Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Krzysiu Rysiek przed chwila powiedzial zebys sobie plozy do kompletu z ST dokupil :icon_mrgreen: ...a z tylu gasiennice od skutera sniezneg- podobniez sa kompletne chinskie zestawy- ale jak to pogodzic z exkluzywnascia jedynie slusznej Marki???

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu Rysiek przed chwila powiedzial zebys sobie plozy do kompletu z ST dokupil :icon_evil: ...a z tylu gasiennice od skutera sniezneg- podobniez sa kompletne chinskie zestawy- ale jak to pogodzic z exkluzywnascia jedynie slusznej Marki???

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

to całkiem dobry pomysł - nie widziałem jeszcze skutera śnieżnego made by Ducati :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak sobie siedzę pod Wrocławiem i patrzę, i patrzę, i patrzę ....., i kurczę nic nie widzę bo nikt nic nie pisze :icon_exclaim: - czyżby wszyscy juz zimowo zasnęli w Ducatowym śnie :icon_exclaim:

 

 

Musisz podgrzac monitor- od wczoraj piszemy drukiem sympatycznym. Wiesz, ze jak mnie w koncu nie dodasz do znajomych na 'klasie' to...normalnie z 'nerwow' wyjde i stane obok :icon_biggrin: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb nie zapadł w sen ale ma już 2-gi miesiąc święto branżowe... jak się zaczęło w listopadzie to do końca grudnia potrwa... a łeb już mnie boli że... :icon_mrgreen:

Jaca, a ty czasem nie chodziłeś z Jankiem Niklem do klasy??? hihihi...

Pozdr

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb nie zapadł w sen ale ma już 2-gi miesiąc święto branżowe... jak się zaczęło w listopadzie to do końca grudnia potrwa... a łeb już mnie boli że... :icon_razz:

Jaca, a ty czasem nie chodziłeś z Jankiem Niklem do klasy??? hihihi...

Pozdr

 

 

Nie panimaju Was Tawariszcz Monstjerskij :icon_mrgreen: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, skoro z Muminkiem byłeś w 'klasie' to i z Jankiem, tyle że Janek kiblował 2 lata...hihihi

Ferajna proponuję zgłosić Jaca do następnej edycji Tańca z Gwiazdami, :P chyba że bedzie taniec z Elfami... :) :)

Pozdr

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz podgrzac monitor- od wczoraj piszemy drukiem sympatycznym. Wiesz, ze jak mnie w koncu nie dodasz do znajomych na 'klasie' to...normalnie z 'nerwow' wyjde i stane obok :D !

 

normalnie nie moge od jakiegoś czasu wejść na portal i nie bardzo wiem co się tam dizeje :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to juz czas zyczen :lalag:

 

ZYCZE WAM DUKATOWCY ORAZ WSZYSCY MOTOCYKLISCI- W IMIENIU KLUBU 'DESMO MANIAX' WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TE ZBLIZAJACE SIE SWIETA ORAZ W CALYM PRZYSZLYM ROKU. ABY SPRZETY NAS NIE ZAWODZILY I ZEBY WIODLO SIE NAM JAK NAJLEPIEJ!

JACEK/FRENCCI

 

Od mojej rodzinki takze wszystkiego co najlepsze i spokoju!

To specjalny 'dens' dla Was. Ho ho ho :notworthy:

 

http://www.elfyourself.com/?id=1353780701

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe ogłoszenie

 

w Boldorze mają carbonowe wydechy do Monsterów 600-1000 i tytanowe do SS900 w bardzo dobrych cenach (wyprzedają magazyn). Jęsli jesteście zainteresowani to bardzo proszę o kontakt z Łukaszem z sewrisu

 

pozdr

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...