Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Krzychu ja wiem, ale inaczej wyglada jak sie walczy, a inaczej jak sie ciula punkty( co bylo widac na zalaczonym obrazku...), no coz moze jak uzbiera tyle by odskoczyc na bezpiecza odleglosc, znow bedzie szarzowal...Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu ja wiem, ale inaczej wyglada jak sie walczy, a inaczej jak sie ciula punkty( co bylo widac na zalaczonym obrazku...), no coz moze jak uzbiera tyle by odskoczyc na bezpiecza odleglosc, znow bedzie szarzowal...Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

 

 

A w ogole, to kto chcialby jechac bezposrednio za cieknacym tylnik simmeringiem Twinie Winkie? Wciaz go przeciez poprawia wyjezdzajac z boksu... Podobno 'te modele' tak maja :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fuj brzydki...błe...

Tym bardziej powinien wcisnac sie rosiemu pod lokiec z prawej strony podczas omijania dannego, a nawet po trawie by przejechal- ale chyba nie wolno:-)))

Obaczym jak da czadu jak uzbiera kpl. punktow:-))).Moze sie poprawi..

 

Ale fajny motór widzialem aha- Monster S4RS- na Termisach i w Ohlinsie, a i obejrzyjcie sobie konkurs pieknych Ducow na Ducatinorthamerica.com chyba tak sie pisze...Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

P.S. A Pawel z Forum bedzie mnial Duca?? Ciekawie by sie zapowiadalo:-)))

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, zobaczymy- pisalem do A.Widomskiego z Eurosportu. Mily facet- zawsze wspomagal mnie wiedza ;-]

 

 

Po wyscigu Stoner twierdzil, ze mial klopoty ze sprzeglem. Szczegolnie uciazliwe bylo to na dlugiej prostej gdzie bieg mu wyskakiwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oni uzywaja sprzegiel?? Myslalem ze tylko do ruszania...O kurde to i ja zaczne jezdzic ze sprzeglem :wink:

Mam pytanie do szanownej Gawiedzi Desmomaniacowej Shel Advantege Ultra 4 to mineral czy syntetyk- bo chyba cos w ksiazce Iana Fallona zle przetlumaczylem...Pomóżta:

Any oil used should be a thick 15W/50 or 20W/50 racing oil, mineral or synthetic. Ducati still recommends a mineral oil (Shell Advance Ultra 4), but fully synthetic racing oils whit a high sheer strength (Cst 16 and above) are also recommended...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S. P.S. Wyjete z ksiazki Ducati Desmoquattro performance handbook, a jeszcze mam Ducati Desmoquattro maintance and modyfication guide -Porucznika Snydera- KlekoT!!

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oni uzywaja sprzegiel?? Myslalem ze tylko do ruszania...O kurde to i ja zaczne jezdzic ze sprzeglem :D

Mam pytanie do szanownej Gawiedzi Desmomaniacowej Shel Advantege Ultra 4 to mineral czy syntetyk- bo chyba cos w ksiazce Iana Fallona zle przetlumaczylem...Pomóżta:

Any oil used should be a thick 15W/50 or 20W/50 racing oil, mineral or synthetic. Ducati still recommends a mineral oil (Shell Advance Ultra 4), but fully synthetic racing oils whit a high sheer strength (Cst 16 and above) are also recommended...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S. P.S. Wyjete z ksiazki Ducati Desmoquattro performance handbook, a jeszcze mam Ducati Desmoquattro maintance and modyfication guide -Porucznika Snydera- KlekoT!!

 

 

 

Pzrzeszedlem za namowa berlinczykow na http://motobot.pl/www/str/skl.php?gr=853721&ob=30838 - podwojnie estrowany i podobno lepiej sie sprawdza w grzejacych sie Dukach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja jezdze na syntetyku Castrola, ale chcialem przejsc na tego Shella bo myslalem ze tyz syntetyk, a tu a ło jaki kwiatek...

A mata jakies ciekawe knizki- pochwalta sie:-)))).

KlekOT!

 

 

 

Manuale? Sa do sciagniecia w PDF z www.ducati.com. Moze chodzi o cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich jestem nowy na forum, mam Ducati St4S 2001r.

 

Jeżeli chodzi o olej to w mojej DUCE mam Shell 10W40 Fullsintetic, pytałem mechanika i mówił że to nie jest olej syntetyczny tylko półsyntetyk. Kogo słuchać nie wiem. Może mi ktoś doradzi?

 

Druga sprawa to szukam wydechów termignoni do mojego St4S. Ciężka sprawa z wydechami do tego modelu. Jak by ktoś miał takie to prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no zrywna ta bestia i piękna. Tylko stłumiona troszke :icon_biggrin:

Pytałem o tłumiki w Krakowie to mi powiedzieli 3500zł. Używanych niema nawet na ebay.

 

Był wcześniej temat o jakimś spotkaniu. Chetnie bym sie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciao ragazzi!

Z wielkim smutkiem i ze łzami w oczach zwiadamiam Was,ze sprzedałem mojego ukochanego SS`a. Poszedł w naprawde dobre ręce. Mój kumpel mu krzywdy nie zrobi a wręcz przeciwnie. Oj tyle żeśmy razem przeszli i przejechali... :)

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek odezwe sie do Ryska napewno ale jeszcze nie teraz bo budzet nie do konca zgromadzony , moto na zime mi nie trza , jak cos to na jesien . Tak wogole to bylem na teorii dzisiaj , 4 h filmow dla imbecyli.... prawdziwa meka ten kurs prawa jazdy . duke75 co teraz planujesz??

 

kle kle kle ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...