Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych desmomaniaków :D

Ponieważ postanowiłam do was dołączyć w niedługim czasie, to...

 

Szukam Monsterka. Czerwonego. Widział ktoś..?

;)

 

A na poważnie: 600, rocznik '96 - '98 w dobrym stanie technicznym, w przyzwoitej cenie. Gdyby ktoś miał na zbyciu, słyszał o takim lub miał możliwość sprowadzenia egzemplarza w dobrym stanie - bardzo proszę o wiadomość na pw.

Ewentualnie czy ktoś mógłby zerknąć na tego: klik

 

 

hmm monsterka nie mam ale jak ktos chetny na 600 SS to bardzo prosze:)

http://www.allegro.pl/item386952581_ducati_600_ss.html

 

P.S. no i tez czerwony :buttrock:

Mechanika Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie czy ktoś mógłby zerknąć na tego: klik

 

Witaj

 

Bardzo ładny sprzęt i tani.

Zauważyłem tylko zmienione kierunki na akcesoryjne i brak prawego lusterka. Reszta to chyba orginał

 

Bierz bo warto i jest 2 razy tańszy niż mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaco, 996 od Bracholi chyba sprzedany ale spróbuje do nich zadzwonić.

A propos monstera 600 to darkmann ma fajny sprzet i jest w Krakowie. Świeżo po przegladzie w Moto-Rex Poznań, nowe sprzęgło, całe przednie zawieszenie od Mionstera 620i, dwie tarcze hamulcowe na przednim kole, głośne wydechy, rocznik 1997, polecam.

 

Aha i jest czerwony...

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych desmomaniaków :)

Ponieważ postanowiłam do was dołączyć w niedługim czasie, to...

 

Szukam Monsterka. Czerwonego. Widział ktoś..?

:)

 

A na poważnie: 600, rocznik '96 - '98 w dobrym stanie technicznym, w przyzwoitej cenie. Gdyby ktoś miał na zbyciu, słyszał o takim lub miał możliwość sprowadzenia egzemplarza w dobrym stanie - bardzo proszę o wiadomość na pw.

Ewentualnie czy ktoś mógłby zerknąć na tego: klik

A

 

A przemyśl tą pojemność bo kupić 600 jest łatwo a sprzedać już gożej pozatym słysze że 600 bardzo szybko się ludziskom kończą z mocą i momentem i dość krutko mają ochotę przesiąść się na coś większego.Wcale dużo więcej nie zapłacisz za M750.a taki jest znacznie łatwiej sprzedać no i tak szybko nie znudzi ci się i ładniejszy dźwięk można uzyskać z większej pojemności.Moja żona jeździ M900 z 97r i wcale nie jest za mocny

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A

 

A przemyśl tą pojemność bo kupić 600 jest łatwo a sprzedać już gożej pozatym słysze że 600 bardzo szybko się ludziskom kończą z mocą i momentem i dość krutko mają ochotę przesiąść się na coś większego.Wcale dużo więcej nie zapłacisz za M750.a taki jest znacznie łatwiej sprzedać no i tak szybko nie znudzi ci się i ładniejszy dźwięk można uzyskać z większej pojemności.Moja żona jeździ M900 z 97r i wcale nie jest za mocny

 

 

 

No, slusznie prawisz Edzio- ograniczenia pojemnosci i mocy zwiazane byc powinny jedynie z tym co masz w glowie. Racja- '600' trudniej sprzedac ale to zawsze jest kwestia ceny.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie wkrótce M900 do sprzedania. Rocznik chyba 1994 ale bardzo "dopycony" i z pewnego źródła. Obecny właściciel posiada go od przynajmniej 5 lat. Szczegóły bede znał wkrótce.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. no i tez czerwony :D

 

Aha i jest czerwony...

 

Buhahaha :crossy:

Miło, że dbacie o moje poczucie estetyki :clap:

Jakoś tak mi ten kolorek do Monsterka pasuje. No i czerwone sa najszybsze :D

Ale tak na powaznie, to kolor ma znaczenie drugorzędne...

 

 

Bardzo ładny sprzęt i tani.

Zauważyłem tylko zmienione kierunki na akcesoryjne i brak prawego lusterka. Reszta to chyba orginał Bierz bo warto i jest 2 razy tańszy niż mój :notworthy:

 

No wiem właśnie, ze tani... Jednak zanim sie zdecyduję, warto byłoby przyjrzeć mu się z bliska. Tylko biorąc pod uwagę jak teraz pracuję, jest to dla mnie praktycznie niewykonywalne. Może ktos z Was, koledzy, mieszka w okolicy?

 

 

A

A przemyśl tą pojemność bo kupić 600 jest łatwo a sprzedać już gożej pozatym słysze że 600 bardzo szybko się ludziskom kończą z mocą i momentem i dość krutko mają ochotę przesiąść się na coś większego.Wcale dużo więcej nie zapłacisz za M750.a taki jest znacznie łatwiej sprzedać no i tak szybko nie znudzi ci się i ładniejszy dźwięk można uzyskać z większej pojemności.Moja żona jeździ M900 z 97r i wcale nie jest za mocny

 

Zabic mnei chcecie? Jeszcze nie zaczęłam, a o 900 mi piszecie :D

Spokojnie. "Będa wyniki, bedzie lepszy sprzęt ;>" - to zdanie dotyczyło kiedys roweru, ale myślę, ze jest w sam raz i na tą okazję.

 

Dźwięk... tak, wiem jak to brzmi <rozmarzona>, ale zaczynając od mniejszego, bede się cieszyć dwa razy. A wcale nie mniej :biggrin:

 

A propos monstera 600 to darkmann ma fajny sprzet i jest w Krakowie. Świeżo po przegladzie w Moto-Rex Poznań, nowe sprzęgło, całe przednie zawieszenie od Mionstera 620i, dwie tarcze hamulcowe na przednim kole, głośne wydechy, rocznik 1997, polecam.

 

Wiem. Ale póki co mnie nie stać. Ja biedna doktorantka jestem :D

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie 20!!! :buttrock:

 

UWAGA!!! jest nowy 848, czerwony, przebieg 400km, moto ma 3 tygodnie, 2 lata gwarancji, cena 45tys do negocjacji. Właściciel woli 1098 i chce sie szybko pozbyć. Tel na priva.

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i akurat mam czerwonego Monstera 600 `96

 

 

AAaa! I jeszcze czerwony!! :evil:

Tak, wiem, mogłam od razu PW, ale... no sami wiecie, jak to jest.

 

jeszua, nie krzycz, już będę grzeczna i nie będę więcej spamować :icon_razz:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z koleżanek, kolegów wybiera się dzis do wawy na koncert Santany- służę garażem na Kabatach i miejscówką do spania.

tel.501182308

Edytowane przez franekfilm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...