Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Jacek za brak logosika pod avatarem...jakos ucieklo ;-]

Nie ma sprawy. Myślę, że :biggrin: załatwi sprawę :lapad:

 

Franek: co do śmigania to spróbuje dawać znaki na forum, ale sądzę, że zaraz jakiś nadgorliwy mod się przyczepi i będzie próbował nas wywalić do działu spotkania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Myślę, że :biggrin: załatwi sprawę :lapad:

 

Franek: co do śmigania to spróbuje dawać znaki na forum, ale sądzę, że zaraz jakiś nadgorliwy mod się przyczepi i będzie próbował nas wywalić do działu spotkania....

 

 

:biggrin: jest gitarra ;-] To moze piszcie na klubowej? A tu przy okazji rozmow o silniku zalinkuj sprawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek a ogladales na allegro- widzial ja kilka amorkow skretu: LSL , Tobi, i Daytona- ceny nie straszne- ok 420-490 zlote...wbij w szukajkie: amortyzator skrętu i Ci wynajdzie...chyba ten Dayton najlepszy bo ma zloty kolor- a obejme na goleń se zrobisz z puszki po piwie hahahahaha- zartuje...

Pozdr. Janek.

P.S. Odnosie mego wygladu/zdjecia obok- ma swoja historie...Chlopaki moze pamietata jak za mna jechalista do Jedwabnego to w malej wsi byl prawy zakret pod gore, to wlasnie ten dekielek sprzeglowy to moja mina jak omijalem zepsuty traktor przed tym zakretem i w ostatniej chwili zauwazylem tlusta plame na zakrecie - dobrze ze DR-em wtedy jechalem, lapnalem poslizga, tyl mi uciekl gdzies do boku to ja asekuracyjnie- nożka, przerzucilo mnie- to nastepna nozka, na szczescie wynioslo mnie na pobocze- to ja redukcja 2 razy w dol i maneta do oporu...- i uratowany!!

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jak tak :evil:

Potem dobił do nas jeszcze jeden monsterek (czerwony) i zrobiliśmy szybką przelotówkę :biggrin:

 

 

Kurde, piękny sprzęt a jak gada... :icon_mrgreen:

 

Najpierw go usłyszałem, a dopiero pożniej zza zakrętu się wyłonił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tych Monsterów kręci się po Warszawie, dzisiaj godzina 20.23 ulica Klimczaka na wysokości Świątyni, przyznać się kto ;)

 

 

Ja dziś przez Kraków :biggrin: Odebrałam Potworzątko z serwisu. Ech, ta pogoda, słoneczko... :flesje: Szkoda, ze do pracy nie mogę nim jeździć, bo po takiej jednej pętelce (dłuższą drogą do domu) to mi mało. ;)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

muszę, muszę, muszę się pochwalić......moja Multistrada znów była fotografowana przez profesjonalistę.

Zapraszam do galerii:

A teraz ja....jadę :-)

:icon_biggrin:

 

cd.

Nowe idzie.... :crossy:

http://www.motoblog.it/post/16103/2009-duc...ghter-sara-cosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

muszę, muszę, muszę się pochwalić......moja Multistrada znów była fotografowana przez profesjonalistę.

Zapraszam do galerii:

A teraz ja....jadę :-)

:D

A gdzie opisy pod zdjęciami??? :rolleyes:

Nie no, pełna profesja- długa lufa, głębia, kontrast :D

Szacun. Spytaj się, czy jest tam pro-mist black, czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na pyt. 1: canon 5d i 5d mark 2 (prototyp)

odpowiedź na pyt. 2: nie wiem czy był filtr zakładany, ale Photoshop Lightroom wiele może, tak jak motocykle Ducati :icon_mrgreen:

 

cd.

a podpis jest pod każdym zdjęciem (fot. Sławomir Kamiński)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...