Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Gratki, gratki Jaco :D :D Toż trzeba to wydarzenie obficie podlać.... Pojedziem do Ciebie z podarkami :) tylko kiedy masz wolny pt-sob...

Duke się wybiera do Poznania, to możemy przecież jechać silniejszą paczką... żeby nie napisać brygadą :biggrin:

 

Muminek ty się zdecyduj najpierw do którego klubu chcesz należeć :biggrin: :crossy: Do tego od frytek i koziołków, czy od słonych paluszków i smoka wawelskiego...hihihi...

 

Pozdrawiam

 

 

 

W tym miesiacu wolne mam w najblizszy piatek/sobote. Praca_ z sob/niedz i niedz/pon. Wiec mozemy sie sponiewierac z pia/sob jedynie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek ty się zdecyduj najpierw do którego klubu chcesz należeć :D :D Do tego od frytek i koziołków, czy od słonych paluszków i smoka wawelskiego...hihihi...

 

 

a to niożna i tu i tu :) ;)

 

a to niożna i tu i tu :lalag: ;)

 

a kto to wyrzucił nas z główki tematu do części codziennych plotek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to nas wywalilo z przyklejonych? Moze za malo postow dziennie pisalismy...

Jak by kto z Braci Ducatowej przypadkiem sie znalazl na zakonczeniu sezonu w Bielsku Podlaskim to chyba i czarny i czerwony z Lomzy i Jedwabnego bedzie...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to nas wywalilo z przyklejonych? Moze za malo postow dziennie pisalismy...

Jak by kto z Braci Ducatowej przypadkiem sie znalazl na zakonczeniu sezonu w Bielsku Podlaskim to chyba i czarny i czerwony z Lomzy i Jedwabnego bedzie...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

a kiedy jest zakończenie?

 

a co do zmiany miejsca - to jaki jest limit i od kiedy?

 

a kiedy jest zakończenie?

 

a co do zmiany miejsca - to jaki jest limit i od kiedy?

 

 

no to mamy nowego mistrza świata 2007 - Casey Stoner :biggrin: i Ducati w klasyfikacji zespołów :D a wyścig wygrał Capirex :lalag: - warto było rano sobie popatrzeć na wyścigi :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dzisiaj podobniez- znaczy w niedziele.

Stonerek nie tego pojechal, ale tytul ma w kieszeni- za to Kapirex pokazal wreszcie jak sie jezdzi-ale nie dziwne, po tym jak Ducati go wywala, chce pokazac ze to byl blad...

Ciekawe czy inne "doklejone" tez przezuca do zwyklych- jak rownosc to rownosc...

Zreszta sie nie wtracam- nie znam sie na kompach, dzialaniami w necie itp... dlatego nie chce przeszkadzac fachowcom. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dzisiaj podobniez- znaczy w niedziele.

Stonerek nie tego pojechal, ale tytul ma w kieszeni- za to Kapirex pokazal wreszcie jak sie jezdzi-ale nie dziwne, po tym jak Ducati go wywala, chce pokazac ze to byl blad...

Ciekawe czy inne "doklejone" tez przezuca do zwyklych- jak rownosc to rownosc...

Zreszta sie nie wtracam- nie znam sie na kompach, dzialaniami w necie itp... dlatego nie chce przeszkadzac fachowcom. Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

na stronie www.ducati.com już jest fajne zdjęcie na początek strony ;)

 

może nasz Dominik jako Moderator lub inni zajmujący się porządkiem na forum coś zrobią z naszym tematem, żeby wrócił na swoje miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu rozglądam się za Dukiem, co można zauważyć, że moje posty pojawiają się w temacie co jakieś 20stron:D i właśnie przyszła pora żeby poprosić was abyście popatrzyli konkretnie na jedno ogłoszenie i pomogli mi w wyborze.

http://moto.allegro.pl/item245215452_ducat...br_gsx_zx_.html

i napiszcie na co zwrócić uwagę w tym konkretnym modelu oraz ogólnie w ss-ach z 2001, oraz co kompletny laik nt ducati jak ja powinien zauważyć

 

z góry dzięki pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ducatomaniakow.

 

Zastanawiam sie nad zrobieniem malego tuningu mojego monstera a mianowicie chce tak jakby ukrocić mu zadupek np tak jak ma to zrobione Dominik Szymański. Jak to wszystko zrobic? Co zrobić z tymi wystajacymi rurami? Jakie czesci sa do tego potrzebne? Ile by to kosztowalo? Jak zamontowac tam kierunkowskazy i gdzie je dostac?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo informacji na temat "tail chop'a" - bo tak się nazywa ta modyfikacja, o której piszesz masz na stronie www.ducatimonster.org - wpisz w szukajce TAIL CHOP, albo w ogóle przejrzyj dział "Mods" - gdzieś na pewno jest instrukcja. Nawet jeśli angielski nie jest Twoim ulubionym językiem obcym :banghead: powinno Ci to pomóc - powodzenia!

 

A swoją drogą mam pytanko. Mój S2R ma taką przypadłość, że po nocce nie chce odpalić. Wczoraj go wstawiłem do garażu (nieogrzewany, wolnostojący) około 20:00, dzisiaj w południe tylko "cyknął" i nie zakręcił nawet - po ogrzaniu suszarką akumulatora i jego okolicy zapalił bez większych problemów.. Ktoś wie może gdzie jest pies pogrzebany?? :banghead: Wszelkie sugestie mile widziane, bo dochodzi do tego, że codziennie wyciągam aku, a że robię to samemu i nie mam stojaka (moto stoi na stopce, bak się o mnie opiera), to jest to trochę upierdliwe i może grozić popękaniem baku jak mi się wyślizgnie (plastik). :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo informacji na temat "tail chop'a" - bo tak się nazywa ta modyfikacja, o której piszesz masz na stronie www.ducatimonster.org - wpisz w szukajce TAIL CHOP, albo w ogóle przejrzyj dział "Mods" - gdzieś na pewno jest instrukcja. Nawet jeśli angielski nie jest Twoim ulubionym językiem obcym :icon_mrgreen: powinno Ci to pomóc - powodzenia!

 

 

Dzieki za info. Znalazlem pare stronek jak to sie robi tylko jest jeszcze problem z tym jak umiescic jeszcze kierunkowskazy na obcietym ogonie. Moze wie ktos gdzie mozna kupic jakis stelaz i kierunki? Bede wdzieczny za wszelkie informacje

 

http://www.ducatisuite.com/tailchop.html

 

http://polskajazda.pl/zoom_poj.php?idpojazd=1505&idfoto=4912

 

http://www.ducatimonster.org/smf/index.php...ic,37698.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu rozglądam się za Dukiem, co można zauważyć, że moje posty pojawiają się w temacie co jakieś 20stron:D i właśnie przyszła pora żeby poprosić was abyście popatrzyli konkretnie na jedno ogłoszenie i pomogli mi w wyborze.

http://moto.allegro.pl/item245215452_ducat...br_gsx_zx_.html

i napiszcie na co zwrócić uwagę w tym konkretnym modelu oraz ogólnie w ss-ach z 2001, oraz co kompletny laik nt ducati jak ja powinien zauważyć

 

z góry dzięki pzdr

 

 

Tez jest z Rzeszowa wiec porob jak najwiecej duzych fotek, spakuj je, wyslij nanp. megaupload i pusc tu linka- zobaczymy co slychac. Zwroc uwage na laczenia(spawy) rur i czy oryginalny lakietr na nich. Czesto prostowanie powoduje, ze spawy troszke odstaja od rurek. Jesli silnik jest za czysty pod owiewka to moze znaczyc, ze chcieli cos ukryc. Odpal i niech sie dobrze zagotuje lub moze zmus goscia aby troche pojezdzil na wyzszych obrotach- wtedy dokladnie sprawdz laczenie (silikon) tylnego cylindra i kartera- lubi z tamtad w ss'ach wyciekac olej- ot taka wada tego modelu i systemu uszczelek silikonowych a nie tradycyjnych- mozna to usunac bez najmniejszego problemu skladajac na oring. Standart- stelaze sprawdz. Silnik- jesli nie znasz sie to nie uslyszysz czy sie cos sypie czy to muzyka dukatowa ;-]. Moze nagraj jak odpala i chodzi cyfrowka- slabo bedzie slychac ale moze sie cos uslyszy. Jak bezwypadek to i lakier oryginalny i naklejki- napewno zauwazysz wszelkie 'pipki' i zacieki malarskie. Naklejki powinny byc pod klarem i nie moga miec ostrych krawedzi. Popatrz od spodu. Janek Nikiel czasem ranimuje duki wiec moze cos wiecej powie. Porob zdjecia i sprawdz czy naprawde zimny od razu odpali.Pzdr

EDIT_ przeciez tam nie ma oryginalnych naklejek to jak bezwypadek???!!! Sprawdz kody na opnach- cztery cyfry- dwie pierwsze to tydzien roku dwie nastepne to diw ostatnie cyfry roku produkcji. Sprawdz przednie zaciski- przewaznie sie rysuja przy glebie.

 

Witajcie ;-]. :icon_razz:

Chciałbym poinformowac Was, iż wczoraj t.j. 18.09.2007 r. nastąpiła zmiana na stanowisku Prezesa poznańskiego DOC ‘Desmo Maniax’ i zostalem wybrany nowym Przewodnikiem Stada. Mikolaj, któremu naleza się podziękowania za dowodzenie nasza grupa do tej pory- zaproponowal abym przejal pałeczkę z uwagi na to, iż spietrzajace się obowiązki służbowe nie pozwalaja Jemu na całkowite oddanie się naszej wspolnej pasji.

W związku z powyższym rozpoczynam ofensywe spoleczna (:-]) skierowana do starych i potencjalnych członków naszego Klubu. Dzisiaj rozsylam do wszystkich znanych mi Dukatowcow formularz w Excelu, który służyć ma uaktualnieniu danych obecnych członków/ zgłoszeniu checi przystapienia do nas nowych lub wreszcie- checi bycia członkiem/sympatykiem Klubu nie posiadającym jeszcze wymarzonego Duka. Jak widzicie- za dobrym przykładem Marcina- Prezesa DOC z Krakowa- rozszerzam formule ruchu ‘Desmo Owners & Club’s’ o ludzi nieposiadających jeszcze Ducati ale rzeczywiście kochających te motocykle. Mysle, ze to dobry pomysl- z wielkim zainteresowaniem czytam merytoryczne posty udzielających się w temacie wlasnie takich ludzi, którzy nie przyznając się do tego- byliby na pewno odbierani jako posiadacze tej marki. Szkoda nie pomoc tym osobom w rozwijaniu ich pasji i dazeniu do kupna wymarzonego motocykla…a na pewno wszelkiego rodzaju meetingi czy spotkania przy ‘piwku’, ciekawostki rozsylane mailem, wymiana informacji ‘co, gdzie, jak’ itp. rzeczy mogą temu słuzyc.

Jak już nieraz pisalem- nasz Klub powstal w 2002 roku i był pierwszym polskim Klubem DOC zarejestrowanym na oficjalnej stronie www.ducati.com . Formula naszego Klubu jest w zasadzie dosc luzna- nie mamy obowiązkowych comiesięcznych datkow, obowiązkowych spotkan, wyjazdow itp. Po prostu- jesteśmy grupa przyjaciol cieszących się wspolnymi wypadami na ‘Dukach’ (heh…jak tylko czas i ‘drobne w kieszeni’ pozwalaja ;-]), wspolnymi spotkaniami na imprezach (przyjeżdżają cale rodziny bo poczucie bezpieczeństwa jest stuprocentowe) itd. Dzieki meetingom nawiązały się przyjaznie użytkownikow z calej Polski trwające już od kilku lat- w miare możliwości pomagamy sobie, odwiedzamy sie i się wspieramy. Dlugo mógłbym tak pisac…

Tak wiec- naprawde przepraszam jeśli formularz otrzyma członek innego klubu Ducati ;-] – info wysle ‘z rozdzielnika’ do wszystkich. Chetnych i zdecydowanych Ducatistow oraz sympatykow marki, którzy przemyśleli decyzję- zapraszam do jego wypelnienia i odeslania na podany w nim adres e-mail Klubu. Forumowicze, którzy chcieliby do nas dalaczyc, a nie otrzymali ode mnie wiadomosci- proszeni sa o info na adres Klubu: [email protected] lub bezpośrednio do mnie. Członkowstwo nie jest związane z miejscem zamieszkania.

Dziekuje, Forza Ducati!!!

Pzdr, Jacek/Frencci :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

 

 

Dziekuje poki co tym forumowiczom za chec przystapienia do nas- serce mi rosnie gdy widze takich zapalencow jak Wy! Sprawa nadal otwarta- zapraszamy!

Forza Stoner #1

 

Pozdro- Jaca- Lysa Glaca

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy mozna byloby gdzies w polsce takie cos dostac

 

http://www.1tail.com/sa/cart/detail.asp?pg...DE-8767EC7C6721

 

Jest to cos w podobie tego czy jest to tylko do mocowania tablicy?

 

http://sklep.scigacz.pl/fender-eliminator-...er-p-17105.html

Edytowane przez adramelech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adramelech zobacz jeszcze na amerykanskim ebayu tez takie cos widzialem, a konkretnie to musisz na privie zapytac Dominika Sz. on dokladnie Ci wytłomaczy jak oberżnąc to zwisające cholerstwo... Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy mozna byloby gdzies w polsce takie cos dostac

 

http://www.1tail.com/sa/cart/detail.asp?pg...DE-8767EC7C6721

 

Jest to cos w podobie tego czy jest to tylko do mocowania tablicy?

 

http://sklep.scigacz.pl/fender-eliminator-...er-p-17105.html

 

zobacz na ten link - opis od Dominika razem z elementem do mocowania kierunków - w razie czego wal do Dominika o wymiary

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...