Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

....A co mi po glowie chodzi? :buttrock:

Po glowie chodzi mi jakis maly Monster, ale koniecznie "Dark"... ;)

to bedziesz mial troche klopot ze znalezieniem uzywanego; tak czuje

ale jak juz cos wynichasz lokalnie to wez "brygade" ze soba i ci pomoga w opony kopac

sebastian ze swoim wnikliwym charakterem nic nie przepusci a dominik go przetestuje "na winklach" :cool:

muminek bedzie dyskutowal kwestie ceny bo on to allegro ma w malym palcu

a jak juz kupisz, to sprzedaj nerke a ja ci powiem co i gdzie tanio kupic zeby z twojego monsterka ludzi zrobic

 

powodzenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... paliwo shell jest gesciejsza a ... w malych motocyklowych silnikach to paliwo nie jest w stanie rozdzielic sie na drobne czasteczki i tworzy krople raczej niz delikatne opary.... natomiast modele gaznikowe powinny unikac shell jak plagi

 

To Melvin, zanim pójdziesz spać to jeszcze Ci dołożę coś na dobranoc...

A widziałeś ty jakie długie króćce ssące ma silnik Ducati??? Precież zdąży ono dobrze odparować przebywając tak długą drogę... Skłaniam ię ku teorii alterego...

Pozdro i miłych snów

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał tylko dodać, że Paweel na pewno coś specjalnego wynajdzie, żeby go później dobrze oblać!!!

jakze moglem zapomniec o Mr Monopol :buttrock: .........to przeciez najwazniejsze

zeby wam sie tylko bak monsterka z kilem statku nie pomylil jak go bedziecie chrzcic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A widziałeś ty jakie długie króćce ssące ma silnik Ducati??? Precież zdąży ono dobrze odparować przebywając tak długą drogę...

ja tylko powtarzam co czytam kompletnie nie majac pojecia co pisze; ja jestem artist, pamietaj

ty sie mnie o takie rzeczy pytasz podczas gdy ja leje Mobil 2000 bo ma ladne logo.......chlopie, ales sobie znalazl partnera do technicznej dyskusji :buttrock:

 

siemanko, do jutra

mgr inz Melvin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark to jest nazwa wersji i dla odroznienia przychodzi tylko w czrnym matowym kolorze

jest to wejsciowy model 620cc ktory rozni sie brakiem owiewki, nie ma "Magura" kierownicy i ma slabsze hamulce

ale kosztuje taniej i kolor jest super........dobry wybor na pierwszego monsterka :buttrock:

 

No to ca ja mam? Wg info jakie ja dostałem w tym w instrukcji, ja mam wersję 620ie Dark z dwoma dużymi tależmi z przodu (śmieliśmy się z Jankiem, że mam tak wielkie jak w 749). Ale może 620 na któreś rynki są (były robione) z pojedyńczą (podwójną) tarczą.

Zresztą co to za różnica.

 

Kolego Alterego - a ile chcesz przeznaczyć na sprzęt - może pomysłz Melvina sprzętem nie będzie zły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie o Take Polske Walczyłem - :buttrock: jak to mówlili staożytni górale.

 

Co do ceny łancucha - to było coś koło 500 pln - chyba, jakoś tak mi się po głowie kołacze, tylko nie wiem czy w specyfikacji ERV (bo to jest raceowa specyfikacja chyba) :cool:

 

coś co teraz zobaczyłem http://cgi.ebay.de/Ducati-Corse-748-916-99...1QQcmdZViewItem

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakze moglem zapomniec o Mr Monopol :cool: .........to przeciez najwazniejsze

zeby wam sie tylko bak monsterka z kilem statku nie pomylil jak go bedziecie chrzcic ;)

 

święte słowa Panie, święte :buttrock: i przy okazji zalejemy ten sprzęcik E95 (tylko nie z Shella :cool: ) i dalej na wschód - tam musi być jakaś cywilizacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" reraktywując temat - co w końcu sie okazało, czy ktoś dzięki naszym wypocinom zdecydował się na zakup Duca? "

 

 

Ja jeszcze jestem na etapie zbiernia :cool: szkołe opłaciłem i teraz spokojnie odkładam na Monstera ok.85% wypłaty :buttrock:

 

I na pewno będzie to DUCATI MONSTER 900m, coś takiego jak ma Dominik i najlepiej bez rzadnych przeróbek,

 

Mam już pare pomysłów jak go urządzić :cool:

 

Ale jeszcze troche musze poczekać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w Motostodole-Jedwabne byl Dark 620 iE to mial pojedyncza tarcze i tak ma wersja amerykanska- moze na inne rynki byly dostepne 2 tarzcze?

Dzisiej pojechalem do pracy Klekotkiem 748 i trzeba juz uwazac na slabsza przyczepnosc, zmiekczylem troche przod i chyba lepiej jezdzi po dziurach ma mniejsza sklonnosc do shimmi, jak wracalem mialem uchylona szybke- na poczatku bo w wolnej jezdzie parowala, potem bo chcialem slyszec jak "organki"graja:-)))) Co ludzie widza w tych japonskich wyjacych 4 cylindrowkach? Chyba im slon na uszy nadepnal , albo lubia disco polo. Przeciez dzwiek Ducati jest najpiekniejszy na swiecie. A slyszalem tez Mv Auguste i musze niektorych zmartwic-dzwiek podobny do japonii wiec Mv to nie to...Nawet Triumph 3 cylindrowy tylko w malych i srednich zakresach obrotow ma swoiskt gang(i rzerzenie silnika:-))) ) , przy wyzszych obrotach tez pracuje jak japonia, a japonskie 2-ki nie maja swoistego smaczka- pracuja jakos bezplciowo...Pozdr. Janek-Klekotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" reraktywując temat - co w końcu sie okazało, czy ktoś dzięki naszym wypocinom zdecydował się na zakup Duca? "

Ja jeszcze jestem na etapie zbiernia :cool: szkołe opłaciłem i teraz spokojnie odkładam na Monstera ok.85% wypłaty :buttrock:

 

I na pewno będzie to DUCATI MONSTER 900m, coś takiego jak ma Dominik i najlepiej bez rzadnych przeróbek,

 

Mam już pare pomysłów jak go urządzić :cool:

 

Ale jeszcze troche musze poczekać,

 

jednak praca nasza nie poszła na marne. Warto się namęczyć, aby choć jeden niewierny stał się naszym bratewm w Ducati i obrał sobie imię Chorego Desmomaniaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....I na pewno będzie to DUCATI MONSTER 900m, coś takiego jak ma Dominik i najlepiej bez rzadnych przeróbek....Mam już pare pomysłów jak go urządzić :buttrock:

dobrze ze ci ten poprzedni za 14K przeszedl bo on wygladal troche jak zlom potrzebujacy duzo pracy

w czym nie ma nic zlego, tyle ze nie za tyle kasy

 

podziel sie pomyslami przrobek; fajnie wiedziec co inni planuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500pln to by bylo +/- tyle samo co u mnie; troche taniej

kupujac na ebay musisz pamietac ze jest to bardzo ciezka rzecz i tone kasy za przesylke zaplacisz

lepiej szukaj lokalnie, dominik pisal nazwe sklepu w lodzi

 

dla nas potrzeba rozmiar 520, specyfikacja VM w zupelnosci wystarczy tylko kup "X" ring a nie "O" ring; ponizej masz tabele

i nie zapomnij o regularnym smarowaniu lancucha :buttrock:

 

 

http://www.didchain.com/xring1.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...