Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was zna jakiś link do ściagania wyścigów z MotoGP? Jakimś dziwnym trafem za każdym razem kiedy są wyścigi to mam dyżur. Ostatnio miałem wolny poniedziałek i udało mi się zobaczyć jak Bayliss załadował Toselanda. Cieszyłem się jakby Polska wygrała z Brazylią w piłkę. Brakuje mi tych wyścigów:(

 

Szczaua.

http://ntv.punio.eu.org/gp/

 

Pzdr.

Zefir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczaua.

http://ntv.punio.eu.org/gp/

 

Pzdr.

Zefir

 

 

Oooo, toz to jest ekstra link, juz zasysam, dziekujemy! :icon_mrgreen:

 

BARTOLINI- slij mi maila na PW- przysle Ci info o imprezie lub looknij kilka postow wyzej lub znajdz temat w 'zlotach'.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chłopy!

Słuchajcie czy ktos z Krakowa i okolic mógłby mi doradzić gdzie mógłbym podgiąć rurkę od wydechu, tę część która wchodzi do kolektora? Mam wydechy karbonowe z mojego starego SS750 a teraz je założyłem do 900 i troszke mi nie pasuja więc musze je podgiąć lub dosztukowac kawałek o odpowiednim kształcie.

Pozdro

 

skontaktuj się z Sebą (np. na mailem PW) - on ma tyle kontaktów w mieście Kraka, że coś Ci doradzi

pozdrawiam,

Kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję Bartolini zakupu, ciekaw jestem jak wygląda ta twoja nowa miłość...

Seb nie ma iętarki ale popyta, kto może podgiąć te pipki Duka...

Melvin pewnie oddaje się kontemplacji w cichej zatoczce gdzieś na wybrzeżu... i nie w głowie mu teraz takie głośne klekoczące rumburaki...hihihi...

 

Pozdrawiam Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

musisz wrzucić fotę na jakiś serwer, np imageshack.us

a potem po prostu wysłać posta, powinno działać bez dodawania kodu url.

Zapodajcie fotę tych ręcznie robionych kominów, chodzi po łbie podobny pomysł, mam nawet speca, który może top zrobić profi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz okragla ,duza,jedna jak w MZ ETZ :icon_evil:

http://img87.imageshack.us/my.php?image=dsc07878uy9.jpg :icon_eek:

 

bartolini - to tak sobie zmieniasz jak Ci humor podpowiada?

 

ja też jednak wolę jak jest na okrągło i pojedyńczo z przodu

 

pozdrawiam

kris

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. A może tak ktoś z Olsztyna lub okolic przegląda to forum i się wreszcie odezwie? Chodzi mi konkretnie o osobę śmigającą po Dajtkach i nie tylko na żółtym monsterze m.in. po "tail chop'ie" - więcej nie zdążyłem zauważyć, ale aż się prawie w sobotę z roweru sp..adłem :) Jak usłyszałem ten ryk.. Tylko śmignął, ale rejestracja "miejscowa". Czyżby bratnia dusza w tym biednym we włoskie maszyny regionie??

Edytowane przez heartless
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. A może tak ktoś z Olsztyna lub okolic przegląda to forum i się wreszcie odezwie? Chodzi mi konkretnie o osobę śmigającą po Dajtkach i nie tylko na żółtym monsterze m.in. po "tail chop'ie" - więcej nie zdążyłem zauważyć, ale aż się prawie w sobotę z roweru sp..adłem :wink: Jak usłyszałem ten ryk.. Tylko śmignął, ale rejestracja "miejscowa". Czyżby bratnia dusza w tym biednym we włoskie maszyny regionie??

 

a może to jakaś fajna dziewczyna :icon_biggrin: na pięknym motorze (a może powinieniem napisać piękna dziwczyna na fajnym motorze) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...