Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to starsza wersja- i troche sie rozni ( m.in komputerem), a poza tym cena tego szrotu to nie rewelacja, ale dzieki dzieki...

Teraz z innej beczki- a wiecie ze tak bardzo 1098 nie odstaje od 999 S i R ??

Masa sucha 186 kg( 173 kg to bez plynow i akumulatora- ach ten marketing:-)) ), moc 154 KM na wale, czyli spod kola bedzie w granicach 142-143 KM a 999 zwykle juz wykazywalo 139 na tylnym kole, a 999 S 141KM, tylko moment 1098 ma wiekszy za sprawa pojemnosci- tak wiec to nie Testastretta revoluzione, raczej evolucione(tak zreszta podaja w reklamowkach), co nie oznacza ze fajny jest(zeby "oczy" zrobili jak chociaz MV Augusta- to jeszcze fajniejsza by byla) i dla mnie jedna taka sztuka jest o wiele wiecej warta niz stado roznych erjedynkosrerek...

Forza Ducati!!! Aha wie ktos czy 1098 bedzie startowac w Superbikach??? Pozdr. Janek- Rozklekotane 748 S(jak Super :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forza Ducati!!! Aha wie ktos czy 1098 bedzie startowac w Superbikach??? Pozdr. Janek- Rozklekotane 748 S(jak Super :evil: )

 

Jak to mówią - nie wiem, ale się domyślam - stawiam, że nie od pierwszego wyścigu. Ale docelowo powinien się pojawić - jak to powiedziałeś - marketing :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziś piękny dzień, ech, nie dośc że pozbyłem się w 45-minutowych męczarniach pierwszego w życiu zęba to jeszcze jakiś koleś zwinął mi sprzed nosa to prawie-moje Ducati!!! Poprostu zajebioza....a chciałem wziąć na przetrzymanie sprzedającego i urwać z ceny 9 setek. Oszczędzanie na motocyklach nigdy nie popłaca :evil:

Dla jasności - to był S2R z 2005 roku, z przebiegiem 4 tysiące, w stanie idealnym, kupiony jako nowy w Polsce, bez żadnych przeróbek i dzwonów, za 23,9tys. Ja chciałem dać 23tysie gotóweczką a koleś co mnie uprzedził jeszcze kurde na raty go łyknął. Tłusty czwartek to zły czwartek :evil:

 

 

:icon_razz: :lalag: :wink: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziś piękny dzień, ech, nie dośc że pozbyłem się w 45-minutowych męczarniach pierwszego w życiu zęba to jeszcze jakiś koleś zwinął mi sprzed nosa to prawie-moje Ducati!!! Poprostu zajebioza....a chciałem wziąć na przetrzymanie sprzedającego i urwać z ceny 9 setek. Oszczędzanie na motocyklach nigdy nie popłaca :icon_razz:

Dla jasności - to był S2R z 2005 roku, z przebiegiem 4 tysiące, w stanie idealnym, kupiony jako nowy w Polsce, bez żadnych przeróbek i dzwonów, za 23,9tys. Ja chciałem dać 23tysie gotóweczką a koleś co mnie uprzedził jeszcze kurde na raty go łyknął. Tłusty czwartek to zły czwartek :lalag:

 

to teraz nic tylk okupić coś innego - jak patrazyłem na allegro pojawiło się dużo sprzętów ostatnio - coś się z motorkami Ducati rusza w Polsce w używkach :wink:

 

A to fakt, że to pechowa wiadomość dla Ciebie - pewnie Cie to trochę wkurzyło - też tak miałem, jak kupowałem pierwszy motor. Ale to co kupiłem okazało się strzałem w dziesiątkę - może po prostu nie byłCi pisany ten Monsterek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dziś piękny dzień, ... to jeszcze jakiś koleś zwinął mi sprzed nosa to prawie-moje Ducati!!! Poprostu zajebioza...

 

Wyczuwam tu jakiesz czary... Melvin z szamanami pewnie calą noc jarali i rzucali zaklecia ;) Radosny już nie szukaj mandarynkowej czerwieni... hihihi...

Trzymaj się chłopie, celuj w czarnego, to jest dopiero klasa :icon_razz:

 

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek, piłeś wczoraj, czy się pączków objadłeś do bólu???? Przecież zawsze (od nowości) miał czarnego!

A co do klekota to Janku w końcu i tak Ci się ten 748 rozklekocze...hihihi...

 

 

Powiedzcie jaka jest różnica między S2R Melva a M900 czy M1000... czy mają podbne osiągi?

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A tak przy okazji - w tym tygodniu nie ma Motobazaru w W-wie - to pewnie wiecie, ale tak dla przypomnienia" Muminek Wczoraj, 20:27

 

 

a wiecie kiedy jest bo dochodza do mnie sprzeczne informacje

Edytowane przez danielp1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej monsterków się pojawia, bo 10 osób w PL wygrało je w konkursie i z tego co wiem, większość chciała je sprzedać. Jeśli ktoś chce wziąć na przetrzymanie, to polecam przetrzymać do sierpnia - mój wtedy będzie lekko tańszy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz więcej monsterków się pojawia, bo 10 osób w PL wygrało je w konkursie i z tego co wiem, większość chciała je sprzedać. Jeśli ktoś chce wziąć na przetrzymanie, to polecam przetrzymać do sierpnia - mój wtedy będzie lekko tańszy :buttrock:

 

no właśnie - na allegro pojawiło się koło 4-5 sztuk S2R w cenach od 31-35 tyś pln. Co ciekawe wszystkie w jednym kolorze - czerwony

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...