Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co... Tak się wieczorem zastanawiałem... Będąc we Włoszech... Nie zauważacie podobieństwa Ducati do włoskich kobiet...? Kto był i widział... Po głębszym rozważeniu i zastanowienu się uważam, że mają... Oooooo i to bardzo wiele :buttrock: :) Nie pomyślcie sobie, że jakiś świr ze mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal się waham czy malować Monsterka czy nie - nie wiem czy dobrze to będzie wyglądało (pasy na przednim zderzaku, na zbiorniku i zadupku - wąski i szeroki pas, oraz czerwoną kreskę na czarnych felgach)

 

jesli pasy to dla ciebie tylko biale; ja bym dal przez srodek a'la S*R a felgi to ty zostaw w spokoju bo kreske to ty bedziesz mial.........u mnie :icon_mrgreen:

 

moj moto juz nabiera ksztaltu: pomalowany stoi i czeka na czasci. sato wysylaja jutro a rizoma i inne duperszfance w przyszlym tygodniu

wyglada na to ze od lutego melvin bedzie fruwal na motorku i uzywal lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Tak się wieczorem zastanawiałem... Będąc we Włoszech... Nie zauważacie podobieństwa Ducati do włoskich kobiet...? Kto był i widział... Po głębszym rozważeniu i zastanowienu się uważam, że mają... Oooooo i to bardzo wiele :) ;) Nie pomyślcie sobie, że jakiś świr ze mnie :)

 

no to teraz nie wiem czy nie pojechałeś za mocno po bandzie :bigrazz: - fakt coś we włoszkach jest, ale ja wolę motorki :icon_rolleyes:

 

co do wyboru - Monster jest również klasą samą w sobie i daje naprawdę wiele radości (nawet ten maluch jaki ja mam). Jak wsiadam na niego odpalam to banan jest tak szeroki, że uszy muszą go powstrzymywać :flesje:

 

Prawdę mówiąc do dobrej zabawy powinno się mieć odchudzinego Monsterka typu S4R i drugi sprzęt np 749 do jazdy w trasy - i może kiedyś tak zrobię :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin - pośpiesz się chłopie z typmi pracami bo zima Cię zastanie i nie będziesz miał okazji pocieszyć się sprzętem, jak spadnie śnieg :icon_rolleyes:

 

A tak poważnie to czekamy na fotki wypadkowe i gotowego "nowego" Monsterka

 

 

Co do mojego Małego - w zasadzie wchodzą w grę tylko białe paski. Mam tylko obawę gdzie to zrobić. Nie znam żadnych miejsc i lakierników, którzy to mogą zrobić w sposób, który będzie jeszcze wyglądał na pożądną pracę. A niestety mam teraz problem czasowy - w robocie mam taki zap...., że czasami nie wiem w co włożyć ręcę i dla relaksu np. wchodzę na Forum, żeby odreagować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w zasadzie wchodzą w grę tylko białe paski. Mam tylko obawę gdzie to zrobić. Nie znam żadnych miejsc i lakierników, którzy to mogą zrobić w sposób, który będzie jeszcze wyglądał na pożądną pracę...

 

 

dominik da ci adres swojego lakiernika i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź na wiosne do Seba to Ci sprayem pier...emy kreskę jak się patrzy, no i wypijemy przy okazji ten obiecany browar :lapad: , a jak ci sie nie będzie podobało to Seb ma drugi bak w garażu (chyba nawet taki jak twój) to się przełoży.... :icon_rolleyes:

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Muminek, czy byś dał rady s4r - podobnie jak ja... :icon_rolleyes: Mi jeszcze ciężko przychodzi wykorzystać w pełni możliwości M600 a co dopiero jak maszyna ma 2 razy tyle mocy :lapad: Biorąc pod uwagę twoją przeszłość chopperową to się lepiej zastanów ;) jasne że przy drinku...

A co do podobieństwa Monstera do kobiet to raczej się nie zgodze, to jest typowy charakter zakapiora spod dyskoteki hihihi...

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź na wiosne do Seba to Ci sprayem pier...emy kreskę jak się patrzy, no i wypijemy przy okazji ten obiecany browar :flesje: , a jak ci sie nie będzie podobało to Seb ma drugi bak w garażu (chyba nawet taki jak twój) to się przełoży.... :icon_mrgreen:

 

 

no to chyba przyjadę na cąay weekend, żeby lakier :wink: dobrze wysecł :banghead:

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Muminek, czy byś dał rady s4r - podobnie jak ja... :icon_mrgreen: Mi jeszcze ciężko przychodzi wykorzystać w pełni możliwości M600 a co dopiero jak maszyna ma 2 razy tyle mocy :banghead: Biorąc pod uwagę twoją przeszłość chopperową to się lepiej zastanów :flesje: jasne że przy drinku...

A co do podobieństwa Monstera do kobiet to raczej się nie zgodze, to jest typowy charakter zakapiora spod dyskoteki hihihi...

Pozdro

 

no ja też nie wiem czy na początek wykorzystałbym wszystko z S4R - ale jak nie potrenujesz to nie pojedziesz. To tak jak z Kobiertą - jak się nie sprawdzicie t onie wiadomo czego się spodziewać po drugiej osobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.tam mysle ze nie bylo by problemu w korzystaniu z mocy Montera S4- w pewnych sytuacjach nawet sprawuje sie lepiej niz "maly" Monsty.

No bo nieraz trza zareagowac naglym dodaniem gazu- gdzie nie ma czasu na zrzucenie biegow- zawsze lepiej miec wiecej mocy i momentu niz mniej- a nie musisz od razu korzystac z full stada konikow.

Mam pytanko: ile Wam pala sprzety- bo mi najmniej spalil 5-5,5, a najwiecej chyba z 8-10 /100 km.Podobniez 999 mniej pali niz moj Klekotek. Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze wejsc w nawyk by zawsze nosic przy sobie aparat

dzis widzialem czarnego monsterka i mial caly zadupek czerwony i czerwony pojedynczy pas przez srodek baku i blotnika; fajnie wygladal

 

ja mysle, ze mozesz wyciac rozne kolory pasow z jak najtanszego materialu i polozyc na moto, by zobaczyc jak to bedzie ci sie podobac. to samo z zadupkiem; owin w czerwona szmate i ocen.......just an idea :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek masz rację zapomniałem o tym aspekcie, lepiej więcej momentu niż mniej...

A co do spalania to już kiedyś pisaliśmy, ale dla ciebie Seb zawsze służy pomocą, więc pali ok. 4,5-4,8l/100 km - jazda po mieście! To tylko 55 KM, nie to co twoja setka "perszeronów" która chcąc nie chcąc musi 2 razy tyle wyżłopać hehehe....

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pali z tym wszystkim co mam do 6l/100km i to takze przy zupelnie dynamicznej jezdzie. co do 999- jezdzilem z dwoma, ktore nie palily mniej niz 7-8 a nawet jeden koles na 'Fili" dochodzil notorycznie do ok. 10...przesiadl sie z rzedowki i trzymal obroty bez potrzeby az uszy bolaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...