Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za info :) - cenne uwagi i rady (muszę zapamiętać czyli sobie gdzies zapisać)

 

Co do samego malowania to myślałem o pasku w macie (ale w srebrno-białym kolorze) i na to matowy lakier - widziałęm już takie malowania i wyglądały całkiem nieźle. Muszę tylko poszukać dobrego speca na gumowe szelki - który mi nie popsuje roboty (a ztym może być nie najłatwiej). Nie muszę malować na wczoraj tak więc chyba kogoś znajdę.

 

Melvin - sprawdź proszę, jeśli to nie będzi edla Ciebie problem jaki koszt jest takiego zestawu naklejek. Wtedy można będzie zobaczyć, czy zawaracac Ci głowę, czy przy niewielkiej różnicy ceny po prostu sobie zamówię w dilera. Z góry dzięki za pomoc :buttrock:

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Triumphy podobają się, a szczególnie ST, którego miałem okazję przez niedługi czas (no dobra parę minut) "dosiadać". Bardzo dobry turystyk (oczywiście wg mnie), choć jak to ma się w Polsce dość drogi - niestety :biggrin:

 

jak juz tak się rozpisujemy o innych, równie sympatycznych markach (choć to nie Ducati) to może warto się zastanowić nad zupełnie czymś oryginalnym - Royal Enfield (jeśłi komuś to odpowiada - w sensie styl).

 

Ponoć jak słyszałem równiez planuje się wskrzeszenie marki WSK - to by dopiero było, znów polski motor na rynku :buttrock:

 

A tak trochę poważniej - kmc poszperaj przez jesień i zimę, zbierz troche kasy i dalej po Duca :crossy: i z rozwianym włosem na głowie (ja tylko mogę o tym pomażyć, bo jakoś te głupie włosy nie trzymają się mojej mądrej głowy :) ) w Polskę i na podbój Europy :biggrin:

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu - równy z ciebie chop, dzieki za życzenia, bo wczoraj mi sie bardzo przydały :) jak wracałem do domu, miałem bliskie spotkanie z trawnikiem przy wjeździe na obwodnice ;)

Najadłem się strachu, ale na szczęście nic mi sie nie stało - dobre te ciuchy teraz robią :buttrock: Monster trochę ucierpiał: złamane lusterko, lekko skrzywiona kierownica, zagnieciony zbiornik, pęknięty czujnik ciśnienia oleju i co najgorcze moja piękna owiewka... pękła przy uchwycie... będę to musiał jakoś posklejać :)

Monsterek po zrzuceniu zbędnego balastu, przyozdobił się jeszcze w koniczynę :biggrin:

 

KMC: obejrzałem wczoraj tę Cagivę w Riderze i na rzut oka napiszę tyle: stan ogólny OK, Opony 1 góra 2 sezony, Klocki przód i tył mają po 1-2 mm grubości tarcze niewiele zużyte, łańcucha i kółek -nie sprawdziłem

Ma dodatkowo podgrzewane manetki, jest to wysoka bestyjka, silnik wyglada na 750 ccm lub wiecej jest już na wtrysku :biggrin: Nie ma śladów wywrotki - pobieżnie oglądałem, bo to wszystko obudowane.

Co do innych salonów to w Małopolskim maja Monstera S4 w cenie 36 tys (chyba) w Motofun-ie D 749 i 998 ale to się raczej do turystyki nie nadaje ;) Kuknę jescze dzisiaj na Wielicką jak bedę wracał - już jedno-lusterkowym monsterem :crossy:

 

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ładna bestyjka :biggrin: , więcej pewności siebie :biggrin:

Melvin siedzi już na emeryturze :crossy: i ma dużo czasu na przeglądanie katalogów akcesoryjnych, a poza tym to artysta :buttrock: więc nie dziw się, że jeździ dziełem sztuki :)

Trzymaj się mocno... kierownicy.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin - sprawdź proszę, jeśli to nie będzi edla Ciebie problem jaki koszt jest takiego zestawu naklejek. Wtedy można będzie zobaczyć, czy zawaracac Ci głowę, czy przy niewielkiej różnicy ceny po prostu sobie zamówię w dilera. Z góry dzięki za pomoc :)

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

 

Przepraszam, ze sie wtracam, ale chce ci sie za takie drobiazgi przeplacac u dealera? Nie lepiej sciagnac sobie odpowiednie logo w grafice wektorowej, wymierzyc litery na oryginalnym egzemplarzu i wyciac za grosze w najblizszej pracowni reklamy?

Jakby co - to tu masz link do logo DUCATI w wektorach:

http://www.brandsoftheworld.com/search/?qu...brand_id=108152

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jak wracałem do domu, miałem bliskie spotkanie z trawnikiem przy wjeździe na obwodnice :)

Najadłem się strachu, ale na szczęście nic mi sie nie stało - dobre te ciuchy teraz robią :buttrock: Monster trochę ucierpiał: złamane lusterko, lekko skrzywiona kierownica, zagnieciony zbiornik, pęknięty czujnik ciśnienia oleju i co najgorcze moja piękna owiewka... pękła przy uchwycie... będę to musiał jakoś posklejać :)

Monsterek po zrzuceniu zbędnego balastu, przyozdobił się jeszcze w koniczynę :biggrin:

 

to do dupy czytac o takich przygodach, dobrze ze jestes caly, bo reszte sie popluje, szmatka przejedzie i bedzie jak nowe :crossy:

fajnie ze jestes ok :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin siedzi już na emeryturze :biggrin: i ma dużo czasu na przeglądanie katalogów akcesoryjnych, a poza tym to artysta :biggrin: więc nie dziw się, że jeździ dziełem sztuki :buttrock:

 

te, spec od metali......zaraz ci tu dam zajecie

zaczely mi skrzypiec podnozki i do szalu mnie to doprowadza

 

ok, co sie dzieje to moje podnozki sa przymocowane do swingarm; to sie chyba wahacz nazywa?

i pomiedzy podnozkami a wchaczem jest washer to chyba uszczelka? a poniewaz jest ona z aluminium a wahacz i podnozki sa a innego metalu wiec skrzypiec zaczelo

jak tylko poluzuje sruby od podnozkow to przestaje. dalem smary, masci, licho wie co - nie pomaga

nie chce dawac gumy bo pojdzie w kawalki za moment

 

to jaki material uzyc? z czego by ta uszczelke zrobic zeby nie skrzypiala?

jak masz jakis pomysl, to ja ci posle ta uszczelke i z zrob mi dwie identyczne; wystaw mi fakture :) i sie dogadamy

 

ty mysl a ja ide cyknac fotki zebys wiedzial o czym ta stara pierdola, melvin, gada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....szybki ten M3, jaki człowiek stary taki głupi!

 

moja druga polowa ma nowa M3 i ja jej regularnie wlewam przy lada okazji.........albo to baba-kierowca albo bryka nie dotarta :)

natomiast raz sie z porschem turbo gonilem i bogu dzieki ze nas czerwone swiatlo zlapalo bo bym sie posral ze strachu..........ale wygralem :buttrock:

a innym razem to tez sie z porschem wyscigowalem od swiatel i musialem pojechac w inna ulice bo sie balem skrecic hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Co do samego malowania to myślałem o pasku w macie (ale w srebrno-białym kolorze) i na to matowy lakier - widziałęm już takie malowania i wyglądały całkiem nieźle. Muszę tylko poszukać dobrego speca na gumowe szelki - który mi nie popsuje roboty (a ztym może być nie najłatwiej). Nie muszę malować na wczoraj tak więc chyba kogoś znajdę.

 

a to nie wiedzialem, ze w sumie nie jest to takie skomplikowane :) honor zwracam. Bedzie piekny efekt, byle mat zachowac! :buttrock:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ty jesteś artysta pełna geba :biggrin: powiedz, w jakim wieku zaczyna się tak kozaczyć, bo ja mam dopiero 30 i już mnie bierze :crossy:

Chyba to wpływ kibiców Cracovii :) :buttrock: :biggrin:

Pozdro

 

PS. chodziło mi o monstera M3

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty... to masz za ciche te Termi, ze skrzypienie slyszysz :buttrock: moze jakis drill zrobic :)

No to dawaj te foty, zaraz ci coś dobiore....

skrzypi Ci ta okragla czesc na ktorej podpierasz stopy??? czy caly uchwyt mocowany na śrubie monowachacza????

Z jakiego materiału to wykonane???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skrzypi Ci ta okragla czesc na ktorej podpierasz stopy??? czy caly uchwyt mocowany na śrubie monowachacza????

Z jakiego materiału to wykonane???

 

 

skrzypi tam gdzie sie podnozek laczy z wachaczem; mam fotki ale wyparowalem do kumpla na schabowego i sete.........niedlugo bede w domu to posle

a te originalne uszczelki sa z aluminium

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...