Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Głowa do góry chłopaki, euro idzie w dół!!! Powiem Wam,że motocykl jest piękny ale z drugiej strony po co się napalacie na superbike`a. Ja też myślałem o 999 ale motocykl jest poprostu niewygodny i długich tras bym na nim nie robił, nie mówiąc o pasazerce, która tam poprostu tam nie istnieje. Zamiast tego kupiłem ostatniego SS 1000, który nigdy mi się na zdjęciach nie podobał ale jak go się ogląda na żywo to wygląda bosko i żonce się wygodnie jeździ i ma super silnik, który ma super moment z dołu. To jest to!!!! Uważam,ze dwuzaworowy silnik 1000ds to poprostu bomba. Jest prosty, tani w obsłudze, ma super parametry i tylko kwestia wyboru modelu, który Wam się podoba a wybór jest spory( Multistrada 1000, Monster 1000, SportClassic 1000, ST3-ma podobny silnik).

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) ma super silnik, który ma super moment z dołu. To jest to!!!! Uważam,ze dwuzaworowy silnik 1000ds to poprostu bomba. Jest prosty, tani w obsłudze, ma super parametry i tylko kwestia wyboru modelu, który Wam się podoba a wybór jest spory( Multistrada 1000, Monster 1000, SportClassic 1000, ST3-ma podobny silnik).

 

potwierdzam :wink:

moment z dolu jest zajebisty, tak ciagnacym moto wczesniej nie jezdzilem :crossy:

nie wspomniales jeszcze Duke o 2 swiecach na cylinder :lalag:

poza tym w ST3 dodatkowo chlodzenie ciecza i 3 zaworowe glowice + kilka kucy jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak tu Prezes zachwala "litra" a jeszcze kilka miesięcy temu piał z zachwytu nad "0.9 litra" ...hehehe... :lalag:

ale myślę że wyjaśnimy to sobie jak się spotkamy przy "0.7 litra" :wink:

Pozdr

PS. Małe 0.6 monsterka też ładnie jeździ... :crossy:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jak tu Prezes zachwala "litra" a jeszcze kilka miesięcy temu piał z zachwytu nad "0.9 litra" ...hehehe... :lalag:

ale myślę że wyjaśnimy to sobie jak się spotkamy przy "0.7 litra" :wink:

Pozdr

PS. Małe 0.6 monsterka też ładnie jeździ... ;)

 

 

Myszowatej 0,6 mi styka- i juz jest po chlopie! O tym mowimy??? H e he he :crossy: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0.9 był super a litr jest rozwinięciem tamtego. Dwie swiece to tylko dla lepszego spalania mieszanki a na moc chyba nie wpływa.

 

 

Jeden- niezaprzeczalny fakt to to, ze dwuzaworowce bija na glowe wyzylowane Duki czterozaworowe gangiem kominow. Stac za taka z otwatrymi wydechami na swiatlach to udreka! Podmuch zamyka szybe kasku :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Jaco myszowate to tylko u Muminka mają... u nas króluje czysta spod znaku "Cracovii" eeechhh wracając do podmuchu, to odczuwałem go jadąc za Kremówką A4-ką....hihihi... dodatkowy opór powietrza był nie do zniesienia....hehehe :icon_mrgreen:

Pzdr

 

Edit: najekonomiczniej jest kupić dwie 0.5 litrówki, tylko jak to w ramie zmieścić????

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, kto wymieni filmy i teledyski w których grały dukaty?

Ja zaczynam:

1.filmy

Fled (polski tytuł "Scigani")-rewelacyjny pościg za dwoma dukatami 916

Matrix-Reaktywacja- super, chyba 996

Driven(Wyścig)- krótki epizod z SS900

BeverlyHills 90210- krótki epizod z 916 w którymś odcinku(nie widziałem ale słyszałem)

BikerBoys z Lurensem Fishburnem- chyba 996

Teledyski:

Maya- chyba 998

Brytney Spears- 999

 

No mozna by jeszcze:

Eve "who's that girl" - cos pomiedzy 916 a 996

a w Matrixie bankowo 996, ale na platformie stały też Monstery - na poczatku na jednym skacze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Jaco myszowate to tylko u Muminka mają... u nas króluje czysta spod znaku "Cracovii" eeechhh wracając do podmuchu, to odczuwałem go jadąc za Kremówką A4-ką....hihihi... dodatkowy opór powietrza był nie do zniesienia....hehehe :icon_exclaim:

 

no Seba - Ty myszowatych nie tykaj, bo są w porządku (sam Prezes to przyznał, a z opinią Prezesa się nie dyskutuje :icon_exclaim: ).

A tak poważnie - zarówno Myszówka jak i czysta Krakówka jest dobra, pod warunkiem, że w rozsądnych ilościach :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos myslal o imprezie na torze Kielce? Nie mówię zeby od razu zamykac duza petle, ale na malej tez sie mozna pobawic. Problemem moze byc tylko czesc toru idaca przez las - zasuwanie na kolano i wypatrywanie szyszek i lisci nie nalezy do najprzyjemniejszych.... Trzeba by pogadac z ludzmi bawiacymi na tym torze - przypadkowo znam jednego wiec zapytam. Co prawda jezdzi tam glownie autem, ale wiem ze przygotowali jakas traske pod enduro po otaczajacych lasach. Mozna by dla wprawki sprawdzic sie w offroadzie :-) Z zapleczem to tam raczej kiepsko... Kawiarnio - restauracja jest, ale zeby jakies sensowne noclegi to chyba nie bardzo :-( No nic - popytam

 

Baracuda - I leave the world today - 916/996 - nie moglem sie dopatrzec (mozna znalezc na youtube)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos myslal o imprezie na torze Kielce? Nie mówię zeby od razu zamykac duza petle, ale na malej tez sie mozna pobawic. Problemem moze byc tylko czesc toru idaca przez las - zasuwanie na kolano i wypatrywanie szyszek i lisci nie nalezy do najprzyjemniejszych.... Trzeba by pogadac z ludzmi bawiacymi na tym torze - przypadkowo znam jednego wiec zapytam. Co prawda jezdzi tam glownie autem, ale wiem ze przygotowali jakas traske pod enduro po otaczajacych lasach. Mozna by dla wprawki sprawdzic sie w offroadzie :-) Z zapleczem to tam raczej kiepsko... Kawiarnio - restauracja jest, ale zeby jakies sensowne noclegi to chyba nie bardzo :-( No nic - popytam

 

Baracuda - I leave the world today - 916/996 - nie moglem sie dopatrzec (mozna znalezc na youtube)

 

popytaj - a co do noclegów, może się znajdzie coś w okolicy Kielc (może jakieś zajazdy, albo co?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos, kto wymieni filmy i teledyski w których grały dukaty?

Ja zaczynam:

1.filmy

Fled (polski tytuł "Scigani")-rewelacyjny pościg za dwoma dukatami 916

Matrix-Reaktywacja- super, chyba 996

Driven(Wyścig)- krótki epizod z SS900

BeverlyHills 90210- krótki epizod z 916 w którymś odcinku(nie widziałem ale słyszałem)

BikerBoys z Lurensem Fishburnem- chyba 996

Teledyski:

Maya- chyba 998

Brytney Spears- 999

 

No mozna by jeszcze:

Eve "who's that girl" - cos pomiedzy 916 a 996

a w Matrixie bankowo 996, ale na platformie stały też Monstery - na poczatku na jednym skacze :-)

 

 

 

Motyla noga! Deja vu mam czy co?! Byl juz taki post przeciez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jacek998 - nawet gdybym jezdzil na Ducati od paru lat i objezdzil pare roznych Desmodue, a nawet quattro - nie pomoze to w wirtualnym gaszczu gdzie nadal jestem Swiezakiem :-)

Szkoda ze na Waszym lokalnym podworku (czyt. tor Poznan) takie ceny. Tam mozna by naprawde fajne spotkanie zorganizowac :> Choc jak chodzi o zaplecze noclegowe to chyba bez rewelacji na wiecej osob. Chyba ze cos mi umknelo (widzialem tylko pare domkow w lesie). Z drugiej strony - kto by tam spal :icon_mrgreen: Kurcze - mam nadzieje ze zapal przez zime nikomu nie minie i bedzie mozna narobic huku na jakims torze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...