Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli o Monsterach, to co sądzicie o tym :

http://www.motoallegro.pl/item572049645_du...nster_900i.html

 

Zastanawiam się nad nim... :icon_rolleyes:

A może ktoś z Rodziny ma coś fajnego ???

Wiosna idzie. :icon_mrgreen:

Jakis taki festyniarski lekko... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o Monsterach, to co sądzicie o tym :

http://www.motoallegro.pl/item572049645_du...nster_900i.html

 

Zastanawiam się nad nim... :icon_rolleyes:

A może ktoś z Rodziny ma coś fajnego ???

Wiosna idzie. :icon_mrgreen:

 

Franek, ile bys chciał wydać, bo mojego S2R-a moge sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, ile bys chciał wydać, bo mojego S2R-a moge sprzedać

Jeśli w takiej opcji :

http://img18.imageshack.us/my.php?image=f2...ry19ed9884a.jpg

to dużo :icon_razz:

Rzuć fotki i cenę na [email protected], na razie tylko głośno myślę :icon_rolleyes:

 

A ja wiem gdzie jest SS 800 z 2007 rok 4000 mil, na chipie+ K@N+ Termignioni za 5000 dolarów, aha, potrzebna szybka decyzja, bo wiosna idzie:-)))...

Pozdr Wsiech! Janek.

Przy tym kursie usd to niestety nie moja bajka, a czy to przypadkiem nie ten, na którym siedziałem? :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w takiej opcji :

http://img18.imageshack.us/my.php?image=f2...ry19ed9884a.jpg

to dużo :icon_razz:

 

Dokładnie ta opcja :biggrin: ,tylko w tym przypadku DUCA masz gratis :icon_biggrin: ,pozostaje Ci tylko utrzymanie czekoladki :icon_mrgreen:

OK wyśle na priva.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis taki festyniarski lekko... :icon_mrgreen:

 

lekko... ale za to agresywnie wyglada, mozna na tych festynach ludzi miazdzyc, rozjezdzac i wogole bandycic :)

 

Luc

 

P.S. wciaz slysze tylko klekot w oddali....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekko... ale za to agresywnie wyglada, mozna na tych festynach ludzi miazdzyc, rozjezdzac i wogole bandycic :)

 

Luc

 

P.S. wciaz slysze tylko klekot w oddali....

 

Kurczę, byłem w weekend w Zielonej Górze... tam już ludziska wylegli na motocyklach... ale klekotu nie słyszałem...

A u nas dalej śnieg leży i sól wszędobylska może zniszczyć piękne odlewy mojego "szczura"... więc stoi nadal biedaczysko w garażu :banghead:

Seb

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;)

mam pytanie wsprawie Cagivy Gran Canion - szczegóły tu (w jej wątku)

:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1402820

 

ma ona serducho Ducati, poza tym na jednym z rynków jako Ducati występowała więc zapytuje też tutaj czy zna ktoś te sprzęty z linka ?

 

bo włszka kusi, nawet bardzo ale - to krok bardzo nierozsądny jak już wielu mi powiedziało (wiadomo - japonia) ale chciałbym wiedzieć co po niej się spodziewać - zwłaszcza po sercu Ducati w takim enduro (spalanie, żywotność) ??

 

;)

pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kolegę o nicku Hose on i jego brat jeżdzą na takich sprzętach, mogą co nieco podpowiedzieć, ja tam miałem styczność z Elefantem 650 i co nieco n/t wiem, ale to mniejszy silnik- tam rozwiazania sa nieco inne( gaznikowiec), ale wlasnie ze wszystkich Ducatow Endurowych ten chyba mozna wyslac w teren bo najlzejszy, jednak 180 kg w terenie to nie wkij dmuchal nie dosc ze trzeba miec krzepe i mocne nogi, to jeszcze zmienic styl jazdy( jak sie wczesniej jezdzilo na mniejszych endurakach)...po asfalcie za to tez niezle pogania ( licznikowe 180), spalanie zalezy od stanu gaznikow, polaczen gumowych i sposobu exploatacji, mozna zejsc i do 4,5-5 /100 km, ale trza miec gazniki bezproblemowe, co wcale nie jest rzecza prosta i latwa...to chyba tyle. Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Jestem już w kontakcie z osobą posiadającą GC - dzieki forum właśnie

ale jeszcze tu dałem, żeby ktoś mnie odciągnął od tego pomysłu :>

 

- zdań typu "nie dla Ciebie", "za mały jesteś", "za cienki jesteś jeszcze na to", "to włoszczyzna to zdala od niej" itp :-D

 

no ale urzeka mnie ta włoszka i mam ból głowy :/

 

mam świadomość, że to będzie wymagało pilnowania serwisu, dbania , żeby jeździło

jestem świadom, że to o numer większe enduro niż powinienem się teraz łapać i że sporo spędzę na parkingach, mało używanch drogach, żeby w to się w jeździć

 

ale to byłby związek na parę/kilka lat i dlatego mnie kusi :> :/

no i ... czy brać czy nie brać jej.

 

Czy tez staliście kiedyś na takim dylematem, że chcieliście kupić "nie rozsądną" włoszczyznę ? zwłaszcza po długiej przerwie z jednośladami gdzie większość mówiła wokół "tylko japońskie, najlepiej 600 cm3, żadnej włoszczyzny " ??

 

 

 

ps.

A właśnie paski do silnika 900 Ducati to gdzie dostanę w miarę szybko ? (w Poznaniu?) .

Edytowane przez ZwierZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Czy tez staliście kiedyś na takim dylematem, że chcieliście kupić "nie rozsądną" włoszczyznę ? zwłaszcza po długiej przerwie z jednośladami gdzie większość mówiła wokół "tylko japońskie, najlepiej 600 cm3, żadnej włoszczyzny " ??

ps.

A właśnie paski do silnika 900 Ducati to gdzie dostanę w miarę szybko ? (w Poznaniu?) .

 

 

Cześć, ja nie miałem dylematu, zawsze chciałem Duca, a z braku kasy jeździłem japońcem. Teraz mam Duca i powiem szczerze, że poza większą kasą na zakup to nie włożyłem w niego nawet połowy tego co przez ten sam okres eksploatacji 13-15 letniej hondy cb (niby super bezawaryjna).

Pozdrawiam.

Seb

 

PS. Stare motocykle kupuje się z rozsądkiem. Chyba że cagiva w miarę młoda, to możesz z zakochania....

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie młoda to nie jest - 10 lat - choć wg prawa to pedofilia :P

 

więc czeka ją powazniejsze przygotowanie do sezonu (+paski itd).

 

Ale ma serce Ducati i ... to mnie podkręca na nią :D.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale Wam to dobrze..., a ja wczoraj mało co się nie zawiesiłem podwoziem starej blaszany, na "autostradzie" do Ryśkowego ranczo, mimo że ogrzewanie mi nie działa, to gorąco się zrobiło że hej..., ale od razu mi przyjemniej się zrobiło jak zobaczyłem w kuchni u Rycha swego Klekota :-))), Aby do wiosny...Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...