Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Bartolini, nie daj się łatwo wpędzić w trendy upiekszania monstera....

Muminek ty ty gadu, gadu o pannach a sprawa nazwy klubu utknęła w miejscu. Jedno oficjalne zgłoszenie - nie ma za bardzo w czym wybierać ;)

Co robimy??? kto weźmie skrzynkę browca i elitarny napój od Krisa????

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello,

nie chcialbym sie wychylac przed szereg bo zupelny swiezak tu jestem :(

ale jesli moglbym dorzucic swoje trzy grosze to najbardziej mi sie podoba

opcja:

"Polish Desmodromic Outsiders"

 

natomiast moja propozycja to:

"Polish Desmo Pilots"

lub

"Crazy Polish Duca Pilots"

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może zrobimy tak:

 

ja się jeszcze dorzucę z propozycją nazwy:

 

"Desmodromic 4Rum Pilots"

 

krzynkę piwka od Seby i mały trunek ode mnie rozwalamy na spotkaniu w okolicach Poznania w czerwcu w gronie zapalonych maiakalnych napeleńców włoszczyzny :)

 

i jak ta propozycja widzi się Koleżeństwu :)

 

kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe... ja mam wieźć skrzynkę browca do Poznania...hihihi... chyba, że wyślę DHL-em :icon_question:

 

Spoko, tylko mam nadzieję, że owocem tych obrad będzie w końcu ochrzczenie kącika forumowego...

Pozdrawiam Seb

 

PS. a co wy tak z tymi pilotami Kris i yasec???

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartolini, nie daj się łatwo wpędzić w trendy upiekszania monstera....

Muminek ty ty gadu, gadu o pannach a sprawa nazwy klubu utknęła w miejscu. Jedno oficjalne zgłoszenie - nie ma za bardzo w czym wybierać :notworthy:

Co robimy??? kto weźmie skrzynkę browca i elitarny napój od Krisa????

Pozdrawiam Seb

 

 

jeszcze tylko coring wydechow i tankpad na zbiornik :notworthy: i to by bylo chyba na tyle upiekszania i tak juz pieknego moto :banghead: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. a co wy tak z tymi pilotami Kris i yasec???

 

wszedzie w swiecie gdzie bywalem na kierowcow szybkich moto mowi sie piloci :)

riders natomiast zbyt popularne juz jest :(

no i skoro mowi sie, ze "sie lata" to chyba naturalne z tymi pilotami :icon_rolleyes:

to co? jakies nowe glosowanie? nie ma co czekac i gdybac tylko trzeba decydowac :crossy:

 

 

 

"Desmodromic 4Rum Pilots"

 

i jak ta propozycja widzi się Koleżeństwu :icon_twisted:

 

mnie sie widzi :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, nareszcie forum na pelnych obrotach.

 

Scitro mam do Ciebie pytanko czy mozesz mi przeslac fotki jak u siebie oszukales stopke. Wyslales mi schemat ale niemam pomysla jaki zastosowac przelacznik.

 

A co do nazwy niech bedzie polska to przeca Polish Owner Club !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes, możesz nawet na stałe założyć zworę na przekaźniku, i w ogóle go wywalić. Podeślę zdjęcie jak zrobię.

Co do nazwy to przecież są na forum już różne grupy, mające polskie nazwy z łatwo rozpoznawalnym skrótem.

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiast fabrycznej 180, murzynska jeszcze 190-tke i powiem ze niezaciekawie sie jezdzi w koleinach szczegolnie teraz jak juz bieznika jest mniej, czasami lapie shimmi, no i jak puszcze kierownice przy 80 km/h tez jest shimmi, czas juz chyba na wymiane opon... teraz na oryginal 180.

W M 600 tez chyba lepiej zalozyc oryginalny rozmiar- tak mysle ze wieksza( ciezsza) guma to wieksze sily zyroskopowe- wieksze obciazenie lozysk i walkow skrzyni biegow, no i moze tez byc problem z jazda po koleinach...

Pozdr. Janek Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiast fabrycznej 180, murzynska jeszcze 190-tke i powiem ze niezaciekawie sie jezdzi w koleinach szczegolnie teraz jak juz bieznika jest mniej, czasami lapie shimmi, no i jak puszcze kierownice przy 80 km/h tez jest shimmi, czas juz chyba na wymiane opon... teraz na oryginal 180.

W M 600 tez chyba lepiej zalozyc oryginalny rozmiar- tak mysle ze wieksza( ciezsza) guma to wieksze sily zyroskopowe- wieksze obciazenie lozysk i walkow skrzyni biegow, no i moze tez byc problem z jazda po koleinach...

Pozdr. Janek Klekotek.

 

 

Jedyne shimmy jakie lapalem przy puszczeniu kierownicy przy ok 80-90km/h bylo wtedy gdy jezdzilem po ulicach na torowych D208GP...byly juz poprzeciagane od toru a do tego po jakims czasie zdaje sie od naszych pieknych drog dostaly bardziej w dupe, przednia sie wyschodkowala i po wymianie na nowe problem zniknal bezpowrotnie. Ale nie jestem pewien na 100% czy rozchodzilo sie jednak o tylna przede wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w S2R 800 seryjnie jest 180-tka z tyłu, więc chyba do Ciebie też podejdzie..

 

 

O cholercia, myślałem, że w M600 też jest 180-tka w serii. Ja bym nie kombinował i wstawił seryjny rozmiar, ale co tam ze mnie za autorytet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...