Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

po dzisiejszej przejazdzce stwierdzilem ze za jakiś czas bede mial sprzegielko do wymiany. mam proźbeę do was jak możecie to napiszcie mi na pw za ile jesteście w stanie załatwicć tarcze, sprężynki sprzegla i uszczelke do monstera 600 dark 2001 rok. bede bardzo wdzieczny. no a od utra bede chyba juz do pracy i domku smigal na moto dopuki sie pogoda nie popierdzieli znowu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

po dzisiejszej przejazdzce stwierdzilem ze za jakiś czas bede mial sprzegielko do wymiany. mam proźbeę do was jak możecie to napiszcie mi na pw za ile jesteście w stanie załatwicć tarcze, sprężynki sprzegla i uszczelke do monstera 600 dark 2001 rok. bede bardzo wdzieczny. no a od utra bede chyba juz do pracy i domku smigal na moto dopuki sie pogoda nie popierdzieli znowu:(

 

Wal jak w dym -www.caferacer.pl pytaj o Konrada

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, sorki ale z innej beczki. Cyknął mnie fotoradar Straży Miejskiej. Coś kiedyś słyszałem, że podważyli ważność mandatów wystawioanych przez Straż na podtsawie ich fotoradarów. Jaka jest Wasza wiedza na ten temat?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, sorki ale z innej beczki. Cyknął mnie fotoradar Straży Miejskiej. Coś kiedyś słyszałem, że podważyli ważność mandatów wystawioanych przez Straż na podtsawie ich fotoradarów. Jaka jest Wasza wiedza na ten temat?

 

Cyknęli moje auto. Na fotce nie widać twarzy kierownika, więc punktów nie przyjąłem, tylko mandat za prędkość. I to po wymianie kilku pism, więc uprawnienia mają. Dostałem fotę, kwit do wypełnienia- oświadczenie, że ja prowadziłem, ew. kto jak nie ja. Napisałem, że nie wiem, dużo ludzi jeździło wtedy do sklepu, a ja łowiłem rybki :icon_mrgreen:

Jak chciałem olać temat, to pan przez tel. zaprosił mnie grzecznie do wyjaśnienia sprawy przed sądem, a że daleko to wolałem nie fisiować i przyjąłem mandat bez punktów.

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz się. I Gomez. Będzie wstępnie wiadomo, jaki orszak z Mazowsza na zamek wyruszy :buttrock: :buttrock: :buttrock:

P.S. Balzaku? Gdzie jesteś???

 

 

Z wawki to i ja będę pędził tylko jeszcze nie wiem czy w sobotkę nie będę musiał pracować więc może dopiero wieczorkiem dolecę ale jak się uda wolne wziąć to pewnie z całym rycerstwem klekotowym polecę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde wymysliła je kobieta- co się dziwisz...

Chciałem dodać że ze względu na krysys, trzeba ciąć koszty- więc na Golub jadziem na skróty- Chlopaky z Mazowsza- sory..., czekam tera na swe wymarzone Sidiaki, jeszcze musze się obkupić w rękawicę spotrową, ponieważ te moje już zużyte mocno są od gniecenia rurki :-))))....hahaha zboczki nie o "tę" rurkię chodzi hahaha...

Pozdr. Janek Siedemstetczrerdziestyósmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde wymysliła je kobieta- co się dziwisz...

Chciałem dodać że ze względu na krysys, trzeba ciąć koszty- więc na Golub jadziem na skróty- Chlopaky z Mazowsza- sory..., czekam tera na swe wymarzone Sidiaki, jeszcze musze się obkupić w rękawicę spotrową, ponieważ te moje już zużyte mocno są od gniecenia rurki :-))))....hahaha zboczki nie o "tę" rurkię chodzi hahaha...

Pozdr. Janek Siedemstetczrerdziestyósmy.

 

No to nas zraniłeś ,zraniłeś na wskroś :lapad: :banghead:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek poczkaj troche... to tak wstepnie napisalem, a kto wie co bedzie w maju- moze mundurówkę schowam do skarpety przed babą, to nie o to chodzi ze nie chcemy zajechac...narazie licze sie z każdem groszem- a mundurowy(nie te generały- tylko taki szarak jak ja...) tem narazie nie śmierdzi- wbrew temu co media piszą, jak to "służby" mają dobrze...niech urwa przyjdzie jeden z drugim posłużyć do nas i zobaczy jak to słodko...ach kurde jeszcze dosługe mi planują zrobić - wyobraźta sobie , 60-letniego Janka w mundurze polowym i z kałachem - kuźwa brodę zapuszczę i "ałłachaakbara" będę udawał...ano zobaczymy kto ładu i porządku będzie pilnował...kurde znów się rozżaliłem...Sorki chłopaki...Edek dobra, kurde będę resztę załogi usilnie namawiać do przejazdu ekonomicznym tempem przez Modlin, ja jestem za Modlinem a potem Golub- O.K? Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na 95% się piszę, jedyną przeszkodą może być to że właśnie w tym terminie będę w Szwecji, ale to się okaże za ok miesiąc.

P.S.

Sprzęt odpalił bez wyciągania świec, to całkiem miło z jego strony, bo wykręcenie tej z pod zbiornika nie do końca jest przyjemne.

 

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tym amortyzatorze skr. http://moto.allegro.pl/item533113383_amort...750ss_900s.html

 

bedzie pasował do mojego??dziwi mnie tylko dlaczego nie pasuje do roczników 02', 03'

 

Acha i czy skóra na zbiornik pasuje z ss 900? Ja mam rocznik 99'

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i dochodzę do wniosku, że nie można wymiękać z takiego spotu :buttrock:

Janek Klekot, Rysiek, Basia, Edzio, Franek.

Kto jeszcze :crossy: ???

 

no i ja się wstępnie piszę :buttrock: będę musiał odreagować po ostatnim półroczu spędzania czasu w chałupie :flesje: pozdrawiam Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...