Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie spalanie jest na poziomie 5 - 5,5 l/100 km przy jeździe zarówno w mieści ejak i w trasie

 

oj kurczę dziś miałem sobie pojeździć i du.. - co chwilę padąło i świeciło słońce na przemian (choć było cąłkiem ciepło bo ok 11 C). Miałem nawej już wśiąść na MOnsterka, ale jak sobie pomyślałem, że potem będę musiął myć i czyścić go to troszkę mi się odechciało. Może jedan jeszcze jutro coś sie uda pojeździć

 

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, macie rację, połączę tematy, bo powoli zaczęło się mieszać. O ile na początku rzeczywiście były róznice, tak teraz w obu gadamy o tym samym i jest balagan.

pzdr

 

Ło, 95 stron wyszło, dobrze że nie wszystko to spam :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , znowu odwiedzilem italie , po przymiarkach wybor ostatecznie padl na 749 koniecznie czerwone :icon_mrgreen: Takie pytanie , wie ktos moze ile kosztuje sportowy wydech do wyzej wymienionej maszynki ? Nie koniecznie termigoni , chodzi mi o cos w granicash 1 tys.? Da sie wogole za tyle kupic?? Scitro mam naklejeczki ducati , ladne "wypukle", jestes dalej zainteresowany?. Tak btw , 1048 robi o wiele wieksze wrazenie na zywo , nieprawdopodobna machina.

 

Witam , znowu odwiedzilem italie , po przymiarkach wybor ostatecznie padl na 749 koniecznie czerwone :biggrin: Takie pytanie , wie ktos moze ile kosztuje sportowy wydech do wyzej wymienionej maszynki ? Nie koniecznie termigoni , chodzi mi o cos w granicash 1 tys.? Da sie wogole za tyle kupic?? Scitro mam naklejeczki ducati , ladne "wypukle", jestes dalej zainteresowany?. Tak btw , 1048 robi o wiele wieksze wrazenie na zywo , nieprawdopodobna machina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuuu jakby to chociarz bylo w PLN ....... no szkoda ze takie ceny . Najlepiej byloby wyrwac sztuke odrazu ze sportowym wydechem ... Ogolnie to w Polsce ciezko o 749 .. widzialem narazie tylko 2 na allegro. Kupie pewnie w italy z tym ze cen okazyjnych to tam nie ma .... Janku dostales pw?? Masz moze jakies ciekawe teksty o 749??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezuuu jakby to chociarz bylo w PLN ....... no szkoda ze takie ceny . Najlepiej byloby wyrwac sztuke odrazu ze sportowym wydechem ... Ogolnie to w Polsce ciezko o 749 .. widzialem narazie tylko 2 na allegro.

 

takie rzezy to tylko w Erze :lalag:

 

a tak poważnie w cenie 1 tyś pln to raczej nie kupisz wydechów do 749. Zobacz też na stronach niemieckich - tak była większa sprzedaż Ducatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ciekawych rzeczy u siebie n/t 749- bo z reguly jak mam aktualnego

sprzeta to raczej tylko technicznych pierdul szukam Ownersow itp, a tak korzystam z amerykanskich gazetowych wypocin, i od czasu do czasu polskich gazet.

No wiecie od czytania pierdul- czy idzie na kolo czy nie , jak w zakret wchodzi, wole praktyke i samemu sprobowac niz opierac sie na opinii innych, bo nieraz sie zdarzalo ze pisali bzdury- np. na temat wygody jazdy 748- nie jest tragedia i mozna wytrzymac, ale jak kto ma miekka du...e zamiast miesni to moze sobie narzekac...

Teraz z innej beczki. Znalazlem goscia na ebayu amerykanskim co opisuje Ducati Paso 750 Limited ze przez lata 1987-88 wyslano do Stanow i sprzedano 100 sztuk tych motocykl (z 500 ogolem wyprodukowanych) i w tych 100 sztukach bylo 28 szt specjalnie wyposazonych- tylko dla Ameryki- gazniki suwakowe, specjalne filtry powietrza inne tarcze hamulcowe i inne zawieszenie. Teraz dalszy ciag historii z tych 28 szt Jedna Jedyna byla specjalnie wyposazona przez firme Fast By Ferraci( w tamtych latach tuningowala zwycieskie 851-888), pozostale mialy czarne tlumiki podobne do tych ze zwyklego Paso- teraz zgadnijcie gdzie jest te Ducati Paso Limited 750 Fast By Ferraci?? Kto zgadnie pierwszy ma u mnie Piwo na zlocie w Jedwabnem! Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w tej motostodole bywaja 749? :) Jest moze ktos taki co trudzi sie sprzedaza uzywanych grzechotnikow polsce??

 

z tego co pamiętam to Rysiek ma do sprzedania czarne 749 z 2004 roku z przebiegiem chyba rzędu 10-15 tyś km w wersji z Kanady? mogę się mylić, ale jakoś tak mi się po głowie kołacze po rozmowach z końca sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info , niestety mysle ze do jesieni 2007 Rysiek sprzeda swojego ducata w tym okresie bede kupowal sprzeta.

 

ale może coś Ci może innego zaproponuje?

 

Ja też jeszcze nie wiem jak ze swoim MOnsterkiem zrobie - nie mam ostatnio czasu (niestety) i nie byłem jeszcze pogadać o ewentualnej zamianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...