Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedzie to takie latwe na tych zwezkach...cala nadzieja w zakreconych torach gdzie "mistrzowie prostej" :icon_biggrin: maja mniej szans...

Co to za sztuka dodac gazu po wyjsciu z zakretu w ok 40 KM mocniejszym biku i potem sie szybko oddalic ?

Zreszta zeby Duce jechaly na Bridgestonach , a nie Pirelli dopiero moglyby pokazac branie zakretow- a widac bylo ze opony sprawiaja - szczegolnie w fabrycznych Xerox straszne problemy- bo to nie wina ramy ze Balistica tak rzucalo...

To pierwszy wyscig i pierwsze doswiadczenia- mam nadzieje ze Tardozzi cos zrobi w kierunku lepszych opon... Pozdr. Janek 748.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie to takie latwe na tych zwezkach...cala nadzieja w zakreconych torach gdzie "mistrzowie prostej" :icon_razz: maja mniej szans...

Co to za sztuka dodac gazu po wyjsciu z zakretu w ok 40 KM mocniejszym biku i potem sie szybko oddalic ?

Zreszta zeby Duce jechaly na Bridgestonach , a nie Pirelli dopiero moglyby pokazac branie zakretow- a widac bylo ze opony sprawiaja - szczegolnie w fabrycznych Xerox straszne problemy- bo to nie wina ramy ze Balistica tak rzucalo...

To pierwszy wyscig i pierwsze doswiadczenia- mam nadzieje ze Tardozzi cos zrobi w kierunku lepszych opon... Pozdr. Janek 748.

 

zgadza się - Balistik potwierdził w wywiadzie, że były problemy z oponami w II wyścigu (zobaczcie http://motogp.pl/index.php?news=show&num=2046)

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie - czy można gdzieś w tv nie licząc eurosportu obejrzeć wyścigi moto gp / sbk?

te barany u mnie w kablówce zastąpiły eurosport - TVP Sportem #$%^*$*&$%@# :icon_eek: :) :buttrock:

a tam zdaje się doopa...

PoZdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.worldsbk.com z tej stronki korzystam i mam najswiezsze wiadomosci...

A Wy to mata dobrze- a ja nadal Drgawke musze popedzac, bo na lepsiejszy sprzet asfalt za mokry, za brudny i za zimny...chyba zrobie taka nalewke co ja w ramach szkolenia we wojsku robilem- tylko ze chlopaki nie mogli jej ugasic :icon_mrgreen: - to dla podgrzania asfaltu...

Pozdro. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, taka fajna pogoda a ja byłem w Bielsku u szwagra- autem z teściową :banghead: . Przynajmiej flaszke żeśmy obalili :banghead:

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/2002-DUCATI-999-BIP-...1QQcmdZViewItem

FAJNY I NIEDROGI

http://cgi.ebay.co.uk/Ducati-Monster-S4-91...1QQcmdZViewItem

A TO JAKA OKAZJA TO JUŻ NIE WSPOMNE

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wielbicieli rozklekotanej wloszczyzny :biggrin: Troche tu nie zagladalem, widze ze przybylo troche Ducatisti , oby tak dalej :D . Czasu malo , nauka nagli - matura , po tym calym bajzlu zmiana moto :crossy:

 

pzdr szerokosci i przyczeponosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie takiego Monstera mam w planach, tylko o ciut mniejszej pojemności :biggrin: :D rozmarzyło się troszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Muminek że sobie pięterko robisz, dla siebie czy dla potomstwa?

Pozdrawiam i powodzenia

D.

 

pod koniec zeszłego roku zaczęliśmy budowę domu, teraz jest etap prac przygotowawczych do rozpoczęcia wykańczania (się również). A domek jest dla rodzinki 2 + 2 (już od 4 tygodni jest drugi potencjalny Ducatista, niestety starszy syn nie ma jakiś ciągot motocyklowych, a z Antosiem w niedziele oglądaliśmy SBK :icon_eek: )

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec zeszłego roku zaczęliśmy budowę domu, teraz jest etap prac przygotowawczych do rozpoczęcia wykańczania

 

No to niezłe tempo narzuciłeś ;)

 

PS. Moja córa (3,5l) już kocha motocykle to myśle, że syn (w drodze: jeszcze 4 miesiące) tez będzie pro moto :icon_evil: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...