Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Duka za darmo ci przezimuję ;)

Garaż podziemny na Kabatach, będzie stał obok mojego. Dla świętego spokoju możesz przymocować do divajsa wystającego z podłogi- takie coś na wzór stojaka na rowery.

Twojego postawimy przy samej ścianie, ja nie zamierzam składać broni, dopóki nie będzie śniegu. Jak przestanę jeździć, postawię w mieszkaniu i będę dłubał :D

 

 

Dzięki ci :icon_eek: Chętnie skorzystam ale na razie też nie składam broni :) Jeszcze czeka mnie pobyt w warsztacie :)

Ale na pewno się odezwę :) O jeszcze mam sprawę chętnie kupię od ciebie tą gumę do lusterka :) Bo teraz mam 2 różne :crossy: A lusterko i kierunek świetnie się sprawują jeszcze raz dzięki ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy czy znalazła by się chętna osoba która by mogła ze mną podskoczyć do boldoru na ożarów mazowiecki jak bedę odstawiał swego duka i podrzuci mnie z powrotem na pragę pólnoc (rondo starzyńskiego). dzięki postaram się jakoś odwdzięczyć. tylko jeszcze nie mam info kiedy części dojdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy czy znalazła by się chętna osoba która by mogła ze mną podskoczyć do boldoru na ożarów mazowiecki jak bedę odstawiał swego duka i podrzuci mnie z powrotem na pragę pólnoc (rondo starzyńskiego). dzięki postaram się jakoś odwdzięczyć. tylko jeszcze nie mam info kiedy części dojdą.

 

To daj cyne kiedy. jak nie bede musial isc do roboty to mozem skoczyc.

Z boldoru na prage mozna wrocic pkp/wukatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy czy znalazła by się chętna osoba która by mogła ze mną podskoczyć do boldoru na ożarów mazowiecki jak bedę odstawiał swego duka i podrzuci mnie z powrotem na pragę pólnoc (rondo starzyńskiego). dzięki postaram się jakoś odwdzięczyć. tylko jeszcze nie mam info kiedy części dojdą.

 

Nie ma problemu ja i tak Pracuje koło Wiatraka więc mi pasuje ale tylko w godzinach porannych jak pracuje , chyba że będę miał dzień wolny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze to temat ogolny dot. Ducati tutaj sie wypowiem:-)...

Wczoraj przyszly na Jedwabne 20 motocykli, wiekszosc czopperow, ale przyszla mego brata Aprilia RSV na Ohlinsach, no i SS800...

No to szybko pozalatwialismy sprawy z innymi chlopakami, i zaczelismy ogladac motocykle- zgadnijcie nad kitorym sprzetem najdluzej z Rychem "medytowalismy"- no wlasnie mimo ze obok stala oprocz Aprilki, nowka Ceber 1000 rr, to najwiecej frajdy sprawil nam Ducacik dla Dziewczyn- ma fajne kominy- pelen wydech Termignioni, filter K@N i zmieniony komputer, tak sie bawilismy ze odpalilismy sprzeta i pojezdzilismy po placu- mimo ze bylo okolo polnocy, jednak troszke mi brakuje w nim klekotu i szelestu suchego sprzegla, ale jak sie siedzi to czuc lekkosc i latwosc w manewrowaniu - jest waziutki jak moj, no i ma takie same hamulce w stalowym oplocie- wiec naprawde hamuje sie bajerancko...a ze ma tylko 75 KM( moze po tym tuningu- ok 80) ?

Tak wiec jak ktos ze znajomych ma chec przesiasc sie na ciut wiekszy sprzet- naprawde 2- osobowy z przebiegiem ok 4500 mil, to ma szanse.

Namiary na motocykiel dam na priva- lub adres [email protected]

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to szybko pozalatwialismy sprawy z innymi chlopakami, i zaczelismy ogladac motocykle- zgadnijcie nad kitorym sprzetem najdluzej z Rychem "medytowalismy"- no wlasnie mimo ze obok stala oprocz Aprilki, nowka Ceber 1000 rr, to najwiecej frajdy sprawil nam Ducacik dla Dziewczyn- ma fajne kominy- pelen wydech Termignioni, filter K@N i zmieniony komputer, tak sie bawilismy ze odpalilismy sprzeta i pojezdzilismy po placu-

 

No Janek - w koncu mowisz do rzeczy. Dukacik dla Dziewczyn - lepiej bym tego nie ujal. Nie wiem kto go kupi, ale zapraszam na krakowski Kazimierz - nie ma lepszego miejsca do lansu :biggrin: Od rozu mowie, ze nie bedzie tam osamotniony - bedzie mogl zaparkowac kolo Hypermotardow, Monsterow i innych wloskich sprzetow :wink: A CBR to sprzedajcie komus kto ostro pogina - nie ma lepszego motocykla :crossy:

 

Wracjac do pojemnosci - mozesz mi wytlumaczyc, czemu V-ki musialy by byc 2000 zeby zapier... tak jak litrowe rzedowki? Przeciez to na pewno nie tak, ze dwa razy mniej cylindrow, to dwa razy wiecej pojemnosci. Zwlaszcza ze juz przy 1200 musza byc zwezki, zeby nie mialy az takiej przewagi. Chyba ze to pic, zeby sie nikt nie czepial ze Ducati smaruje wlodarzom SBK. V-ka 1000 generuje nie wiele mniejsza moc, a przebieg momentu lepszy - wiec czemu musiala by byc 2000? Bo wloskim magikom brakuje zdolnosci i jakosci japonskich geniuszy? :banghead:

 

PS Wrzuc mi na priv maila nr do Ryska bo mi gdzies zezarlo kontakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek jak chcesz to oprócz zestawu DynoJet Stage 1, mam jeszcze komplet hamulcowy do upgrade`u SS`a czyli drugą tarczę+ zacisk+ przewód w stalowym oplocie. Mam jeszcze przedni błotnik z białym paskiem na środku. Może jeszcze się cos znajdzie.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek jak chcesz to oprócz zestawu DynoJet Stage 1, mam jeszcze komplet hamulcowy do upgrade`u SS`a czyli drugą tarczę+ zacisk+ przewód w stalowym oplocie. Mam jeszcze przedni błotnik z białym paskiem na środku. Może jeszcze się cos znajdzie.

 

:) :D :icon_mrgreen:

Przydałaby się jeszcze prawa goleń z mocowaniem do zacisku, bo drutować nie będę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze to temat ogolny dot. Ducati tutaj sie wypowiem:-)...

Wczoraj przyszly na Jedwabne 20 motocykli, wiekszosc czopperow, ale przyszla mego brata Aprilia RSV na Ohlinsach, no i SS800...

No to szybko pozalatwialismy sprawy z innymi chlopakami, i zaczelismy ogladac motocykle- zgadnijcie nad kitorym sprzetem najdluzej z Rychem "medytowalismy"- no wlasnie mimo ze obok stala oprocz Aprilki, nowka Ceber 1000 rr, to najwiecej frajdy sprawil nam Ducacik dla Dziewczyn- ma fajne kominy- pelen wydech Termignioni, filter K@N i zmieniony komputer, tak sie bawilismy ze odpalilismy sprzeta i pojezdzilismy po placu- mimo ze bylo okolo polnocy, jednak troszke mi brakuje w nim klekotu i szelestu suchego sprzegla, ale jak sie siedzi to czuc lekkosc i latwosc w manewrowaniu - jest waziutki jak moj, no i ma takie same hamulce w stalowym oplocie- wiec naprawde hamuje sie bajerancko...a ze ma tylko 75 KM( moze po tym tuningu- ok 80) ?

Tak wiec jak ktos ze znajomych ma chec przesiasc sie na ciut wiekszy sprzet- naprawde 2- osobowy z przebiegiem ok 4500 mil, to ma szanse.

Namiary na motocykiel dam na priva- lub adres [email protected]

Pozdr. Janek 748 S.

 

 

Kurde już żałujem ż Baśką że nie zajechaliśmy wczoraj wieczorkiem do was do Grabnika bo o około 21 przejeżdżaliśmy koło was :notworthy: :notworthy: :notworthy:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepszy SS800- z 2007 roku Termignioni+ K@N z przebiegiem 4500- za 14000??

Pisalem ze to w zasadzie motocykl dla Dziewczyn- ale w pozytywnym kontexcie- tzn b. latwy do opanowania i jazd...a jesli chodzi o krakowski Kazimierz- to nie widzialem zadnego Ducata, ale za to full ceberek i erjedynek, ale moze na jakies dziwne dni trafilem :icon_biggrin: ...

No dosc tych dyskusji jak juz wczesniej powiedzialem to nie ten dzial- mozna na dole zalozyc oddzielny watek jak komu sie podoba- tutaj skrytka Desmozakreconych i na ten temat prosze sie wypowiadac...

Co do roznucy pojemnosciowej wzgledem ilosci cylindrow wynika to z praw fizyki i stopni i roznic w napelnianiu ladunkiem komor spalania, osiagania obrotow maxi szybkosci w ich osiaganiu i tym podobna- z tego wynikaja moce i momenty- temat dosc zawily, musialbym Wam przytoczyc pewne obliczenia itp...a nie mam na to czasu - jak kto chce niech przeczyta pare ksiazek..

Pamietajcie ze na poczatku bylo 4 cylindry 750-kontra 2 cylindry(do max.1000) Ducati, i wszelkie potem zmiany- byly tylko na niekorzysc Ducatom( najpierw zrownanie masy potem zwiekszenie dla 2 cylindrowych, potem zwiekszenie ilosci produkcji motocykli- dla Ducatow, itp...) - wiec o jakich koneksjach i forach dla Ducatow mowimy??? Nigdy nie bylo zadnych- chyba ze zoltki dali Flamińcom w lape wiecej niz byla w stanie dac malenka Ducati...ale to nie tak... zapomnieli co niektorzy ze japonczyki ok. roku 2002-2003 zgodnie oprotestowali Ducati- zagrozili ze nie wystawiajac fabrycznych zespolow zepchna wyscigi Superbik do wyscigow jednego producenta- i tak faktycznie bylo- dopiero potem sama Ducati musiala ustapic - a chodzilo oczywiscie o koszty taka mala firma nie mogla pociagnac odpowiedzialnosc i poniesc koszta takiej serii wyscigow- a szkoda- przynajmniej jedno byloby jasne zawsze wygrywalby Ducati hehehehe :buttrock: ... duzo by tu opowiadac i musialbym sie cofnac zbytnio w czasie- i przypomniec jakie bylo pierwotne przeslanie calej serii Superbikow. Moze kiedys przy szklance "bezalkoholowego plynu" sie wygadam...narazie trzymta sie - i lapta oostatnie okazje na przejazdzki - zagarazowac Duki jeszcze zdazyta...Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...