Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Ty madralo- kupisz za ubezpieczenie plastiki i jeszcze Ci na Barnetta clutch zostanie...

Dobrze ze Tobie wieksza krzywda sie nie stala- osteroporozy chyba ni masz to sie zagoi jak na psie (jak u nasz na wsi mówio)...cholerka to jak Na Jedwabne przyjadziesz??? No chyba ze autem- ale musi miec naklejkie Ducatową :( :biggrin:

Zdrowiej szybko! Pozdr. Janko Desmoszajba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na wstepie witam wszystkich desmo-maniakow :P odrazu musze sie zwrocic z prosba - w przyszlym tygodniu wracam do kraju i bede potrzebowal na szybko regulacji gaznikow w moim Monsterze. Czy moglibyscie mi kogos doradzic w warszawie lub okolicach ewentualnei moze ktos z forum by sie chcial tego podjac (napewno sie odwdziecze :crossy: ) - generalnie problem tkwi tylko w wolnych obrotach bez dodawania gazu motocykl gasnie , wyzej jest juz ok.

pozdrawiam

Szymon - Freel4ncer

 

 

ps Przy okazji bedac w przyszlym tyg w Wawie chetnie na chwilke gdzies bym sie ustawil i jako newbie posluchal kilku dobrych rad dotyczacych Ducati:)

Edytowane przez freel4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na wstepie witam wszystkich desmo-maniakow :crossy: odrazu musze sie zwrocic z prosba - w przyszlym tygodniu wracam do kraju i bede potrzebowal na szybko regulacji gaznikow w moim Monsterze. Czy moglibyscie mi kogos doradzic w warszawie lub okolicach ewentualnei moze ktos z forum by sie chcial tego podjac (napewno sie odwdziecze :biggrin: ) - generalnie problem tkwi tylko w wolnych obrotach bez dodawania gazu motocykl gasnie , wyzej jest juz ok.

pozdrawiam

Szymon - Freel4ncer

ps Przy okazji bedac w przyszlym tyg w Wawie chetnie na chwilke gdzies bym sie ustawil i jako newbie posluchal kilku dobrych rad dotyczacych Ducati:)

 

 

Witaj, witaj :biggrin: . Nie wypowiem sie nt. serwisow w Warszawie bo nie wiem zbyt duzo ale gdy cierpliwie poczekasz to pewnie sie ktos pochwali. Czy ja Cie nie znam z Naszej Klasy z profilu jednynie wlasciwego dla nas??? Cos mi mowi: Dublin/Plock... a moze cos krece? Pzdr :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, witaj :crossy: . Nie wypowiem sie nt. serwisow w Warszawie bo nie wiem zbyt duzo ale gdy cierpliwie poczekasz to pewnie sie ktos pochwali. Czy ja Cie nie znam z Naszej Klasy z profilu jednynie wlasciwego dla nas??? Cos mi mowi: Dublin/Plock... a moze cos krece? Pzdr :biggrin:

Hej

Na naszej klasie mam w znajomych "Ducati Desmo Ducatisti" :biggrin: w mej galerii mozna znalezc kilka fotek mojej slicznotki :lalag: A to ty jestes zalozycielem tego profilu ??

PZdr

Edytowane przez freel4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Na naszej klasie mam w znajomych "Ducati Desmo Ducatisti" :D w mej galerii mozna znalezc kilka fotek mojej slicznotki :crossy: A to ty jestes zalozycielem tego profilu ??

PZdr

 

 

 

Tak. Cos mi tak znajomo 'zalatywalo' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej na wstepie witam wszystkich desmo-maniakow :crossy: odrazu musze sie zwrocic z prosba - w przyszlym tygodniu wracam do kraju i bede potrzebowal na szybko regulacji gaznikow w moim Monsterze. Czy moglibyscie mi kogos doradzic w warszawie lub okolicach ewentualnei moze ktos z forum by sie chcial tego podjac (napewno sie odwdziecze :buttrock: ) - generalnie problem tkwi tylko w wolnych obrotach bez dodawania gazu motocykl gasnie , wyzej jest juz ok.

pozdrawiam

Szymon - Freel4ncer

ps Przy okazji bedac w przyszlym tyg w Wawie chetnie na chwilke gdzies bym sie ustawil i jako newbie posluchal kilku dobrych rad dotyczacych Ducati:)

 

Z Płocka do mnie do Twierdzy Modlin masz nie daleko ja mam 2-ie Desmowitaminy w mojej aptece jaką jest mój garaż z tego właśnie Monster 900 Gaźnikowec z 97r i sam je w tym i w tamtym roku ustawiałem , lata i malutko pali więc możesz wpaść daleko nie masz nawet jutro (sobotę)podkręcimy ci te obroty a jak chcesz to i synchronizacje mogę ci zrobić,bo tam śruby od wolnych obrotów na wierzchu niema tylko małym długim srubkowkrętem można z tym powalczyć.Jeśli chcesz skożystać to kontaktuj sie na gg ,[email protected],tel-506436737.A jeśli będziesz chciał pogadać to dziś jestem w pracy do jutra rana w miejscu gdzie mam kiepściutki zasięg i tylko smsy jakoś funkcjonują ale na priwa lub meila mogę ci podać stacjonarny do pracy to moglibyśmy się umówić na jakiś termin.No tak przecież dziś z Irlandii nie będziesz do mnie dzwonił-ale ja czytam

 

ciekawy zestaw

 

http://cgi.ebay.co.uk/2002-DUCATI-S4-MONST...id=p3286.c0.m14

 

A to jakie fajne a jakie tanie kurde mniej niż 12tysi pln

 

http://cgi.ebay.co.uk/2002-DUCATI-ST4S-red...id=p3286.c0.m14

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej edzio

Dzieki za odzew bardzo chetnie podjade do Ciebei , aczkolwiek w kraju bede dopiero od wtorku , a tak realnie czas bede mial w przyszla srode i czwartek nastepnie ruszam na tygodniowy splyw kajakowy z ktorego wracam 19 lipca i znowu bede mial tylko wolna niedziele 20 lipca . Jesli pasowalo by ci w ktorys z tych dni to przyjezdzam bez wachania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej edzio

Dzieki za odzew bardzo chetnie podjade do Ciebei , aczkolwiek w kraju bede dopiero od wtorku , a tak realnie czas bede mial w przyszla srode i czwartek nastepnie ruszam na tygodniowy splyw kajakowy z ktorego wracam 19 lipca i znowu bede mial tylko wolna niedziele 20 lipca . Jesli pasowalo by ci w ktorys z tych dni to przyjezdzam bez wachania :P

Dzwoń .We wtorek ide do pracy rano na całą dobę i od środy mam wolne kilka dni.Gdybym nie odbierał tzn. :crossy:

 

1098 za mniej niż 40 000 pln chyba nie drogo z małym przebiegiem i w fajnym stanie

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...5/search.action

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń .We wtorek ide do pracy rano na całą dobę i od środy mam wolne kilka dni.Gdybym nie odbierał tzn. :(

 

1098 za mniej niż 40 000 pln chyba nie drogo z małym przebiegiem i w fajnym stanie

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...5/search.action

Wypas

w taikim razie od poniedzialku bede sie odzywal :biggrin:

 

Gdyby nie fakt ze pewnie zabilbym sie na takiej maszynie po 5 minutach to juz dawno stalaby w moim garage :( ale juz sobie zapowiedzialem ze w polowie przyszlego roku przygarne biala 848 nawet jesli miala by stac i czekac az sie jezdzic naucze :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos zabicia sie po 5 minutach na 1098... ja mam motocykl prawie stukonny i tyle samo Nm i uważam,że wystarczy mi to w zupełności do codziennej jazdy. Jeździłem kilka razy 999, który licząc konie po japonsku(czyt. zawyżając) miał 140 KM i powiem Wam ,że to potwór a jak pomysle o 1098 który ma 20KM więcej to naprawde 848 jest super alternatywą do cywilnej jazdy. Po co przepłacać:biggrin:...

 

Zobaczcie jak szybko i bezboleśnie kradnie sie moto:

 

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos zabicia sie po 5 minutach na 1098... ja mam motocykl prawie stukonny i tyle samo Nm i uważam,że wystarczy mi to w zupełności do codziennej jazdy. Jeździłem kilka razy 999, który licząc konie po japonsku(czyt. zawyżając) miał 140 KM i powiem Wam ,że to potwór a jak pomysle o 1098 który ma 20KM więcej to naprawde 848 jest super alternatywą do cywilnej jazdy. Po co przepłacać:)...

 

Zobaczcie jak szybko i bezboleśnie kradnie sie moto:

 

 

No nieżle a większość z nas frajerów pokupiła diskloki. :P :P :banghead: :eek:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poszukiwania Monsterka dobiegły własnie końca. :P

Potworzątko już zaklepane. Oczywiście czerwony :P

 

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE :banghead: :banghead: :banghead: czy ja dobrze widzę na dole? cena Monstera S4R w Angli salonie to 8250funtów to około 35tysi pln a u nas taki w salonie golas to tylko 50tysi pln :eek: :icon_eek: :evil: :banghead:

 

http://www.ducati.com/od/ducatiuk/en/bikes...html?model=2293

 

gdzie my żyjemy -Biznes po Polsku a co oni nie doliczają vatu lub marży? no chyba że to cena netto bo nie znam za bardzo języka.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony jedyny sluszny kolor dla monstera :icon_eek:

 

Kolejne szybkie pytanko ( tzn kilka ale w jendym temacie ;) ) w jakich cenach chodza stopki (dzwignie ) zmainy biegow do monstera ? gdzie mozna to dostac (wolal bym oryginal ale na szybko moze byc i jakis zamiennik ) no i czy 85zl za uzywke to drogo czy tanio ?

z gory dzieki :icon_question:

Edytowane przez freel4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...