Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. z tym malowaniem to niezły pomysł, bo czarne wyglądają o niebo lepiej.. A z wywalaniem bebechów to zaczekam aż mnie zacznie drażnić dźwięk oryginałów, bo jeszcze go za wiele nie słyszałem ;) Potem będę się bawił. A ręce mam na miejscu i każda po swojej stronie, więc z drobnymi przeróbkami nie bedzie problemów :) Nawet znalazłem jakąś stronkę z tzw Do-It-Yourself ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak se ta chceta

 

a jakie bys nie mial pytanie odnosnie monsterka, to znajdziesz na nie odpowiedz na DML

wyciaganie bebechow nazywa sie "coring", wpisz to w "search" klawisz u gory i dostaniesz odpowiedzi mnostwo, jest tez duzo zdjec "krok po kroku".........powodzenia

 

tu masz link

 

 

http://www.ducatimonster.org/smf/index.php/board,4.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. z tym malowaniem to niezły pomysł, bo czarne wyglądają o niebo lepiej.. A z wywalaniem bebechów to zaczekam aż mnie zacznie drażnić dźwięk oryginałów, bo jeszcze go za wiele nie słyszałem ;) Potem będę się bawił. A ręce mam na miejscu i każda po swojej stronie, więc z drobnymi przeróbkami nie bedzie problemów :D Nawet znalazłem jakąś stronkę z tzw Do-It-Yourself :clap:

 

Oj zacznie cie drażnić jak jeden z drugim cymbałem w blaszance zajedzie Ci drogę "bo nie zauważył" dzwoniąc do swojej panny z komóry....

Trzymaj się na razie i trenuj na "sucho" w garazu...

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie się trochę obrobiłem z nadzieją na coś przyjemnego a tu od rana wali śnieg, że się tylko załamać :biggrin:

 

ale cóż - chociaz pomarzyć zostało o motorkach. Heartless - ty facet to masz szczęśice, że wygrałeś Monstera. Po prostu ucz się jak pisła Scitro i na wiosnę wio na pole i po garach (oczywiście z rozwagą).

 

Co do modyfukacji - ot problem odwieczny, jak zaczniesz to nie będziesz miał końca, no chyba, że nowego Duca nabędziesz i wtedy od nowa :icon_twisted: i tak w koło Maceju.

 

Chyba szkoda by było sprzedawać Monsterka - a tka przy okazji za ile planowałeś się go pozbyć - może któryś z serwisów by Ci pomógł sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ally- Motostodola sprowadza motocykle z Ameryki juz od lat. Po uzgodnieniu szczegolow moze sprowadzic co chcesz- kwestia ceny i dogadania sie.

Jak sie uda to moze kupia 2x 996- ale jeszcze na aukcji ich nie ma.

Kupilem niedawno ksiazke" 1000- motocykli " ciekawa, ale pelno niescislosci i malo zrozumialego belkotu jest pelno- za to jest duzo zdjec i jest tania!Pozdr. Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monsterka swojego się nie pozbywam - moje dziewczyna wygrała drugiego ;) Wiem, wiem, szczęściarz ze mnie.. na 2 nas na pewno nie będzie stać, więc jeden stoi w Poznaniu w salonie...

 

no normalnie szczęściarz to za mało powiadziene - Ty (w zasadzie Wy) jesteście w czepkach (a może w kaskach :D ) urodzeni - tylko pogratulować :)

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek my nie palimy to nie wygrywamy jak heartless... :icon_rolleyes:

Chociaż ja muszę się pochwalić, ze wygrałem ostatnio komplet szklanek w konk. łódki... A jak sprzedam te wszystkie butelki, to kupię bilet na samolot i lecę do Australii pośmigać z Melvinem po pustyni... :icon_question:

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek my nie palimy to nie wygrywamy jak heartless... :banghead:

Chociaż ja muszę się pochwalić, ze wygrałem ostatnio komplet szklanek w konk. łódki... A jak sprzedam te wszystkie butelki, to kupię bilet na samolot i lecę do Australii pośmigać z Melvinem po pustyni... :)

Pozdro

 

ooo tez bym sie przelecial do Australii :cool:

Melvin nie znalazlbys tam dla fana ducati jakiejs robotyki? :icon_rolleyes:

na bilet mam a wize sie zalatwi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za brak aktywności z mojej strony, ale mam jakoś kłopot z dostępem do Form - strasznie często dostaję info o zajętości serwisu.

 

Co do zlotu - to i ja bym się przyłączył, zależy tylko kiedy i gdzie. Co do podlasia - fajna miejscówka jest w Lipowym Moście (fajny dworek z małym polem golfowym) a ostatnie 6-7 kilometów jazdy to fajne szutry do szaleństwa :icon_evil: (no chyba, że będą duże dziury to tylko Janek na swojej DR może się wybrać).

 

No a ja powoli kińczę i jadę pakować swoją puszkę i jadę z rodzinką na białe szaleństwo - tak więc przez tydzień może mnie nei być :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...