Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

BTW nazwa w tym wątku się powtarza, ale odkąd mają stronę internetową, to mnie ona odstręcza... gdybym zaglądnął tam przypadkiem, byłyby to dwie wizyty jednocześnie: pierwsza i ostatnia. w dziale z ofertami motocykli 3/4 wisi jako "sprzedane", nie wiem po co, bo tylko utrudnia zapoznanie się z aktualną ofertą. z ciekawości dziś rano obejrzałem 2: 800ss i speed tripla. pierwszy po szlifie, po napisach sądząc odkupiony z ubezpieczalni, drugi tak samo, zdjęcia zrobione tak żeby nie pokazać podwiniętych pod silnik lag... masakra jakaś

nie wiem, czy komuś tam zależy na tej stronie, ale przy ślicznej stronie klubowej może ktoś po znajomości pomógłby im jakoś sensownie się pokazać w sieci..? tak tylko sugeruję, bo firma jak sami piszecie zdecydowanie warta uwagi

jsz

 

 

Myślę że nie trzeba szukać dziury w cały tylko telefon i dzwonić skoro jest takie zaufanie, poza tym jak ktoś jeździ kupę km po Polsce radze na początek tam zawitać i porozmawiać a może nawet doradzą co i jak i nawet sprowadzą pod klienta.

 

A tak ogólnie to nie można za szybko znaleźć ponieważ "człowiek musi czasem zaznać krzywdy, choćby tylko po to by poczuć, że jest człowiekiem" - a konkretnie ile potem radości kiedy w końcu jest to co chcieliśmy. Pamiętajcie: Im dłuższa walka tym lepszy smak zwycięstwa. :flesje:

 

Edytowane przez RuBBeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej nei wiecie gdzie w Warszawie lub okolicach mozna dostac sprzeglo do monstera 600 z 94r ?? w ducatistore powiedzieli mi ze nei sprowadzaja czesci dla motocykli starszych niz 10 lat ( zatkala mnie taka postawa )

Ostatnio znalazlem w UK sprzeglo z carbonu , czy ktos kiedys na czyms takim jezdzil ?? czy da sie odczuc jakies znaczace roznice ??

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam do sprzedania dwa motocykle Ducati - 748S oraz 999S. Motocykle dobrze znane wsrod krakowskich wlascicieli motocykli Ducati - mozna smialo zasiegac opini. Oba to prawdziwe cukiereczki, z kompletem dokumentow, serwisowane itp itd

 

Ponizej linki do ogloszen ktore zamiescilem na mobile.de Ceny w euro wysokie jak na polskie warunki, ale porownywalne z innymi w niemczech.

Gdybys kto byl z polski zainteresowany - cena do ustalenie. Osoby zainteresowane prosze o kontakt.

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details....ba460b9a2a20be9

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details....3ee375f20f9153b

 

Do 999S mam tez duzo ciekawych czesci do sprzedania osobno:

 

Kompletny wydech Termignoni 57mm, najwyzszy model do R-ki (jeden kolektor specyficznie splaszczony), tytan / stal, z kompletem oslon carbonowych, filtrami powietrza i ECU.

 

Kompletny wydech ZARD, tytan / stal. Oslona carbonowa, filtry pipercross.

 

Zadupek monoposto, carbonowy, kompletny, oryginalny Ducati Performance.

 

Ultra lekka rama aluminiowa mono - oryginalna Ducati, wyciagnieta z R-ki.

 

Zdjecia na maila.

 

Pozdrawiam

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1098, czy 1198 się szykuje? :D

Maszyny pięknie i faktycznie wizualnie wyglądają na perełki, no i widać, że w opisie nie ściemniasz. Cudeńka :clap:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freel4ancer, musisz sobie sprzęgło znaleźć na ebayach, lub kupić silnik starszej generacji 600/750 na mokrym...chyba na allegro jest taki silnik- zapytaj gościa czy sprzęgło sprzeda...a o jakim karbonie mówisz- pierwsze słyszę...może chodzi o osłonę sprzęgla z carbonu w suchych sprzęglach, ale u Cie jest mokre i to starszej generacji pochodząće z Pantaha 600/650, ale podobnież pasuje z SS400, a same przekładki już nie są dostępne? Może weź dopasuj od japonii, no trza kombinować na wszystkie sposoby...

Maciek dałem znać n/t ogłoszeń sprzedaży...może ktoś się do Cię zgłosi...

Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za mile slowa i zainteresowanie. Ja na razie odpowiadam na niesmiale zapytania z niemiec ;-)

W wolnej chwili wrzuce foty 999S jak bylo zlozone na samych najlepszych czesciach - super rasowa wyscigowka w wersji mono na najbardziej odjechanym Termisie....

Bede wdzieczny za podsylanie zainteresowanych zakupem osob ;-)

 

Pozdrawiam!

 

M

 

Pare (czyli dwie) z obiecanych fotek:

 

http://www.bikepics.com/pictures/1680724/

 

http://www.bikepics.com/pictures/1680730/

 

Rozstane sie nia z wielkim bolem. Nawet nie zdazylem poprosic nikogo ze smykala do zdjec zeby uwiecznic porzadnie swoja Belle :-(

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstane sie nia z wielkim bolem. Nawet nie zdazylem poprosic nikogo ze smykala do zdjec zeby uwiecznic porzadnie swoja Belle :-(

Szkoda :(

Zrobił bym to z wielką chęcią...

 

...może jest jeszcze szansa?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem bo musze zrobić przegląd gwarancyjny swojego SS1000ds. U nas w PL jak wiecie totalna kaszana z autoryzowanymi serwisami i szukam czegoś za granicą. W Wiedniu powiedzieli mi 900Euro(!) i chyba uderze do Czechów. Problemem nie jest sam przegląd ale odcinanie przy 7500 obrotów, które muszę zdiagnozować i musi to być dobry, doświadczony serwis. Co myślicie???

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, ten Monster S4 , o którym wspominałes to pewnie dukat Wojtka z Pionek- naszego klubowicza. Moto jest pewne, po duzym przeglądzie u Kendziora.

Witam!Stałem się posiadaczem tego Dukata. Serwis u Kędziora to cieknące uszczelki po cylindrem i głowicą.Gdyby nie to 100% szczęścia.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Stałem się posiadaczem tego Dukata. Serwis u Kędziora to cieknące uszczelki po cylindrem i głowicą.Gdyby nie to 100% szczęścia.Pozdrawiam.

Gratuluje zakupu tak zacnego sprzętu :buttrock:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...