Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

1. Tak

 

2. Wymienić wszystko, opony też

 

3. Brakiem literki :wink:

900 S to Monster, 900 SS to Supersport

Różnice masz tutaj :

http://www.bikez.com/brand/ducati_motorcycles.php

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taki motocykl czyli stary/nowy ss1000 MY 2004 w roku 2007. Znalazłem u dealera w Niemczech ale kupił go dla mnie MotoRex Poznań(dealer Ducati) i wystawił polską fakture i mam gwarancje do 10.2009. Opłaca się jeśli ktoś szuka konkretnego modelu!!! Ja szukałem SSa 1000 i takiego znalazłem i jestem mega zadowolony. SS 900 bardzo się nie różni. Moim zdaniem jeśli już to wejdź w ten z gwarancją!!! Ten z USA odpada. Generalnie nie ufam amerykańskim wersjom:)Podobno gorzej wykonane, no i symetryczna lampa.

Ja wymieniłem w 3 lata stojącym moto olej na półsysntetyk,żeby się dotarł , dałem nowe paski i tyle. Teraz wymieniam opony bo rzeczywiście stare gumy to porażka!!!

900S to sport czyli występował tylko w jednym kolorze -czarny mat i wyposażony w tańszy osprzęt.Taka wersja dla ubogich :icon_biggrin:

900SS to pełnokrwisty supersport, ja wszedłbym w tego z Leszna bo jak pisze,ze kolor wiśniowy tzn. że to SS a nie S. Wiekszośc tych handlarzy nie wie co sprzedaje. Oni sa mocni w CBR i R1 :banghead:

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszno to niestety nie jest salon Ducati tylko jakiś 'niezależny importer' więc tej gwarancji bym nie ufał. Ale w takim razie gdzieś są te modele na magazynach więc teoretycznie można by próbować przez 'oficjalny' salon załatwiać ale nie wiem czy warto się w to pakować. Na start do ceny 1-2 tys. Wprawdzie motocykl Ducati to wynagrodzi :-P ale kasę trzeba na to mieć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszno to niestety nie jest salon Ducati tylko jakiś 'niezależny importer' więc tej gwarancji bym nie ufał. Ale w takim razie gdzieś są te modele na magazynach więc teoretycznie można by próbować przez 'oficjalny' salon załatwiać ale nie wiem czy warto się w to pakować. Na start do ceny 1-2 tys. Wprawdzie motocykl Ducati to wynagrodzi :-P ale kasę trzeba na to mieć ;-)

 

Dodasz te dwa tysie do podanej kwoty to i tak dużo mniej niż za aktualne roczniki. W sumie opyla się za moto bez przebiegu

Edytowane przez Bacacyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpalaj sie zbyt szybko... kiedys znalazlem bardzo podobne ogloszenia z allegro na nowe Ducati 1098 R, zdjecie przedstawaialo oczywiscie co innego niz mysmy sobie obiecywali... zadzwonilim, a tu tak, jest mozliwosc sprowadzenia, tylko trzeba poczekac, dac zadatek itp:-))) i cos tej firmy tera nie widze :icon_mrgreen: ...

Teraz chcialbym dodac ze kupno nowego motocykla poza salonem, ma tez i swoje minusy: teraz zalejesz nowy olej, a po przjechaniu 1000 km musisz znów wymienic, tak samo jak sprawdzenie pasków rozrządu i luzów zaworowych ( znam przypadek konieczności korekty luzu po 1000 km- sprawy technologiczne...), itp...tak wiec taka "dziewica" to jak w życiu dobra tylko na obrazku, ale jak masz z nią teate a teate(titati) to potem odczuwasz ból przy sikaniu przez miesiąc cały hihihihi...,

no i nie za bardzo rozumiem, dlaczego to niby hamerykanskie Ducati mialyby byc gorsze nizli EU, właśnie już dość dawno zauważyłem ze Amerykanskie sa nieraz nieco lepsze- bo tam nigdy nie slyszeli o "kastrowaniu" motocykli, i czesto motocykle nie maja juz sondy lambda , co moze sugerowac ze silnik nie jest max zubozony( w celu sprostania ekologi- znaczy wzbogacania portfela pseudoekologow), tylko wlasnie ma max bogatą mieszankę a co z tego wynika max moca, powera, siły itp...

Jedyny problem jest wlasnie ze swiatlem z przodu- niestety mamy porabane prawo i musimy sie z tym meczyc...

Tak wiec , podzwon, najlepiej z kilku telefonow, podpytaj i zadawaj max ilosc pytan, a dopiero potem podejmuj decyzje...A tak wogole to wiem gdzie jest 999 z 2004 roku za 24tys., i SS800 z 2007 roku - 4000 mil, za 18 tys.

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do amerykańskich to słyszałem to i owo od ludzi, którzy jeździli różnymi sprzętami i mieszkają 6 miesięcy tu i tyle samo w USA na zmiane. Nie wiem czy jest tak z Ducati ale co do gorszej jakości niektórych amerykańskich wersji aut i motocykli słyszałem już kilkakrotnie. Ostatnio od gości, który ma fioła na punkcie Subaru Imprezy. Mówił,że amerykanskie mają problemy z pewnymi elementami. O niektórych firmach mówi się,ze mają oddzielne linie montażowe na rynek amerykański, gdzie nie ma tak ostrych norm jakości. Tak tylko słyszałem ale nie wiem. Na wszelki wypadek nie kupuje amerykańskich wersji :biggrin:

Co do tych gość z Leszna i ich gwarancji. Co to znaczy,ze nie sa salonem Ducati. Nie musisz kupić w salonie,żeby mieć moto na gwarancji. Dostajesz książeczkę gwarancyjną, fakture zakupu, unijne świadectwo homologacji i rejestrujesz. W tym momencie rusza okres gwarancyjny. Prosta sprawa: jeśli motocykl nigdy nie był rejestrowany tzn. że okres gwarancjyjny nigdy nie był rozpoczęty.

Nie wiem co to za goście ale jeśli naprawde mają salonowy motocykl, który nigdy nie był rejestrowany to może być dobra oferta. Ja kupiłem swojego dukata za 6.500 euro a przypominam że nowy w salonie kosztował 11000 euro. Róznica znacząca a dukat ten sam tylko 3 lata stał w salonie. Proszę Was...

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobry dział ale pilnie kupię zabierak sprzęgła do S4. O ile sie nie myle jest taki sam we wszystkich modelach ducati od 900 w góre z suchym sprzęgłem . nr. części 196.1.001.1B

Pozdr.

Theodor

Edytowane przez theodor.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo widzę że nas nie doceniają i nie traktuja poważnie :banghead: :icon_eek: :icon_twisted: :evil:

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, dlaczego Ducati nie ma na targach motocyklowych w Wawie???

Byłem dzisiaj, pierwsze kroki skierowałem wg. mapki ze SM a tu lipa :icon_eek:

Jeszcze nie bylem, jutro jade ale jakies sprzeczne info dochodza?

Na ogolnym cos takiego znalazlem

http://picasaweb.google.pl/mariusz306/IOgo...297781610201810

...

To jest to Ducati czy nie.. ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że nie ma - bo to wstyd przeciskać się między "chińszczyzną"...

A narazie i w Motogp i w WSBK na treningach króluje Ducati tralalala...

...a ja już mam nówki buciki i nówki rękawiczki do śmigania w nowym sezonie...Pozdr. Janek.

P.S. Jadę jutro na te"targi" to się dowiem na miejscu- będę ok. 12.00

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to Ducati czy nie.. ? :)

:icon_eek:

Nawet podobny ten motór do Ducati :icon_mrgreen:

Ja nie mogłem znaleźć, porównywałem plan z gazety z planem od organizatorów, na którym nie było stoiska.

Pewnie po moim poście dostawili na szybko kilka sprzętów :icon_twisted:

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie bylem, jutro jade ale jakies sprzeczne info dochodza?

Na ogolnym cos takiego znalazlem

http://picasaweb.google.pl/mariusz306/IOgo...297781610201810

...

To jest to Ducati czy nie.. ? :)

 

 

 

Darek nie wystawia sie na 100%. To motocykle importera jak sadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawial Cafe racer z Lomianek... Monstera S4 RS, 848, 1098, 696, Monstrera 1100 i Hypermotarda 1100 na ktorym prze troche przymierzyłem, o kurcze jaki to zwinny motorek... kurde gdybym mial kase juz sprzedawalbym deera 350... mialbym wreszcie Duca do terenu( po malych modyfikacjach...), no i spotkalem Rubbena z Forum...pogadalim se troche, ale musiałem uciekac, poniewaz i tak przyjechalem do Warszawy na krzywy ryj...Pozdr. Janek.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawial Cafe racer z Lomianek... Monstera S4 RS, 848, 1098, 696, Monstrera 1100 i Hypermotarda 1100 na ktorym prze troche przymierzyłem, o kurcze jaki to zwinny motorek... kurde gdybym mial kase juz sprzedawalbym deera 350... mialbym wreszcie Duca do terenu( po malych modyfikacjach...), no i spotkalem Rubbena z Forum...pogadalim se troche, ale musiałem uciekac, poniewaz i tak przyjechalem do Warszawy na krzywy ryj...Pozdr. Janek.

 

 

Pozdorowieni Janikiel, spotkałem jeszcze kilku kolegów z forum a nawet jedną koleżankę. Z Ducati to masz rację wystawił się CafeRacer ale mojej MTS nowej nie ma i będzie tylko na zamówienie, troszkę lipa, Ale z drugiej strony może to i lepiej bo z tym mokrym soprzęgłem to już nie to samo. Pozdrawiam { sorki jak coś bez składu ale świeżo po targach %) } :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...