Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

krzywy czop wału korbowego i walnienty alternator
aaa... czyli po prostu uszkodzenie. Myślałem, że walczyliście ze zdławieniem.

 

 

 

pozdr

 

 

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od stanu- od 0- do 35000 zł w zależności czy jest na niego klient i w jakim stanie się znajduje...a skoro mowa o używanym- to trzeba przyjać wszystko najgorsze- chyba że motocykl jest z wiadomych rąk...

Juriuszy- my bierzem motocykle z rynku( USA)- gdzie za kastracje motocykla można mieć 100 lawjerów na karku, więc tam sie nikt w to nie bawi- jedynie są pewne spadki mocy(do 3 KM) w stanach gdzie wymagane są wapory- odpowietrzacze ukladu zasilania i zbiornika paliwa...

Pozdr. Janek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak z innej beczki, sobie tak czytam iczytam isię zastanawiam czy można zdjąć w jakiś łatwy sposób odcięcie zapłonu z MTS1000, jeżeli tak to czy w jakiś znaczny sposób to nie zaszkodzi - prosił bym o wypowiedzi sprawdzone a nie domyślne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko po co masz zdejmować? Na tor? U mnie jest wymieniony i komputer( na zmodyfikowany) i eprom, w efekcie na postoju- jak motocykl nie jedzie- jest odciecie zaplonu- a jak jade to nie ma i kreci do ponad 12500(probowalem tylko pare razy)-a powinien odcinac zaplon przy 11000 obr- tak jak na postoju, ale tak przerobione juz było w stanach i ja tak jeżdżę... Jednak przestrzegam przed "przekrecaniem" silnika- bo naprawa potem jest dosc kosztowna i czasami konieczna jest wymiana silnika...

W dużej Multi to nie za bardzo wiem po co rezygnować z tzw "bezpiecznika" tym bardziej ze luzy na zamknieciu są spasowane ciaśniej niż u mnie, a pasek rozrzadu Dualspark jest dosc dlugi i bardziej sie załamuje na wałku niż w Desmoquatrro na 2 wałkach..., no i wieksza pulsacja oddawania mocy- stąd duże naprężenia, ktorym to paski są poddawane...

Pozdr. Janek 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj zaliczylem slub kumpla .troszeczke pochalasowalismy i przypalilismy laczka:) moje wydeszki przerabiane poradzily sobie wysmienicie z vfr na remusie:))) i kilka osob z motocyklistow poklepywalo mnie po ramieniu i mowielo ze ducati zajebi.... daje rade:)) a jeden to nawet mokry sie zrobil i mnie mezy ze chce kupic ducata:))) zobaczymy jaki bedzie mial dlugi zapal .jak rzeczywiscie bedzie chcial to bedzie trzeba chlopa uszczesliwic:) bedzie kolejny w zakreconej desmo rodzince:)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wczoraj zaliczylem slub kumpla .troszeczke pochalasowalismy i przypalilismy laczka:) moje wydeszki przerabiane poradzily sobie wysmienicie z vfr na remusie:))) i kilka osob z motocyklistow poklepywalo mnie po ramieniu i mowielo ze ducati zajebi.... daje rade:)) a jeden to nawet mokry sie zrobil i mnie mezy ze chce kupic ducata:))) zobaczymy jaki bedzie mial dlugi zapal .jak rzeczywiscie bedzie chcial to bedzie trzeba chlopa uszczesliwic:) bedzie kolejny w zakreconej desmo rodzince:)))

 

Wyślij go do Jedwabnego chłopaki napewno go przeciągną na naszą stronę tak jak mnie z moją Basią przeciągneli.U nich ma możliwość pomacać ,usiąść na wiele różnych modeli z rodziny Desmo.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, Edek jeszcze z Jedwabnego zrobisz Ducatową Stolycę :icon_mrgreen: , albo Mekkię, będzie wiara się zlatywała wagonamy i Rysiek nie będzie miał czasu na zrobienie 1098...

a tak w ogóle Ducati to nie tylko motocykle, ale i ludzie tworzacy legende a pewnie nie wiecie że naczelny Guru- Ducati Corsa- Davide Tardozzi wykreował 5 mistrzów świata na Ducati: Corsera, Fogartego, Hodgsona, Toselanda i Baylisa..., a sam Tardozzi był zwyciezcą 1 oficjalnego wyscigu Superbike na motocyklu Bimota, a potem jezdzil z pewnymi sukcesami na Ducati( do 1992roku), pózniej wzial sie za doradztwo i kierowanie najpierw prywatnym zespolem Ducati, a potem fabrycznym zespołem...Pozdr. Janek 748 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero wkraczam w rodzinke ducati i wiele musze sie nauczyc i miedzy innymi licze na spotkana z wami w tym sezonie no i moze uda mi sie do moto dtadoly dojechac:))) na dzień dzisiejszy planuje do częstochowy jechac na rozpoczecie sezonu i mam nadzieje ze kilkoro z was poznam osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki, my tu gadu,gadu a Wy mi powiedzcie gdzie ja kupie jak najtaniej i oczywiście nowe Pirelli Diablo 120/70 na przód i 180/55 na tył? Fajnie jakby było można fakture tez dostać. Nie macie sprawdzonego źródla?

 

 

No i dostałem przed chwilą przesyłkę z opomania.pl. Muszę powiedziec że działanie firmy na medal, tydzień po zamówieniu opona jest u mnie i to ze sprowadzeniem z za granicy bo nie mieli na stanie, a na dodatek wyższy indeks niż zamawiałem :lalag: W ciągu tygodnia dostawałem wiadomości co się dzieje z zamówieniem. Klasa, polecam.

Edytowane przez Bacacyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) na 2 wałkach..., no i wieksza pulsacja oddawania mocy- stąd duże naprężenia, ktorym to paski są poddawane...

Pozdr. Janek 748 S.

 

Oki, wielkie dzięki za radę więc nie będę próbował - ale zawsze warto pytać, bo kto pyta ten ma potem DUCATi :icon_biggrin: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechała do mnie...

Prosto z Niemiec. Jest taka śliczna i skórę ma taką delikatną..

Na pewno będzie jeździła ze mną motocyklem, na pewno będę o nią dbał, jest po prostu cudowna...

KURTKA MOTOCYKLOWA DUCATI !!!!!!!!!!!!!!

:buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem sobie silniczka posłuchać i przepalić maszynkę a tu niestety padł akumulator. Teraz pewnie tak jak w zeszłym roku będę musiał wykręcić i przeczyścić świece. Nic to na razie muszę zakupić prostownik.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...