Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Eee, no... A tu większość czasu lało :/

Ale jutro zamierzam nadrobić ;>

 

Scitro: przycisz muzykę, to usłyszysz ;p

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której i gdzie zbiórka??? :banghead:

Może ekipa poznańsko- gnieźnieńsko- toruńska dołączy??? :crossy:

Prezesie, montuj ekipę!

:crossy:

 

hmmm...kusząca propozycja. Jutro dzień wolny i w planach mam zamiar poklekotać po okolicach...ale możnaby skoczyć gdzieś dalej :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli cztery chętne "DUCATY" zbierzemy ma to sens. Jeżeli będzie to jeszcze wieksza ekipa będzie to miało jeszcze większe znaczenie. A jeżeli lokalne Ducatisti się na Bałtykiem spotkają, będzie to miało "wiekopomne" znaczenie.

Pytanie: czy zna ktoś fajną miejscówkę nad Bałtykiem dokąd nasze Dukaty deklekotać się mogą ?

Może, molo w Sopocie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Franek przed kupnem Esteka poradz sie Edzia- "...Edzio prawde Ci powie...", niech sie karnie i wypowie n/t osiaga danego Ducaciątka- wyczuje roznice jesli zdlawiony o tych 30 KM( albo wiecej).

Pozdr. Zazdrosnym okiem patrzacy na Wasze fiu-bździu Nikiel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia już są w galerii "Klekocina z Garwolina" ;)

http://picasaweb.google.com/balzac100/KlekocinaZGarwolina#

 

Czułem mały niedosyt po dzisiejszej przejażdżce i pojechałem na CARGO. Czasami lubię tam i z powrotem pojeździć. I zgadnijcie kogo tam spotkałem ??? Naszego kolegę klubowicza Jaro i jego białą 848. Trochę żeśmy się po mieście pościgali (przegrałem, ale tylko, tylko o milimetr :crossy:). W sumie się ciesze że nie kupiłem ścigacza, gdyż wyścigi od świateł do świateł to nie mój żywioł. Może jakbym młodszy był :notworthy:

 

PS:

Gomez dzięki z tytuł do galerii

Strzał w dziesiątkę :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Edzio prawde Ci powie...",

Edzio oglądał, zaglądał itp.

Chodzi o to, że sprzedający lekko napierał, bo mu małżonka ze świeczkami na głowie siedziała, więc nie dobraliśmy się do bebechów. Rundkę kontrolną zrobiłem, coby sprawdzić jak to jeździ, a że nie mam porównania to się nie wypowiadam. Jeździ :notworthy: . Wachy w zbiorniku nie było, czasu dla nas też. Pogoda za to i dobry nastrój :buttrock:

Wycieczka udana, to najważniejsze.

Może jak spojrzysz na fotki, robione przez klekotowego specjaliste to znajdziesz coś. Aha- wyświetlacz ciekłokrystaliczny pęknięty, obrotomierz nie pokazuje wolnych obrotów, szybkie tak :crossy:

Pod siedzeniem, na kompie napisane coś w niezrozumiałym języku, że coś tam po 22tys km. W sumie zrobione 38tys. Kiera prosta, lagi też, od dołu miny żadnej nie znalazłem, przewody stalowe, nie cieknie, nie rzyga, fajnie klekocze.

Tyle ode mnie, niech się mądrzejsi wypowiedzą teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, Akcja Sopot?

 

My z frankiem to raczej nie, bo chcemy zaliczyc cmentarz na Woli i sobie na motrach tam pojedziemy a potem gdzies kierunek Bemowo i dalej posmigamy ... Kampinos czy cus :D

Jestem u niego o 11 umowiony :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z frankiem to raczej nie, bo chcemy zaliczyc cmentarz na Woli i sobie na motrach tam pojedziemy a potem gdzies kierunek Bemowo i dalej posmigamy ... Kampinos czy cus :eek:

Jestem u niego o 11 umowiony :D

 

W takim razie "Akcję Sopot" zawieszamy do odwołania :(

Kto wie, może następnym razem :crossy:

Jutro wsiadam na Junaka :bigrazz: i dookoła komina będę sobie latał, a Wam również życzę udanego śmigania i lansu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...