Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Muminek - czy ten Monster nie wygląda znajomo?

http://video.google.pl/videoplay?docid=832...earch&plindex=1

 

normalnie łza mi się zakręciła patrząc na mojego Monsterka :icon_razz: . Mam nadzieję, że Paweł jest zadowolony z maszynki. A musze przyznać, że wygląd j dzwięk nadal są piękne :icon_question:

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, ratujcie honor spaghetti!!!!

 

http://forum.motocyklistow.pl/Forumowy-Mot...007-t86268.html

 

Witaj Jacku,

odałem głos na Twoje "Spaghetti" :icon_biggrin: Z wyników jednak widzę, że Ural ma ogromna przewagę. Nie dziwi mnie to, dla nas Polaków wschodnia technologia, estetyka zawsze była jakoś bardziej bliska :flesje: Zdjęcie Urala rzeczywiście ładnie zrobione i prawdopodobnie poprawione w Poto-shop :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Ostatnio kupiłem komplet tłumików Ducati Performance by Remus żeby dopasować to do mojej VFR (ale raczej mi sie nie uda) ale był przy tym taki układ (daję tego fotki) i nie wiem co to może być , po nazwie firmy pomyślałem że to sterownik wtrysku ale po co to jest przy tłumikach ? Wszystko było w oryginalnym opakowaniu i pod model 900SS .

 

zdjęcie nr1

zdjęcie nr2

 

Układ jest nowy - pomożecie mi to wycenic , a może ktoś potrzebuje ?

 

Jest to (jak mi się wydaje) moduł zapłonowy - komputer do 900SS (z zawartymi mapmi do tego modelu) który jest zakładany po zmianie wydechów na przelotowe (wtedy też powinno wymienić filtr powietrza na wydajniejszy wraz z otwarciem puszki filtra powietrza). Jesli był to komplet to wybrałes raczej drobie rozwiązania do swojej VFR'ki - pozostałe elementy same w sobie (za wyjątkiem filtra, jesli jeśli jest w komplecie) mogą być ciężkie do odsprzedaży (jeśli jest to komputer z niestandardowymi mapami, a nie ma się urządzenia do przeprogramowania). Taki moduł może być wart 100-200 zł jeśli będzie on sam w sobie oferowany. Nie jestem wprawdzie bardzo mocny z techniki ale takie mam odczucia co do tego modułu.

pozdr

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do sprawy mojego kosza. Kosz najprawdopodobniej odbiorę od tokarza w przyszłym tygodniu. Dostałem jednak złą wiadomość od kumpla, który mi naprawiał pokrywe. Niestety jest zrobiona z takiego materiału, że spawanie ją mocno sponiewierało. Po złożeniu nie dojdzie dokładnie i zostaną małe szczelinki a silikonem tego nie nadrobie.

 

Koniec końców muszę szukać nowej pokrywy. Gdyby ktoś natrafił na używaną w dobrej cenie to będę bardzo wdzięczny za kontakt. Nowa kosztuje 2 tysiaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie łza mi się zakręciła patrząc na mojego Monsterka :D . Mam nadzieję, że Paweł jest zadowolony z maszynki. A musze przyznać, że wygląd j dzwięk nadal są piękne :smile:

Kris

 

Najwyraźniej trafił w dobre ręce :D - maszyna wyglada, że mucha nie siada. Czy crash pady były special for Monsters czy też adoptowane. Zastanawiam się czy nie założyć podobnych u siebie - jakieś sugestie?

 

Pozdrawiam

Kamil

 

Łomatko, ratujcie honor spaghetti!!!! Bo 'ruski' Photoshop wygra ;-]

 

Głos oddany na masterpiece Jacka, ale coś mało ich panowie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany na Duca :flesje:

 

Jagdtiger, tak to niestety bywa ze spawaniem stopów Al-Mg... :smile: :D

desmo:

Crashpady były specjalnie dorabiane pod ciężar Muminka, drugich takich nie kupisz...hihihihi

Pzdr.

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crashpady były specjalnie dorabiane pod ciężar Muminka, drugich takich nie kupisz...hihihihi

Pzdr.

Seb

 

tylko niestety kolor nie był dobrany - chciałem w różu :flesje:

 

A tak poważnie były one zrobione pod Monsera na wzór elementów z katalogów zachodnich. Elementy te robią chyba w Częstochowie (jak pamiętam) kontakt Janusz Woś [email protected] (a znalazłem je za pośrednictwem Allegro). Kupiłem cały komplet - crashpady ze śrubą mocującą, która jednocześnie jest śrubą mocującą silnik do ramy. Generalnie polecam

pozdr

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz parę groszy to niech cię ręka boska broni kupować 600 chyba że nie masz wymagań.Z wszystkimi z kim bym nie rozmawiał i kto miał okazję jeździć 600-ką nażekali na bardzo duży niedobór mocy i momentu obrotowego innymi słowy jest to za słabe.Szukaj przynajmniej 750-ki,jeśli nie u nas to w innych krajach ,np www.mobile.de , wwwmotoscout24.de , www.ebay.de .Ja żonie kupiłem 900-ke z 97r. wersje 66 konną i to już jeździ dość fajnie i brzmienie będziesz miał lepsze i łatwiejsze z większego silnika do uzyskania,no i żecz ważna później będziesz miał większe problemy z odsprzedażą 600-ki bo jest ich najwięcej no i mają niestety taką opinię.Pozdrowienia

 

Kurcze, parę groszy by sie znalazło. Jednak do tej pory jeździłem Honda Magną i chcę spróbować przygody z Ducati. Są piękne - to widzę ale czy bedzie mi sie na nim dobrze jeździć ? Jedno jest pewne - będe sie musiał nauczyc jazdy od nowa i dlatego myslę o tym modelu. Proszę o opinie czy w tym aspekcie to dobry wybór. Pzdr

Edytowane przez sulo76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

chciałbym się dowiedzieć jakie akumulatory do swoich DUCAT kupujecie. W serwisówce do MTS 1000ds są podane takie dane: 12V 10Ah, 12V-520W. Gdzie szukać ? Jakie marki preferujecie ? Chyba będę musiał zakupić nowy :lalag:

 

PS:

Jak ktoś jeździ Ducati ST to może się przydać (niestety tylko po angielsku):

www.perryr.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o akumulator to ja preferuję Varta a można kupić od jakiegoś SS na alledrogo bo tam lubią robić promocje.

 

Co do dzisiejszej pogody - to dlatego tak wcześnie dziś wstałem . To może być ostatnie sto lub wiecej km w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

chciałbym się dowiedzieć jakie akumulatory do swoich DUCAT kupujecie. W serwisówce do MTS 1000ds są podane takie dane: 12V 10Ah, 12V-520W. Gdzie szukać ? Jakie marki preferujecie ? Chyba będę musiał zakupić nowy :)

 

PS:

Jak ktoś jeździ Ducati ST to może się przydać (niestety tylko po angielsku):

www.perryr.com

 

Pozdrawiam

 

 

 

Ja kupilem wczesna wiosna tego rodzaju aku: http://www.allegro.pl/item271897993_akumul...aha_ducati.html . Gosc jest solidny,szybka wysylka,faktura,wszystko w najlepszym porzedku. Moge Go polecic.

Widzieliscie ta nowosc?: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=273779842

Film z linka- ekstra ale czy Im piachu nie nawiewa czasem na tor? :)

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po krotkiej przerwie!

 

Z tego co wiem, to forum nie jest miejscem do reklamowania swojej dzialalnosci. Wiec wole zapytac :crossy: Jak wszystko dobrze pojdzie to od 01.01.2008 odpalam sklep internetowy z gratami do motocykli. Beda to glownie opony do wszelkiej masci dwusladow, a do tego czesci do Ducatow - carbon, aluminium, crashpady, wydechy itp. Czy jak juz bede blizej otwarcia portalu to bedzie mozna tu wrzucic link i pare informacji co do oferowanego asortymentu? Oczywiscie dla forumowiczow ciekawe ceny.

 

Pozdrawiam

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...