Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hohoho... to Radosny musisz dane w avatarze pozmieniać na 2 włoskie i 1 austriacki...

 

To oficjalnie napiszę w końcu - kupiłem piękne, prawie nowe S2R z 2005r - motocykl zaklepałem już zanim kupiłem S4 więc wywiązując się z umowy musiałem go odebrać. Sprzęt jest z Francji po banalnej wywrotce a poza tym jest jak nowy - ma bodajże 5 tysiaków przebiegu. Właśnie go ubezpieczam, badam technicznie i rejestruje - zrobię na nim z kilka setek kilometrów by się pojarać jednostronnym wachaczem i będę go sprzedawał za ok. 18-20 tysia w zalezności co przy nim zrobię. Jak ktoś chętny to naprawdę można kupić ekstra bryczkę za bardzo sensowne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... A propos naszego klubu to powiem Wam tyle: nie mamy strony netowej, ani siedziby klubu i takich tam, poprostu mamy siebie (kurde ale ze mnie poeta) tzn. wystarczy nam to,że czasem sie spotykamy i jeździmy razem dukatową zgrają na wycieczki te dalsze i bliższe. Myślę, że klub to ludzie a nie siedziby, flagi i inne duperele.

pozdrawiam

 

Zgadzam się z Tobą, ale nie zaszkodzi czasem zrobić małe łubudubu i postrzelać z wydechów tu i tam, aby nie zaginąć w szarej rzeczywistości "ryżopędów"...

Strzała

Seb

 

PS. Mam uczulenie na plastik...

Przybywa nas tu z dnia na dzień :icon_mrgreen: trzeba by zrobić małą statystykę...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że się zgadzamy. Mam takie wrażenie,że ludzie którzy kochają Dukaty mówią wspólnym językiem i poza nielicznymi wyjątkami zawsze rozumieliśmy się w locie.

W ten weekend jadę do Poznania na przegląd bo wole dołożyć 200zł za podróż niż potem żałować,że go oddałem w nieutalentowane ręce.

Chyba będe przejeżdżał przez Wrocław, który bardzo lubię więc może się spotkamy Radosny?

Pozdrawiam

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że się zgadzamy. Mam takie wrażenie,że ludzie którzy kochają Dukaty mówią wspólnym językiem i poza nielicznymi wyjątkami zawsze rozumieliśmy się w locie.

W ten weekend jadę do Poznania na przegląd bo wole dołożyć 200zł za podróż niż potem żałować,że go oddałem w nieutalentowane ręce.

Chyba będe przejeżdżał przez Wrocław, który bardzo lubię więc może się spotkamy Radosny?

Pozdrawiam

 

 

Oooo, Hallo Doc!!! Witaj, milo slyszec kolejna osobe znana osobiscie ;-]. Znajdziesz tu wiele ciekawych rzeczy...jak to w swiecie desmomasturbatorow. Tak, jest strona nowego dealera, ktory oczekuje na pomoc dukatowcow www.ducati.info.pl- pisz Marcin bo widze, ze jest zakladka Twojego klubu ale jest pusto.U nas bedzie niedlugo wiecej zdjec (dlatego tez pisalem o blogoslawienstwo bo nie kazdy lubi ogladac swoja twarz w necie...). Drecze Alka Dubelskiego, ktory zajmuje sie tam Dukatami- moze cos sie odkurzy w naszym zapomnianym desmo-polskim-pokoiku??Czekamy na Ciebie Lajkoniku w niedziele- cos wymysle...a moze to Wy wpadniecie do naszej desmorodzinki? Caluski-rybie luski- Boze juz mi sie udziela atmosfera mojego domowego przedszkola :banghead: :icon_question: :banghead:

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, Hallo Doc!!! Witaj, milo slyszec kolejna osobe znana osobiscie ;-]. Znajdziesz tu wiele ciekawych rzeczy...jak to w swiecie desmomasturbatorow. Tak, jest strona nowego dealera, ktory oczekuje na pomoc dukatowcow www.ducati.info.pl- pisz Marcin bo widze, ze jest zakladka Twojego klubu ale jest pusto.U nas bedzie niedlugo wiecej zdjec (dlatego tez pisalem o blogoslawienstwo bo nie kazdy lubi ogladac swoja twarz w necie...). Drecze Alka Dubelskiego, ktory zajmuje sie tam Dukatami- moze cos sie odkurzy w naszym zapomnianym desmo-polskim-pokoiku??Czekamy na Ciebie Lajkoniku w niedziele- cos wymysle...a moze to Wy wpadniecie do naszej desmorodzinki? Caluski-rybie luski- Boze juz mi sie udziela atmosfera mojego domowego przedszkola :biggrin: :D :biggrin:

 

A jednak, w necie sie dzieje. Tym bardziej, że to nowy start nowej nadziei, czyli "Ducati w Polandii od nowa". Się od wypełnienia zakładki wykręcić nie uchodzi.

 

Wyjazd, fotki, zręcznego coś tam w opisie, i będzie..

 

branoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Zefir w kąciku: cyt. "motowłoskim" prosimy o jakieś szczegóły co to za moto wyrwałeś, bo pamięć dobra tylko trochę ulotna.....

Obecnie chyba tylko Poznański przedstawiciel Duca sprzedaje części, bo u Krakowskiego jeszcze nie słyszeli o tym że mają sprzedawać (chyba, że odemnie).

Napisz coś więcej o swojem włoszce....

Pozdrawiam Seb

 

Witam.

No tak, to było jeszcze jak były dwa równoległe wątki.

Ducati Monster 600 '97. Czerwony, złota rama. Technicznie zadbany, stronę wizualną właśnie poprawiam :D. Wydechy akcesoryjne, więc sąsiedzi wiedzieli o zakupie już po 10 minutach :biggrin:.

O części będę się martwił jak się coś, tfu tfu tfu, odpukać we włoskiego buta, popsuje. Wynalazłem na moto-akcesoria.pl filtry oleju i powietrza firmy Champion - będą ok.? Jak się naumiem poruszać po asfalcie to niewątpliwie do Krakowa się wybiorę. Jak by komuś się napatoczyła na oczy jakaś owiewka na reflektor w niezabijającej cenie, będę zobowiązany za cynk. Pozdrawiam.

 

Zefir

KTM 125SX, Ducati Monster 600

 

PS. Czy "Motowłochaci na klacie" to będzie dobra nazwa dla klubu? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam, ale tu się ruch zrobił - normalnie micha się sama uśmicha :icon_rolleyes: :icon_eek: :biggrin:

No i widzę że po Dominiku i po mnie dołączył chyba trzeci motocyklista w Polsce który posiada KTM-a i Dukata - RESZTA TOWARZYSTWA POWINNA SIĘ ZASTANOWIĆ ŻE TO CHYBA NIE JEST ZBIEG OKOLICZNOŚCI :biggrin: Wychodzi na to iż te oba "motozjawiska" uzupełniają się nadwyraz doskonale - dzika, kapryśna włoszka i narowisty, nieokiełznany germanin tworzą doskonałą parę :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Jeśli w takim tempie będzie się rozwijał ten dział, to będziemy musieli sie zwrócić do Moderatora o utworzenie podforum z możliwością zakładania nowych, odrębnych tematów. No Panie Dominik, co Pan na to - powinniśmy chyba mieć jakieś specjalne względy, nieprawdaż? :bigrazz:

 

Duke75 - jak z nieba syf nie będzie leciał to we Wrocku siadam Ci na ogon i grzejemy do Kartofli we dwójkę !!!! :crossy: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to iż te oba "motozjawiska" uzupełniają się nadwyraz doskonale - dzika, kapryśna włoszka i narowisty, nieokiełznany germanin tworzą doskonałą parę :biggrin: :biggrin: :bigrazz:

 

Eeee.. dzika? :crossy: Moja absolutnie nie jest, przynajmniej 'już' nie jest. Dostaje codziennie buziaka w dupcię i wuszukane, pieszczotliwe, czułe słówka w uszko.. i się kochamy z wzajemnością. A zazdrość mię bierze na myśl o wpuszczeniu pod kołdrę nieokrzesanego ałstryjaka. :evil:

 

Ale jest cos na rzeczy, bo i ja sie za KTM od pewnego czasu rozglądam. Z tym że dotąd było, że albo Duc, albo KTM, a tu - proszę - się dwa trzyma w garage.

No chyba że na Hypermotarda postawić, to i przy jedenj sztuce sie zostanie :biggrin:

 

 

 

 

Wychodzi na to iż te oba "motozjawiska" uzupełniają się nadwyraz doskonale - dzika, kapryśna włoszka i narowisty, nieokiełznany germanin tworzą doskonałą parę :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Eeee.. dzika? :D Moja absolutnie nie jest, przynajmniej 'już' nie jest. Dostaje codziennie buziaka w dupcię i wuszukane, pieszczotliwe, czułe słówka w uszko.. i się kochamy z wzajemnością. A zazdrość mię bierze na myśl o wpuszczeniu pod kołdrę nieokrzesanego ałstryjaka. :evil:

 

Ale jest cos na rzeczy, bo i ja sie za KTM od pewnego czasu rozglądam. Z tym że dotąd było, że albo Duc, albo KTM, a tu - proszę - się dwa trzyma w garage.

No chyba że na Hypermotarda postawić, to i przy jedenj sztuce sie zostanie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Duke75 - jak z nieba syf nie będzie leciał to we Wrocku siadam Ci na ogon i grzejemy do Kartofli we dwójkę !!!! :eek: :icon_mrgreen:

 

OK. będziemy w kontakcie. Ja jutro chce wyjechać w południe więć pod Wrocławiem będę koło 15.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis wziolem przyklad z Scitro i zabawilem sie w skladanie wydeszkow. Zrobilem je od podstaw z INOX-a. Puszki juz gotowe ale jak polaczyc je z kolektorem ... niestety chyba bede loczyl pod kontem ( przetne i pospawam ). I skorzystalem ze zostaly tylko kolanka, wydeszki zostaly w garage. Postanowilem zrobic przelot po miescie. Teraz w glowe mi brzeczy ale warto bylo :icon_mrgreen: Pozdrawiam Zaroilo sie na forum od dezmowymiataczy z wysokim starzem w branzy :crossy: Dobrze jak cos wiadomo kogo pytac

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest cos na rzeczy, bo i ja sie za KTM od pewnego czasu rozglądam. Z tym że dotąd było, że albo Duc, albo KTM, a tu - proszę - się dwa trzyma w garage.

No chyba że na Hypermotarda postawić, to i przy jedenj sztuce sie zostanie :)

 

http://desertdave.smugmug.com/photos/133053026-M.jpg

http://desertdave.smugmug.com/photos/133053029-M.jpg

 

bylo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis wziolem przyklad z Scitro i zabawilem sie w skladanie wydeszkow. Zrobilem je od podstaw z INOX-a. Puszki juz gotowe ale jak polaczyc je z kolektorem ... niestety chyba bede loczyl pod kontem ( przetne i pospawam ). I skorzystalem ze zostaly tylko kolanka, wydeszki zostaly w garage. Postanowilem zrobic przelot po miescie. Teraz w glowe mi brzeczy ale warto bylo :icon_mrgreen: Pozdrawiam Zaroilo sie na forum od dezmowymiataczy z wysokim starzem w branzy :bigrazz: Dobrze jak cos wiadomo kogo pytac

 

A co ze srodkiem, wiesz co i jak? Kieeedys tez przerabialem wg jakiegos amerykanskiego pomyslu. Jak 'co' to pisz, moze pomoge :lalag: , znajde linka itd. To byly troche inne kominy ale zasady sa podobne.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbytnio nie zastanawialem sie nad budowa rura o taki samej srednicy i dlugosci jak kolektor i tyle :crossy:, zamieszcze z czasem fotki. Wszystko uzgodnilem z mgr inż. z polibudy balem sie czy przypadkiem cos sie nie stanie mojemu Dukowi, zapewnil ze nie. Problem stanowi loczeni puszek z kolektorem ale to tez jakos da sie zrobic w monster garage :banghead:. jacek998 jak mozesz podeslij linka moze sie nacos przyda. Pozdrawiam.

Edytowane przez Prezes_Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bez jaj, to DUCATI HP2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;) :clap: :wink:

 

Eeee.. dzika? Moja absolutnie nie jest, przynajmniej 'już' nie jest. Dostaje codziennie buziaka w dupcię i wuszukane, pieszczotliwe, czułe słówka w uszko.. i się kochamy z wzajemnością. A zazdrość mię bierze na myśl o wpuszczeniu pod kołdrę nieokrzesanego ałstryjaka.

 

Ale jest cos na rzeczy, bo i ja sie za KTM od pewnego czasu rozglądam. Z tym że dotąd było, że albo Duc, albo KTM, a tu - proszę - się dwa trzyma w garage.

No chyba że na Hypermotarda postawić, to i przy jedenj sztuce sie zostanie

 

No taaak, MULTIstrada jak MULTIwitamina - dzika i nieokiełznana być nie może - musi być na wszystko czyli do..... :icon_exclaim: ŻART, żeby mi tu nikt nietolerancji nie zarzucił :icon_eek:

A Hypermotard, hmmmmm - powiem tak, największą frajdę od lat na asfalcie przeżyłem dosiadając KTM-a z kołami Supermoto - warunek jest jeden - by frajda była bezstresowa i w pełni radosna (!) latasz sprzętem lekkim, mocnym i nietłukącym się przy wywrotkach - i właśnie dlatego że Hypermotard nie spełnia aż dwóch z tych warunków, wg mnie nadaje się tylko do lansu między rynkiem a kościołem - oczywiście z jeźdzcem w kasku enduro, by na megakozaka się lansował :eek:

 

Multistradą przynajmniej można się kopnąć na WDW2007 a "HYPEREM" to juz "HYBA" nie bardzo :icon_idea:

Edytowane przez Radosny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...