Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do Was Wielką Prośbę. Dajcie znać wszyskim swoim znajomym motocyklistom z całej Polski, że jeżeli trafią na okazyjną cene nowych produktów Dainese z poniższej listy - to niech ich nie kupują, ponieważ mogą pochodzić z przestępstwa.

Za kupienie kradzionej rzeczy grozi paserstwo. Jeżeli ktoś Wam lub Waszym znajomym zaproponuje taki towar bardzo proszę o kontakt ze mną. Odwdzięczymy się za pomoc w złapaniu złodziei, którzy dzisiejszej nocy ( z 4 na 5 Lipca 2008 ) w Krakowie na ul. Opolskiej 18 okradli nam sklep.

Wynieśli kombinezony, kurtki, rękawice i inne rzeczy marki Dainese.

Przez tych skurw... zmiana mojego monstera na coś mocniejszego oddaliła się bardzo daleką przyszłość.

poniżej lista:

T. MC 202 DIV. - ANTRACITE/NERO - 60

T. MC 202 DIV. - ROSSO-96/NERO - 50

T. LAGUNA SECA DIV. - NERO/ANTRACITE/ANTRACITE - 50

T. LAGUNA SECA DIV. ESTIVA - NERO/ANTRACITE/ANTRACITE - 54

T. STEEL P. - NERO/NERO - 50

T STEEL DIV. - BIANCO/NERO - 50

T STEEL DIV. - BIANCO/NERO - 52

T STEEL DIV. - GIALLO/NERO - 50

T. M5 DIV. - ROSSO/NERO - 50

60 G. VINTAGE PELLE - NERO - 60

G. DELMAR PELLE - BIANCO/NERO/NERO - 48

G. LUCKY PELLE - GHIACCIO/NERO/ANTRACITE - 50

G. LUCKY PELLE - GHIACCIO/NERO/ANTRACITE - 52

G. SANTA MONICA PELLE B. - NERO - 58

G. NEWSAN PELLE ESTIVO - NERO/NERO - 46

GUANTO HELLRACER - NERO/NERO/NERO - XXL

GUANTO HELLRACER - NERO/GIALLO/NERO - XL

GUANTO DUEL - NERO/ROSSO-LAVA - XL

GUANTO FULL METAL RACER - NERO/NERO - L

GUANTO FULL METAL RACER - NERO/NERO - M

GUANTO FULL METAL RACER - ROSSO-LAVA/BIANCO - XL

GUANTO DESERT POON - NERO/GIALLO/ANTRACITE - M

GUANTO DESERT POON - NERO/GIALLO/ANTRACITE - S

GUANTO DESERT POON - NERO/ROSSO-LAVA/ANTRACITE - S

GUANTO DOUBLE CARBON D-DRY - NERO/NERO - L

GUANTO DOUBLE CARBON D-DRY - NERO/NERO - M

GUANTO DOUBLE CARBON D-DRY - NERO/NERO - S

XL GUANTO DOUBLE CARBON D-DRY - NERO/NERO - XL

T. YU DIV. LADY - NERO - 46

P. CLINT D-DRY LADY - NERO/NERO - 46

GUANTO STEELT LADY - BIANCO/NERO - M

GUANTO STEELT LADY - NERO/NERO - M

GUANTO STEELT LADY - NERO/NERO - S

XS GUANTO STEELT LADY - NERO/NERO - XS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony jedyny sluszny kolor dla monstera :icon_eek:

 

Kolejne szybkie pytanko ( tzn kilka ale w jendym temacie ;) ) w jakich cenach chodza stopki (dzwignie ) zmainy biegow do monstera ? gdzie mozna to dostac (wolal bym oryginal ale na szybko moze byc i jakis zamiennik ) no i czy 85zl za uzywke to drogo czy tanio ?

z gory dzieki :icon_question:

 

A idź do salonu Ducati i dowiesz się jaka cena.Wzamienniku? do Ducati? raczej nie możliwe a cena używki 85pln to mało nie zastanawiaj się.Ja jakbym nie miał to nie zastanawiałbym się tylko bym się pospieszył żeby mi tego ktoś nie sprzątnoł.DUCATI to nie ryżopendne wyjce

.

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem kilka razy 999, który licząc konie po japonsku(czyt. zawyżając) miał 140 KM i powiem Wam ,że to potwór a jak pomysle o 1098 który ma 20KM więcej to naprawde 848 jest super alternatywą do cywilnej jazdy. Po co przepłacać:icon_question:...

 

a już tymbardziej w przyszłym roku jak pojawi się 848s, który cenowo będzie musiał podlatywać pod 1098, na lepszych zawiasach itp a mocowo zupełnie wystarczająco... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź do salonu Ducati i dowiesz się jaka cena.Wzamienniku? do Ducati? raczej nie możliwe a cena używki 85pln to mało nie zastanawiaj się.Ja jakbym nie miał to nie zastanawiałbym się tylko bym się pospieszył żeby mi tego ktoś nie sprzątnoł.DUCATI to nie ryżopendne wyjce

.

No z checia bym poszedl tyle ze nie mam kiedy :/ ostatnio siedze non stop w biurze a do salonu Ducati w Dublinie przebijal bym sie chyba z 1,5godziny w jedna strone :/ a zapytalem bo nigdy takiej czesci nie kupwoalem wiec totalnei nie znam ceny ( nie chodzi o te 85zl bo jesli to jest warte i 200 czy 300 zl to bym zaplacil ;P poprostu nie lubie byc robiony w balona i wole sie wczesniej dowiedziec o cene :icon_eek: ale skoro warto to biore :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam zainteresowanym o jutrzejszym wyjezdzie Desmoklekotami na zlot "Salve", zapraszaja Tyna & Dario. Szczegoly dla zainteresowanych Dukatowcow: http://projekt-014.dev.sisq.pl/

 

Za tydzien w sobote proponuje Lodz. Jaro- bierz cos od Korala w zastepstwie i szykuj ekipe bo klubowicze z Wawy potrzebuja wodza :icon_rolleyes: .

Forza Wloskie Grzechotniki :icon_twisted:

 

A'propos jeszcze Bialokosza, glosniki na max: http://rapidshare.com/files/127402744/Wyja...okosza.AVI.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, opowiadaj: jak gdzie i w ogole :flesje:

 

 

Aaaa... po sąsiedzku, niemal zza płota. Od kolegi forumowicza z Bochni :)

Kiedy zaczynałam szukać, byłam pewna, ze potrwa to znacznie dłużej. Tymczasem Potworzątko

dziś oglądany, wszystko dogadane i mam nadzieję, ze za tydzień będzie już mój. Chyba się wtedy do garażu przeprowadzę :biggrin:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... po sąsiedzku, niemal zza płota. Od kolegi forumowicza z Bochni ;)

Kiedy zaczynałam szukać, byłam pewna, ze potrwa to znacznie dłużej. Tymczasem Potworzątko

dziś oglądany, wszystko dogadane i mam nadzieję, ze za tydzień będzie już mój. Chyba się wtedy do garażu przeprowadzę :)

 

 

Dzizasss :flesje: :biggrin: ...czy to szescsetka Agiiii?!?!?!?!?!?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzien w sobote proponuje Lodz. Jaro- bierz cos od Korala w zastepstwie i szykuj ekipe bo klubowicze z Wawy potrzebuja wodza :cool: .

 

Może się uda... trochę klamotów już przyszło, a obie półki Darek chce zkanibalizować z ichniego 1098 - powinny pasować.. cross fingers..

kto ze 100licy chętny na wyjazd? :) rafi-r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam zainteresowanym o jutrzejszym wyjezdzie Desmoklekotami na zlot "Salve", zapraszaja Tyna & Dario.

 

Albo ja blondynka jestem, albo nie wiem o ssssso chodzi. Gdzie to jest, jak dojechać, wiem, że na 12.00 :cool:

Nie wiem jeszcze czy z wawy czy z boata będę jechał bo na bazar chcę rano wpaść, kominów poszukać.

Plis o info, adres, współrzędne itp.

 

 

Aaaa... po sąsiedzku, niemal zza płota......

...... Chyba się wtedy do garażu przeprowadzę :biggrin:

 

Gratuluję. Przypomniałaś mi jak bębny kupowałem- pół roku szukałem- znalazłem ogłoszenie w sklepie muzycznym,zadzwoniłem, okazało się, że gościu mieszka 2 ulice dalej :) ;) .

Z garażem nie przesadzaj, do mieszkania wtaczaj :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja blondynka jestem, albo nie wiem o ssssso chodzi. Gdzie to jest, jak dojechać, wiem, że na 12.00 :cool:

Nie wiem jeszcze czy z wawy czy z boata będę jechał bo na bazar chcę rano wpaść, kominów poszukać.

Plis o info, adres, współrzędne itp.

Gratuluję. Przypomniałaś mi jak bębny kupowałem- pół roku szukałem- znalazłem ogłoszenie w sklepie muzycznym,zadzwoniłem, okazało się, że gościu mieszka 2 ulice dalej :) ;) .

Z garażem nie przesadzaj, do mieszkania wtaczaj :biggrin:

 

 

Na naszej www jest watek lub dwa, link i opis zlotu + kontakt z Adamem, ktory smiga jutro z Pawlem napewno wiec mozna sie zorganizowac.Pzdr

 

Info by Tyna z 02.07.08:"

Witajcie = ifo = przygotowania doSALVE idą pełną parą :lalag: dziś kosiliśmy trawę, by 1400 maszyny które potwierdziły do tej pory swoją obecność, miały gdzie stanąć :). Jutro stawianie sceny, oznakowanie tras przejazdu i wiele innych zadań. Powiem więcej będzię coś dla duszy i coś dla ciała. ;)

Propozycja jest taka. Msza rozpoczyna się około godziny 12.00 dlatego proszę wszystkich chętnych o przyjazd na godz. 11.00. Zbiórka - stacja benzynowa zaraz na wlocie do Jarocina od strony Poznania. Będziemy na WAS KLEKOTY czekać. Tu wielka prośba do Adama848 zbierz wszystkich Poznaniaków.

Masza potrwa do godz. 14.00 (święcenie motocykli) później parada do Jarocina przejazd ulicami miasta i powrót na godz. 15.30 do Dębna nad Wartą. Tu odbędą się koncerty grup rockowych będzie gwiazda ale to niespodzianka. Wszystko potrwa do późnych godzin nocnych. Przypominam, że na terenie gminy Żerków w MCT *** hotel są jeszcze miejsca noclegowe, jeżeli jest ktoś zainteresowany, proszę dzwońcie, podam bezpośredni numer

Mam nadzieję, że nasza gupa klekotów też zaakcentuje swoją obecność

Zapraszamy

Tyna i Kasper

Desmomaniaki z Jarocina :)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszej www jest watek lub dwa, link i opis zlotu + kontakt z Adamem, ktory smiga jutro z Pawlem napewno wiec mozna sie zorganizowac.Pzdr

 

Widziałem to info ale nie mogłem się doczytać, czy to w Jarocinie.

Może przez dzisiejszą walkę w garażu, gdzie pracowałem nad brzmieniem stuka :)

Przy okazji próbowałem dopasować półkę od Monstera, nic nie pasi :) .

Zapowietrzyłem sprzęgło przy okazji, zepsułem, naprawiłem parę innych rzeczy- takie tam grzebanie :)

Jacek, jak możesz- wyślij mi esem tel do organizatorów. Zadzwonię z trasy jak nie będę ogarniał :)

501182308

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizasss :crossy: :bigrazz: ...czy to szescsetka Agiiii?!?!?!?!?!?!?!

 

Bardzo możliwe. Napisał do mnie Desmo-korek, ale jeżdziła na tym jego ładniejsza połówka (nie, żeby on sam był brzydal). I chyba Agnieszka...

 

Gratuluję. Przypomniałaś mi jak bębny kupowałem- pół roku szukałem- znalazłem ogłoszenie w sklepie muzycznym,zadzwoniłem, okazało się, że gościu mieszka 2 ulice dalej :bigrazz: :crossy: .

 

No, ja znalazłam o jakiś miesiąc szybciej, niż się spodziewałam ;) Po poszukiwaniach RSki dla jeszuy spodziewałam się, że to trochę potrwa.

 

Z garażem nie przesadzaj, do mieszkania wtaczaj :lalag:

 

Hehe Nie przejdzie. Raz, że drugie piętro bez windy, a dwa - niewielu osobom będę mogła się przyznać do tego zakupu. Dobrze, że przed mężem nie muszę chować ;D ale przed resztą rodzinki już tak.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się uda... trochę klamotów już przyszło, a obie półki Darek chce zkanibalizować z ichniego 1098 - powinny pasować.. cross fingers..

kto ze 100licy chętny na wyjazd? :bigrazz: rafi-r?

 

wstępnie ja bym się wybrał - tylko o której? W sobotę mam dostawę towaru do domu i muszę to jakoś skoordynować

 

a czy w następna sobotę nie ma imprezy w Jedwabnem/Łomży?

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie ja bym się wybrał - tylko o której? W sobotę mam dostawę towaru do domu i muszę to jakoś skoordynować

 

a czy w następna sobotę nie ma imprezy w Jedwabnem/Łomży?

Jedwabne jest 18-20

Jaro Ja jadę do Łodzi może zmówimy się w tygodniu np u Korala i ustalimy szczegóły wyjazdu do Łodzi, może też pogadamy o tym do Italii?

Pozostali krawaciarze na Ducatach mam nadzieję, że też dołączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedwabne jest 18-20

Jaro Ja jadę do Łodzi może zmówimy się w tygodniu np u Korala i ustalimy szczegóły wyjazdu do Łodzi, może też pogadamy o tym do Italii?

Pozostali krawaciarze na Ducatach mam nadzieję, że też dołączą.

 

 

 

http://projekt-014.dev.sisq.pl/node/1085 :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...