Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

A masz juz Parts Katalog ze strony ducati.com ? Duzo rzeczy mozna sie dowiedziec, poniewaz wieksze czesci sa rozlozone na mniejsze i glowkojac mozna dojsc co jest od czego...

Wrzuc w szukajke:

ducati SS 750 Workshop Manual, lub Service Manual...

a poza tym moze zadaj pytanie , a ktos bedzie umial rozwiazac problem...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Acani taka ciekawa... to moze sprawdzi sobie wg Parts Katalog ile kosztuja nowe czesci w USA na

www.ducatiomaha.com trzeba wejsc w pasek u gory OEM Ducati Parts i jak sie otworzy potem kliknac HERE...

A dla zapominalskich- dzisiaj wyscigi Brand Hatch- trzymac kciuki za Baylisa...,

Superpole wyglada mniej wiecej tak :

- Baylis - Ducati

- Haga

- Kyionari

- Smrz (!) - Ducati

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

P.S. Wczoraj z Ryskiem przeprowadzilismy ranking krajow z produkcja motocyklowa jakie mniej wiecej sprzety nas interesuja i jaka dla nas maja wartosc pozamaterialna - oto wyniki:

1- Wlochy, 2- Austria, 3- Niemcy, 4- Anglia, 5- USA, 6- Hiszpania, 7- Szwecja, 8- Japonia, 9- Indie, 10-Korea, 11- Tajwan, 12- Rosja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ruskie ch*j...e wykonanie...

 

Za to jakie możliwości poprawek i przeróbek :icon_mrgreen:

W moim rankingu Grand Prix za łożysko igiełkowe w przednim zawieszeniu K 750. W życiu się tak nie nakląłem jak coś montowałem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu Baylis zwalnial w 2 biegu- wie ktos??( podejrzewam opony)

Pozdr. Janek.

 

Witaj Janku,

Baylis jeszcze nie dzwonił (cały czas siedzę w domu)

Jak będę coś wiedział to dam Wam znać ;)

 

 

;) :lalag: :cl ;)

Trzymajcie się Maniacy

 

Cześć Wam po raz drugi,

 

Czy ktoś widział zna, a może kupił coś od "Moto Wheels" ? Mają trochę rzeczy z górnej półki do motocykli Ducati - nowe i używane. Taki cukiereczek tam odnalazłem :-))))

Motowheels

Szkoda tylko że nie mogę go zabrać do domu :(

 

PS:

Janku, Baylis nadal się nie odzywa ;)

Chyba się już nie dowiem dlaczego zwolnił

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Baylisowi i Fabrizio skończyły się opony tzn nie takie dobrali.

Przynajmniej taka jest oficjalna wersja.

 

Czy ktoś widział zna, a może kupił coś od "Moto Wheels" ? Mają trochę rzeczy z górnej półki do motocykli Ducati - nowe i używane. Taki cukiereczek tam odnalazłem :-))))

Motowheels

Szkoda tylko że nie mogę go zabrać do domu :icon_eek:

Hmm koła wyglądaja jak z karbonu to jakieś nakładki czy co to jest?

http://i42.photobucket.com/albums/e344/Mot...98/DSC00016.jpg

 

Piękny sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karbonowe felgi... chyba nie na nasze drogi... :wink:

 

też mi się wydaje, że to są pełne carbony a nie oklejka na zwykłej feldze. Ktoś doinwestował w sprzęt :icon_rolleyes:. A tak przy okazji - czy to są oryginalne zaciski http://s42.photobucket.com/albums/e344/Mot...nt=DSC00018.jpg ?

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś kto wie coś o ducati multistrada 1000 lud info ogólnych na temat tego moto (spalanie, kultura pracy, awaryjność itd.)

 

Witaj,

ja mam i bardzo sobie chwalę....po prostu Multistrada :icon_question: , a że jest to Ducati jest jeszcze dodatkowym plusem. Jedna przejażdżka i już wiedziałem, że jest to motocykl którego szukałem. Użytkownicy Multistrady założyli wspaniałe forum. Jeżeli, j. angielski nie jest dla Ciebie przeszkodą wszystkiego się tam dowiesz. Jak co to pisz na priv. Bardzo chętnie odpowiem.

 

szukaj tutaj:

www.multistrada.net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, szczególnie posiadaczy Ducati.

Przeglądam ten wątek od 2 lat - czytam, uczę się od was a teraz nadszedł czas na to abyście mi pomogli.

Od ponad 2 lat dosiadam yamahy YZF 600 thundercat i nadszedł czas na przesiadkę na coś bardziej sportowego i nowszego. Po głowie chodzi mi kupno 749/748 (zadecyduje stan techniczny i cena). Jeszcze przed niedzielą byłem pewny ale pojawił się problem - przejechałem się ok 100 km suzuki sv 1000 aby zobaczyć czy konfiguracja V i sportowego podwozia jest dla mnie. Powyżej 6000 obrotów Sv dostawało wibracji na rączkach powodujących zanik czucia w palcach.

I po tym długim wstępie pytanie: Czy to przypadłość tylko Japońskiej podróbki czy 748/749 też ma tak silne wibracje ?

Potrafię zrobić w ciągu dnia trasy ok 750-800 km na GSX-600R K1 więc straszny delikatny to nie jestem.

Pozdrawiam i proszę pocieszcie mnie :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, szczególnie posiadaczy Ducati.

Przeglądam ten wątek od 2 lat - czytam, uczę się od was a teraz nadszedł czas na to abyście mi pomogli.

Od ponad 2 lat dosiadam yamahy YZF 600 thundercat i nadszedł czas na przesiadkę na coś bardziej sportowego i nowszego. Po głowie chodzi mi kupno 749/748 (zadecyduje stan techniczny i cena). Jeszcze przed niedzielą byłem pewny ale pojawił się problem - przejechałem się ok 100 km suzuki sv 1000 aby zobaczyć czy konfiguracja V i sportowego podwozia jest dla mnie. Powyżej 6000 obrotów Sv dostawało wibracji na rączkach powodujących zanik czucia w palcach.

I po tym długim wstępie pytanie: Czy to przypadłość tylko Japońskiej podróbki czy 748/749 też ma tak silne wibracje ?

Potrafię zrobić w ciągu dnia trasy ok 750-800 km na GSX-600R K1 więc straszny delikatny to nie jestem.

Pozdrawiam i proszę pocieszcie mnie :P

 

 

Witaj kolego,

miło, że Ducaty Ci się podobają, ale bez urazy........w Twoim wieku to tylko na dziadka Jawce śmigałem ;)

A były momenty, że i to wydawało się wtedy za dużo. Ale koledzy mogą mieć inne na ten temat zdanie ;)

 

PS:

no chyba, że to taki żart.....to zapraszam na 1068 (z podwójnym "RR" na ramie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po tym długim wstępie pytanie: Czy to przypadłość tylko Japońskiej podróbki czy 748/749 też ma tak silne wibracje ?

Wibracje są wynikiem ilości cylindrów. Dlatego Ducaty też wibrują. Nie umiem Ci odpowiedzieć czy mniej czy bardziej niż Suzi, na pewno w Ducatach wibracje nie są silne i nic żadnemu z nas jak dotąd od nich nie odpadło. :icon_mrgreen:

Musisz sprawdzić to sam organoleptycznie tylko wtedy będzie to wymierne dla Ciebie samego.

Pozdrawiam i życze udanych zakupów

Rafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...