :buttrock: Jakieś decyzje co zmieniasz, kiedy zmieniasz i modyfikujesz, jakieś kolejne zdjęcia podrzucisz do obejżenia - nie op****** się Kolego :bigrazz:

krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadac od strony Warszawy przez Ostrow Maz. wjezdzasz do lomzy i na 2 swiatlach w lewo, potem przez tory kol. i po lewej stronie jest stacja kurpiewskiego- tam najczesciej spotykaja sie lomzynscy palacze gum.

Na temat zakonczenia juz slyszalem dawno, ale teraz coraz wiecej kolesi o tym mowi.

Zakonczenie pewnie bedzie wygladac jak rozpoczecie:

- jazda po ulicach, kilka rundek dookola lomzy

-przejazd do baru u zdziska

- troche tam zarcia i napoju na poczatku gratis(nie wiem ile)

-potem picie i swawolka do rana

Ja najczesciej rezygnuje z tego ostatniego- bo bardziej interesuje mnie jazda niz picie. Moje plany uzaleznione sa od tego czy znajde opieke dla mej corki(zona zapowiedziala ze mam sam sobie radzic)-i raczej cos tam zalatwie.Moj telefon jest taki sam od lat: 0694700104 tylko rzadko z niego robie uzytek i jak jezdze do pracy i w pracy nie korzystam z telef. .

Nawet jak kiszka wyjdzie z tego zakonczenia- to jeszcze pozostaje inna atrakcja- odwiedziny Rycha i jego kolekcjii:-))) i wspolna kawa z ciastkami "binladenkami". Jak cos wypatruje wiadomosci. Aha moj adres moge podac na maila albo priva. [email protected] Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się postaram być na 11 w Łomży. Jak dojadę to będę dzwonił. Jak nie będzie zakończenia, a będziesz chciał się spotkać ze mną to z chęcią kawkę łyknę no i zobaczyć kolekcję Rycha z przyjemnością :buttrock:

Czy ta stacja jest na trasie wyjazdowej już naMazury - np na Pisz - jakośmi się tak kojaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....dzienki za świetny pomysł z osłoną szprzęgła nigdy bym sie nie domyslił....

 

 

ty tu nie trac czasu na sarkazmy tylko sie do roboty zabieraj i fotki pokazuj

masz tu zrob to sam sugestie; wyglada super i nic nie kosztuje

 

clutch.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sciagnijcie sobie, panowie, na iPod i podlaczcie do solidnych glosnikow te 3 sound clips :flesje:

jak tam bedziecie w mniejszosci i japonce beda wam za skore wlazic, to ich powinno do porzadku przywrocic; tylko glosnosc na maxa :flesje:

 

 

TERMIGNONI

 

WARM UP

 

PIT LANE

 

MAIN STRAIGHT

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie cos o multistradzie 1000 :flesje: i przyznam ja rowniez, ze mnie sie to moto zajebiscie podoba i spelnia praktycznie wszystkie wymogi. Wysokosc mnie troche martwi, bo mam cale 173cm, ale od czego buty na koturnach :D

 

Joy a jak z masa? ciezko sie manewruje, czy idzie wytrzymac? i pisz pisz dalej swoje spostrzezenia, bo przeciez juz mam dosc czytania wylacznie wypocin monsterowcow :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i pisz pisz dalej swoje spostrzezenia, bo przeciez juz mam dosc czytania wylacznie wypocin monsterowcow :P

 

te, ty sobie tu ulicy nami nie wycieraj bo gdyby nie my to nie bylo by co na tym forum czytac :D

to pierwsze primo, a drugie primo to zawsze mozesz isc na forum gazeli albo junaka :flesje:

mialem tez czecie primo ale mi sie wypslo :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te, ty sobie tu ulicy nami nie wycieraj bo gdyby nie my to nie bylo by co na tym forum czytac :P

to pierwsze primo, a drugie primo to zawsze mozesz isc na forum gazeli albo junaka :flesje:

mialem tez czecie primo ale mi sie wypslo :D

 

 

NONO junaka to sie prosze odczepic :flesje: pierwsze moje moto powazne i pierwszy powazny szlif, ktory skonczyl sie dluga rozlaka z 2 kolkami :flesje: Dostalem wtedy rodzinny zakaz wsiadania na cokolwiek z 2 kolami i silnikiem, dopiero w tym roku im przeszlo, po 12 latach.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty tu nie trac czasu na sarkazmy tylko sie do roboty zabieraj i fotki pokazuj

masz tu zrob to sam sugestie; wyglada super i nic nie kosztuje

 

clutch.gif

 

fajny pomysły w takiej formie - dobre wiertła i pilniki i prakrycznie gotowe.

Ja bym tylko docisk pomalował na jakowyś kolor - tak dla kontrastu :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja benzynowa jest z glownej ulicy od W-wy slabo widoczna- wiec to nie chodzi o ta na wylotowce na Mazury-ta na wylotowce jest w Piatnicy za mostem na Narwi(za Lomza).

Jak wjezdzasz to na drugich swiatlach w lewo i zaraz za torami po lewej jest ta stacja orlenu zwana przez nas kurpiewskiego.

Ostatnia wiadomosc- podobno beda wieksze atrakcje niz na otwarciu, jakie nie wiem.Czekam na telefon-Mumin bedziesz sam czy banda?Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

żeczywiscie fajnie to wygląda , weznę pod uwagę dzienki :flesje:

ale w moim miescie jest firma która robi ciecie wodą robiłem już u nich cos niecos

zawiozę im to foto http://www.bikepics.com/members/bernard595/ to mozę cos na wzór tego się uda

i zapodałem kilka fotek ....

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...