Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz, został mi tylko bak do pomalowania i z tym największy problem, bo trzeba Duca na 1 dzień zostawić w garażu... a tu jak na złość nie chce padać... :buttrock:

Co do zawodowstwa, to nie bardzo mnie to interesuje... nie ta branża hehehe, wolałbym :lalag:

Hej

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie lol xD

też to widziałem xD

nigdy bym na cos tak śmiesznego nie wsiadł :0 i te małe kułeczka :banghead:

 

@MeDeViLL

dzieki

Tyle że kurcze trzeb mieć szmal .....a ja nie mam

800 zł na prawko na rok to dla mnie kupa szmalu a co dopiero 125 typu jak napisałaś :notworthy:

w symie fajny moto i bym taki chciał.

Bo np na jawce 50 nie ufam np oponom i konstrukcji z 82 roku wiek zbytnie przesadzanie moze sie skończyć nieciekawie nawet bez jakiś dobrych efektów :notworthy:

 

Ale dzięki za wiare w młodzież :notworthy:

Edytowane przez Furious
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie lol xD

też to widziałem xD

nigdy bym na cos tak śmiesznego nie wsiadł :0 i te małe kułeczka :banghead:

 

@MeDeViLL

dzieki

Tyle że kurcze trzeb mieć szmal .....a ja nie mam

800 zł na prawko na rok to dla mnie kupa szmalu a co dopiero 125 typu jak napisałaś :notworthy:

w symie fajny moto i bym taki chciał.

Bo np na jawce 50 nie ufam np oponom i konstrukcji z 82 roku wiek zbytnie przesadzanie moze sie skończyć nieciekawie nawet bez jakiś dobrych efektów :notworthy:

 

Ale dzięki za wiare w młodzież :notworthy:

 

Chłopie - nie załamuja rąk tylko bierz się do pracy, miej wiarę i marz o tym, a pewnie się spełni (wcześniej, czy poźniej, ale się spełni)

kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja marze .....ale gorzej z możliwościami :/

niezrozumcie mnie źle .... nie upieram sie że "nie da sie " ale spodziewam się że to będzie trudne...zwłaszcza gdy mój tata mówi "że to nie jest dla wszystkich" itp . Kurcze wnerwia mnie to ale co zrobić . przecież nie pójde do pracy za 400 zł na miesiąc bo mam szkołe i inne obowiązki ...

 

Może tak ... co wy byście zrobili na moim miejscu ?? :)

 

Ps> czy ja powinienem zrobic nowy temat , czy nikt sie nie obrazi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Male jest Piekne:-))),

po drugie nie ma co zalamywac sie tylko upacie brnac do celu...mniej wiecej w Twoim wieku marzylem o Pantah 500, jezdzac na Wsk, Mz, Junakach itp tez marzylem o Ducati, wreszcie nadszedl moment ze moglem sobie pozwolic no i mam czarnego Klekota... grunt to upor, mozesz np, uczyc sie i od czasu do czasu pracowac i kosztem pewnych wyrzeczen powoli zbierac sobie na sprzeciki... a powiem Ci ciekawostke ze dawno temu wkladalismy silnik od DR650 w rame Mito 125 jeszcze tej 7 biegowej z 2 okraglymi swiatlami- troche kombinacji wyszlo, ale wynik byl ciekawy:-)))( na torze Tripolis)..

Odnosnie wczesniejszych pytan n/t desmo, otoz nie tylko Ducati stosowalo Desmodromiczny rozrzad- chociaz akurat w seryjnej produkcji to wlasnie jedynie Ducati- otoz desmo mial wyscigowy Mercedes Juana Manuela Fangio, Norton Manx Dukea i w paru innych konstrukcjach tez cos podobnego dzialalo- nawet w nieznanych blizej ruskich 2 cylindowych rzedowych wyscigowkach Ohc i Dohc( naped rozrzadu kolami zebatymi)...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkać, spotkać, ale prooosszzzę, tak trochę bliżej południa... :P

 

Może tu: http://www.orlegniazdo.pl/ :)

 

:wink:

 

No pięknie lokalizacja mi pasuje. blisko rodzinnych stron. A i pojeździc jest gdzie. bardzo blisko 1 (gierkowki)

Moze termin 22-23 wrzesnia

Mogę zadzwonić albo podjechać i dopytać o szczegóły dla wiekszej grupy. zeby jakies ognicho było.

 

Alternatywa jest spotkanie połaczone z regatami windsurfingowymi w Poraju kolo Czestochowy.

jeśli ktoś z was pływa na desce zapraszamy na najlepsze amatorskie regaty z fajnymi nagrodami 29 - 30 wrzesnia. Impreza będzie na pewno udana, kolega ją organizuje:

http://www.f2.com.pl/?ac=NewsInfo&nId=204

Windsurfingowcy swym zachowaniem przypominają Ducatistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie lokalizacja mi pasuje. blisko rodzinnych stron. A i pojeździc jest gdzie. bardzo blisko 1 (gierkowki)

Mogę zadzwonić albo podjechać i dopytać o szczegóły dla wiekszej grupy. zeby jakies ognicho było.

Byłam tam w Hucisku w ten weekend :bigrazz:

Mieliśmy tam niezłą imprezkę firmową - gry terenowe i takie tam. Organizują dosłownie wszystko.

A do tego atrakcją miejsca są zaje..fajne winkle jury krakowsko-częstochowskiej... no i rzut beretem jest do dwóch świetnych zamków szlaku orlich gniazd - Ogrodzieniec i Olsztyn :flesje:

 

I tak ognicha też robią, i grila jeśli się chce :biggrin:

 

Moze termin 22-23 wrzesnia

Błagam nie - w tym czasie jest zlot forumowy w Borkach, a ja już zaklepałam mniejscóweczkę w domciu :banghead:

 

Alternatywa jest spotkanie połaczone z regatami windsurfingowymi w Poraju kolo Czestochowy.

jeśli ktoś z was pływa na desce zapraszamy na najlepsze amatorskie regaty z fajnymi nagrodami 29 - 30 wrzesnia. Impreza będzie na pewno udana, kolega ją organizuje:

http://www.f2.com.pl/?ac=NewsInfo&nId=204

Windsurfingowcy swym zachowaniem przypominają Ducatistów.

Ooo, brzmi bardzo ciekawie :clap:

Szczególnie pociąga mnie ta alternatywa zmęczenia rączek w innej pozycji (do góry :)) i do tego w połączeniu ze zmoczeniem dupci nie przy użyciu ochlapującego tira :buttrock:

 

Pozdrowionka

DeV

 

 

 

...wciaz grzebia przy deskach? :clap:

 

Hehehehe :biggrin:

 

A zdziwiłbyś się :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie Druzja!

Nadszedł czas bardzo smutny dla mnie ponieważ musze sprzedać swojego Duka. Motorek dzielnie przejechał parę razy Europę ale do tego typu podróży potrzebuje motocykla nowszego. Ten jest taką igłą,że tylko go wstawić do salonu, koło kominka i jeździć od niedzieli. Szkoda go na takie wypady. Ponieważ nie stać mnie jeszcze na posiadanie dwóch Duków jestem zmuszony go sprzedać. Jest to SuperSport 900 z roku 1996, został kupiony od mojego przyjaciela Włocha, który zrobił na nim od nowości 13700km a ja przez dwa lata 27 tyś. W tej chwili ma okrągłe 40 tyś. Był serwisowany tylko w autoryzowanych serwisach. Pierwszy przegląd w MotoFun w Krakowie (przez Tomka Grzywnowicza) a ostatni przegląd (26.03.2007)w MotoRex w Poznaniu (przez Macieja). Motocykl jest absolutnie bezwypadkowy (nawet się nigdy nie przewrócił na parkingu). Polecam go ludziom dobrej woli bo chce go oddać w dobre ręce (może go kiedyś odkupię jak będzie mnie stać).

Jesteście zainteresowani lub znacie kogos chętnego, służę jako źródło informacji.

Mój tel: 604-833-117

Marcin

 

 

TAK, MOZE TRAFIA MI SIE OKAZJA ODMLODZENIA I WZMOCNIENIA MOJEGO ULUBIONEGO MODELU. POWAZNYCH CHETNYCH NA KUPNO ZAPRASZAM: [email protected], CENA Z TROJKA Z PRZODU.

FOTKI W PODPISIE,2002 RP, ZA MALO MIEJSCA ABY OPISYWAC CO ZMIENILEM...BEZWYPADEK. JEDYNA W KRAJU, TO GWARANTUJE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...