Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Seba- mamychyba:

- 2 pary lagi 748 (1 pare napewno)

-1 komplet Brembo- jednak krotki rozstaw miedzy dziurami

- zegary(748) smary itp.

O konkrety musisz pytac Ryska- tylko nie wiem czy Ci sprzeda poniewaz kupilim jeszcze jednego 748, a jeszcze druga sztuka sie szykuje do kupienia, i tam moze wlasnie bea te czesci potrzebne- bo co kupilim sie okaze na miejscu- jak moto bedzie juz na Grabniku- sie robi weryfikacje, co potrzebne itp.

Trzeba troche poczekac- dopiero motocykle beda ladowane w kontener- i trzeba liczyc od 6- 9 tygodni od momentu wyplyniecia- a jak beda dokerzy w Bremie strajkowac, albo kolejarze w Niemczech ten okres sie jeszcze wydluza...takie sa realia...

A moze zadzwon do Rycha- moze ma jeszcze jakies zaciski o ktorych nie wiem??

A jesli chodzi o jazde- to w zeszla niedziele zrobilem po terenie ok 180 km, a jak wracalem zlapala mnie siezyca(ale taka mala) :-)))) Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,no i oczywiście pozdrawiam wszystkich fanów Ducati.

Może któryś z kolegów zna ten motocykl i coś więcej o nim powie-bo zastanawiam się nad zakupem:

 

http://www.allegro.pl/item307881618_forza_...monster_900.htm

 

Z góry wielkie dzięki :)

link nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka cisza tu nastała, czyżby nikt nie był na Motocykl Expo ? Ja byłem i S4RS Tricolore dotykałem :banghead:

Hej !!

przez weekend jak bylo expo forum z przyczyn technicznych padlo ... chyba znowu ktos przgryzl kabel pod jakas wielka woda ....

Jak ktos nie byl,albo jeszcze nie widziaj fotek z Expo to zapraszam :

http://picasaweb.google.com/Duca748/Motocyklexpo2008

 

pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ze nie pasuja do Ducata Seby...

Seba Rysiek sklonny jest sprzedac nawet pojedynczy zacisk- ale musisz sam zapytac o cene- nie bedzie mala- ostrzegam... ale mysle ze do przelkniecia, a

moze wezmiesz od razu z goleniami- maja regulacje bo sa od 748 ??

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio u kumpla, który prowadzi komis motocyklowy w Krakowie i pokazał mi SS 900 :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M645580

motocykl pochodzi z Cieszyna, od goscia który zostawił Duke w rozliczeniu i wziął MV Brutale.

Motorek jest bardzo ładny wizualnie i przy bliższym kontakcie wzrokowym też nic nie znalazłem. Cena do wzięcia to 13500. Jakby ktoś był zainteresowany to służę pomocą.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie te ogloszenie z allegro- Desmoseidici z firmy Big Bikes??

Jak myslicie prawda li to?

No bo z tego co slyszalem to wszystkie 1500 sztuk- RR-ki zostaly sprzedane juz w zeszlym roku, zaden nie trafil do Polski, a jako ciekawostke podam ze kupil se niejaki Tom Cruise- dal za nia troszke wiecej niz oficjalna cena.

Narazie. Pozdr. Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzieliscie te ogloszenie z allegro- Desmoseidici z firmy Big Bikes??

Jak myslicie prawda li to?

No bo z tego co slyszalem to wszystkie 1500 sztuk- RR-ki zostaly sprzedane juz w zeszlym roku, zaden nie trafil do Polski, a jako ciekawostke podam ze kupil se niejaki Tom Cruise- dal za nia troszke wiecej niz oficjalna cena.

Narazie. Pozdr. Janek Klekot 748 S.

 

 

Jest jedna (bedzie) w PL- tak, kase nalezalo wplacic juz chyba z poltora roku temu. Z tego co wiem to jeden ma byc w Pyrlandii. Moze to ten juz sie sprzedaje?

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...