Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

yasec - masz fajnusi motorek - gdzie go kupowałeś (u nas gdzieś, czy ściągałeś sobie z za granicy)?

 

moto z polskiego salonu, z Krakowa :icon_mrgreen:

troche go zindywidualizowalem :D

dzieki, ze Wam sie podoba

 

Kuba, napisz co i jak jak bedziesz juz po wizji organoleptycznej,

no i udanych zakupow zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to go trochę pomęcz bo znając z autopsji ceny, jak kupowałem swoje części to spadały o 20-30%

Przypuszczam że jeśli już to obniży może do 550 nie więcej a to ciągle kosmiczna cena. Zadzwonie do niego za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wam sie przyda, jesli ktos kuma to prosze o przetlumaczenie :smile:

 

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...l%3Dpl%26sa%3DN

 

ja Ci chętnie przetłumacze :) :bigrazz: :bigrazz:

Po naszemu to będzie :

Ducati Bella Italia - Kupisz nie pożałujesz. Jak zaczniesz żałować, że kupiłeś to na pewno ktoś z nas się znajdzie, kto odkupi od Ciebie taką maszynkę jeszcze w przyzwoitych pieniądzach!!!!

Wtedy przesiadziesz sie na coś o co nie trzeba dbać, ale ani nie będzie tak wyglądać, ani nie będzie tak brzmieć, a juz na pewno nie bedzie miało takiego zawieszenia, ani kopa od samego dołu...

Czy coś pominąłem?

 

Napewno !!!

Zapomniałem dodać że na pewno nie będziesz się tak usmiechał szeroko zsiadając z jakiegoś innego moto ;)

Tylko Ducatowcy się tak cieszą zciągając kask z głowypo jeździe.

Mnie banan z gęby jeszcze przez 2 godziny nie schodzi ;)

 

Z tego co widze celujesz w pełną regulację - zawsze sobie można coś podkręcić - szczegolnie na torze :crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jeszcze minusy....

Dark zapomniał napisać, że po dłuższej trasie nie będziesz w stanie nic w rękach utrzymać :banghead: hihihi...

co może być problemem przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych... ;) hehehe...

Pozdrawiam

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ale dzisiaj wieczorem byla pogoda w kraku , ho ho . u mnie na osiedlu zmiazdzylo pare aut pod drzewem. Darkman milo bylo Cie spotkac na ulicy :wink: mam nadzieje ze slyszales pozdrowienie Forza Ducati :D Nie dosc ze wloskie auto to jeszcze naklejeczka ducati i model monstera na desce rozdzielczej ! nie trudno bylo rozpoznac Cie na ulicy , super ;)

pzdr

Edytowane przez aLLy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć Wam!

Własnie wróciłem z wojaży. 2 tygodnie, 4500km i 5 krajow zaliczone. Duka była dzielna. Więcej napiszę jak troche odpocznę. Pozdro

 

pozazdrościć tak fajnych wojaży :) co do zdjęć to chętnie popatrzę (tak jak i większość podejrzewam), żeby zapalić się do podobnych wycieczek

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Druzja!

Nadszedł czas bardzo smutny dla mnie ponieważ musze sprzedać swojego Duka. Motorek dzielnie przejechał parę razy Europę ale do tego typu podróży potrzebuje motocykla nowszego. Ten jest taką igłą,że tylko go wstawić do salonu, koło kominka i jeździć od niedzieli. Szkoda go na takie wypady. Ponieważ nie stać mnie jeszcze na posiadanie dwóch Duków jestem zmuszony go sprzedać. Jest to SuperSport 900 z roku 1996, został kupiony od mojego przyjaciela Włocha, który zrobił na nim od nowości 13700km a ja przez dwa lata 27 tyś. W tej chwili ma okrągłe 40 tyś. Był serwisowany tylko w autoryzowanych serwisach. Pierwszy przegląd w MotoFun w Krakowie (przez Tomka Grzywnowicza) a ostatni przegląd (26.03.2007)w MotoRex w Poznaniu (przez Macieja). Motocykl jest absolutnie bezwypadkowy (nawet się nigdy nie przewrócił na parkingu). Polecam go ludziom dobrej woli bo chce go oddać w dobre ręce (może go kiedyś odkupię jak będzie mnie stać).

Jesteście zainteresowani lub znacie kogos chętnego, służę jako źródło informacji.

Mój tel: 604-833-117

Marcin

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczynają się zmiany, zmiany, zmiany .....

 

Znaczy ruch w interesie jest :icon_biggrin:

 

U mnie też nastąpiły zmiany - Monsterek przeszedła w nowe (dobre) ręce i będzie zadawalał jeszcze długie lata. Ja sie przymierzam do czegoś większego (typu 748/749 lub może jakiego S2/4R, a może i czegoś z rodziny ST w rocznikach raczej młodszych no i w rozsądnych pieniądzach). Jak Będzieciemieli jakies info to też sią polecam pamięci

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...