Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ciao Tutti!

 

Melduję w żołnierskim skrócie, że po 2 tygodniowej wyprawie do Afryki wróciliśmy z Bellą w doskonałym stanie psychicznym i technicznym. ................................Multistrady jako motorka także turystycznego również.

 

Poza tym tutto bene!

 

Forza Ducati :P

 

 

GRATULULUJE :clap: :clap: :clap: i pozdrawiam Multistradowca :buttrock:

 

Szkoda że na "European Multistrada Meeting 2008" nie dotarłeś. Spotkanie odbyło się w miejscowości Sospel na północ od Monaco. Multistradziści z całej Europy przyjechali; były dwie MTS-ski z Polski, jedna z Litwy, a inne przybyły z Holandii, Anglii, Szkocji, Francji, Hiszpanii oraz jedna szalona Italiano :biggrin:

 

Tutaj są zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/balzac100/3rdE...radaMeeting2008

 

a tutaj filmiki:

http://fr.youtube.com/watch?v=1DGBElAjbKY

http://fr.youtube.com/watch?v=Lx5sCkAdqyA

 

PS:

A swoje zdjęcia pokażesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULULUJE :clap: :clap: :clap: i pozdrawiam Multistradowca :buttrock:

 

Szkoda że na "European Multistrada Meeting 2008" nie dotarłeś. Spotkanie odbyło się w miejscowości Sospel na północ od Monaco. Multistradziści z całej Europy przyjechali; były dwie MTS-ski z Polski, jedna z Litwy, a inne przybyły z Holandii, Anglii, Szkocji, Francji, Hiszpanii oraz jedna szalona Italiano :biggrin:

 

Tutaj są zdjęcia:

http://picasaweb.google.com/balzac100/3rdE...radaMeeting2008

 

a tutaj filmiki:

http://fr.youtube.com/watch?v=1DGBElAjbKY

http://fr.youtube.com/watch?v=Lx5sCkAdqyA

 

PS:

A swoje zdjęcia pokażesz ?

 

Słyszałem o zlocie Multi, ale termin kolidował z moim. Może przyszły rok.

A fotek niestety nie mam, bo nie wziąłem aparatu, kilka fotek z komórki to wszystko co mam. Cała reszta zostaje w głowie na twardym dysku. Tego sie nie zapomina :clap:

 

Twoja relacja jak zwykle na superpoziomie.

Tylko ta rtg - fotka, to o co się chodzi..? Nie chcę zgadywać, ale powrót na lawecie dziwnie mi z nia koresponduje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz przy okazji w jaki sposob, bo z Twojej wypowiedzi to nie wiadomo o co chodzi w zasadzie...

 

Niewiem czy problem kluczykow jest Ci znany ale sprowadza sie on do tego ze bez czerwonego kluczyka (master) nie mozesz dorobic innych kluczykow. Ryzykowne jest posiadanie tylko jednego czarnego kluczyka jezeli go stracisz to trzeba wtedy wymienic zegary, CPU, stacyjke, wlew do baku, zamek pod kanapa itd jakies 8.000 - 10.000. Mnie na szczesci udalo sie dorobic drugi czarny kluczyk wiec strata tego pierwszego nie bedzie fatalna :o)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczesci udalo sie dorobic drugi czarny kluczyk wiec strata tego pierwszego nie bedzie fatalna :o)

 

wygląda na to, że zamiast łączyć z tematem dukatów, powinienem był dać wątek do działu "chwalę się" :buttrock:

napiszże wreszcie, chłopie, jak to zrobić! bo póki co twoje posty są praktycznie bezwartościowe - niby wiadomo, że "się da", ale nie chcesz się podzielić wiedzą "jak" :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że zamiast łączyć z tematem dukatów, powinienem był dać wątek do działu "chwalę się" :buttrock:

napiszże wreszcie, chłopie, jak to zrobić! bo póki co twoje posty są praktycznie bezwartościowe - niby wiadomo, że "się da", ale nie chcesz się podzielić wiedzą "jak" :P

jsz

 

jeszua,

A jak mam opisac jak to zrobic, przecież to nie jest wymienienie kola tylko praca na ukladach scalonych w zegarach tam wlasnie zakodowany jest imobilajzer, jezeli chcesz sobie dorobic kluczyk to daj znac to cos pomyslimy moj adres: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszua,

A jak mam opisac jak to zrobic, przecież to nie jest wymienienie kola tylko praca na ukladach scalonych w zegarach tam wlasnie zakodowany jest imobilajzer, jezeli chcesz sobie dorobic kluczyk to daj znac to cos pomyslimy moj adres: [email protected]

 

Przez Desmomotostodołe w Jedwabnem można załatwić dorobienie kluczyka do naszych klekotów z immmobilajzerem z czarnego i to całkiem niedrogo bo coś około 40-50$ + koszty przesyłek ale co z tego jak to w stanach i ja też jestem zainteresowany takim dorobieniem bo mam ST4S z 2004r z takim to udogodnienie jak immobilajzer ale nie bardzo mam ochote zaryzykować zagubienie jedynego kluczyka przez pocztę Amerykańską lub firme Kurierską ,do stanów niema problemu bo w miarę często lata tam Ryśka brat Adam i właśnie w poniedziałek za tydzień leci ale tam na mniejscu nasz jedyny kluczyk trzeba włożyć w koperte i wysłać firmie dorabiającej na wzór ,a ona wysyła już nasz i dorobiony na wskazany adres.

A ty nie chwal się tylko napisz coś więcej bo napewno będzie sporo zainteresowanych teraz i w przyszłości bo dużo motocykli tak przyjerzdża z zachodu z jednym kluczykiem i to czarnym,czy robisz to sam czy masz firmę która może się tym zająć dając gwarancje dorobienia no i nie uszkodzenia elektroniki liczników

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Desmomotostodołe w Jedwabnem można załatwić dorobienie kluczyka do naszych klekotów z immmobilajzerem z czarnego i to całkiem niedrogo bo coś około 40-50$ + koszty przesyłek ale co z tego jak to w stanach i ja też jestem zainteresowany takim dorobieniem bo mam ST4S z 2004r z takim to udogodnienie jak immobilajzer ale nie bardzo mam ochote zaryzykować zagubienie jedynego kluczyka przez pocztę Amerykańską lub firme Kurierską ,do stanów niema problemu bo w miarę często lata tam Ryśka brat Adam i właśnie w poniedziałek za tydzień leci ale tam na mniejscu nasz jedyny kluczyk trzeba włożyć w koperte i wysłać firmie dorabiającej na wzór ,a ona wysyła już nasz i dorobiony na wskazany adres.

A ty nie chwal się tylko napisz coś więcej bo napewno będzie sporo zainteresowanych teraz i w przyszłości bo dużo motocykli tak przyjerzdża z zachodu z jednym kluczykiem i to czarnym,czy robisz to sam czy masz firmę która może się tym zająć dając gwarancje dorobienia no i nie uszkodzenia elektroniki liczników

 

ale sie czepiliscie tego chwalenia, ja tylko chcialem napisac ze dorobilem sobie kluczyk, przepraszam jezeli kogos urazilem - bac sie powiedziec ze cos sie udalo zrobic na forum :o)

Niemam firmy i nie zajmuje sie tym zawodowo, narazie dorobilem tylko jeden kluczyk do mojego S4R. Aby skopiowac kluczyk nie potrzebuje motoru ( wystarczy kluczyk) kodowanie moge zrobic na moich zegarach wiec nikla szansa na uszkodzenie twojego sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie czepiliscie tego chwalenia, ja tylko chcialem napisac ze dorobilem sobie kluczyk, przepraszam jezeli kogos urazilem - bac sie powiedziec ze cos sie udalo zrobic na forum :o)

Niemam firmy i nie zajmuje sie tym zawodowo, narazie dorobilem tylko jeden kluczyk do mojego S4R. Aby skopiowac kluczyk nie potrzebuje motoru ( wystarczy kluczyk) kodowanie moge zrobic na moich zegarach wiec nikla szansa na uszkodzenie twojego sprzetu.

 

 

 

Andrian- spokojnie, czepiaja sie lobuzy :P Dawno Cie nie bylo w sieci,pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie czepiliscie tego chwalenia, ja tylko chcialem napisac ze dorobilem sobie kluczyk, przepraszam jezeli kogos urazilem - bac sie powiedziec ze cos sie udalo zrobic na forum :o)

Niemam firmy i nie zajmuje sie tym zawodowo, narazie dorobilem tylko jeden kluczyk do mojego S4R. Aby skopiowac kluczyk nie potrzebuje motoru ( wystarczy kluczyk) kodowanie moge zrobic na moich zegarach wiec nikla szansa na uszkodzenie twojego sprzetu.

 

Co bym musiał mieć-dokupić oprucz mojego czarnego kluczyka aby skożystać z twojego geniuszu i żeby w efekcie końcowym otrzymać -oczywiście nie za darmo drugi zdolny do odpalenia mojego sprzęta kluczyk?

Gdyż jestem poważnie zainteresowany.Przepraszam za czepianie się.Żartowałem

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pilnie poszukuje uszczelniaczy do lag przednich. :banghead:

Do Ducati 600 Supersport rocznik 99.

 

Jeżeli ktoś ma oryginalne to proszę o Kontakt na priv.

 

Z góry dzięki za Pomoc :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bym musiał mieć-dokupić oprucz mojego czarnego kluczyka aby skożystać z twojego geniuszu i żeby w efekcie końcowym otrzymać -oczywiście nie za darmo drugi zdolny do odpalenia mojego sprzęta kluczyk?

Gdyż jestem poważnie zainteresowany.Przepraszam za czepianie się.Żartowałem

 

 

W sumie wystarczy tylko twoj czarny kluczyk, przesli mi prosze zdjecia kluczyka z obydwoch stron na email : [email protected] i opisz ogolnie co to za motor, rocznik, czy byly jakies przerobki w elektronice itd

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...