Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Muminek niezle wygladaja te twoje nakladki, czekamy az plug zainstalujesz, moze sie przyda w sniezne zimowe dni :icon_mrgreen:

Troche szpeci ta oslonka na kolko zdawcze, ja moja chwilowo zakleilem folia "carbon" (Melvin mnie pewnie op.....) bo mam cale dekle pokapane elektrolitem i juz wyglada lepiej.

 

CF - moim zdaniem wlokna weglowe sa uosobieniem sportowych aspiracji maszyny, ale nie mozna popadac w skrajnosc, przeciez calkiem ladnie prezentuje sie anodowane aluminum czy tytan. Z racji tego, że zajmuje sie metalami, są one dla mnie bardziej atrakcyjne i moj monster przyozdobi sie na wiosne metalowymi pierdolkami.

 

Pozdro

 

no w pełni się z Tobą zgadam co do wpadania w skrajności - ja też myślałem o metalowych dodatkach, jednak poszedłem na łatwiznę i szukałem po prostu czegoś gotowego.

 

Co do osłony na małą zębatkę to szukam też w CF (może na razie ją okleję folią - też ten pomysł mi chodził po głowie) - ale Kolega dał mi namiary na jednego swojego mechanika, u którego chciałbym zrobić osłonkę z aluminium w ażurowej formie i prawdopodobnie w jakimś kolorze, ale to jeszcze zobaczę w którą stronę pójdę

 

Przepraszam za wtrącenia w inne tematy niż powinny te opisy być - ale cóż jest fajnie :buttrock:

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie są siedzi nic nie mówią - na razie chyba, choć jak pojadę na jakiś parking podzięmy i trochę się odkręcę to w samochodach jakoś tak dziwnie zaczynają wyć syreney - zupełnie nie wiem dlaczego? :icon_mrgreen:

 

 

a sprzęt Dominika też fajnie słychać :buttrock:

 

 

Krzystzof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Co do osłony na małą zębatkę to szukam też w CF (może na razie ją okleję folią - też ten pomysł mi chodził po głowie) - ale Kolega dał mi namiary na jednego swojego mechanika, u którego chciałbym zrobić osłonkę z aluminium w ażurowej formie i prawdopodobnie w jakimś kolorze, ale to jeszcze zobaczę w którą stronę pójdę

 

Ja mam taką w CF, zrobili mi ją za grosze chłopaki z Toxic Composites: http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/24/bik...663712-full.jpg

Ostatnio ją przerobiłem wycinając w niej dremelem i szlifując pilnikami podłużne otwory. Teraz wygląda rasowo, widać zębatkę i złoty docisk zębatki :icon_mrgreen: Jestem zadowolony :buttrock:

http://w1.bikepics.com/pics/2006/10/07/bik...696027-full.jpg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajna :buttrock: , ja też chcę - jak można z Kolegami się skontaktować? Może mogą zrobić od razu w jakimś ażurowym wykoaniu (a wymiary chyba są takie same jak w Twoim sprzęcie? :icon_mrgreen: )

 

Dominik, a tak przy okazji - sprzedałeś w końcu amorek WP?

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kontakt co TC: 509 215 250 - Sławek. Wymiary te same.

WP sprzedałem, teraz jeżdżę z Ohlinsem :icon_mrgreen:

http://www.bikepics.com/pictures/662338/

http://w1.bikepics.com/pics/2006/08/24/bik...663707-full.jpg

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

long time ago.... naczytalem sie na stronch klubu citroena o XM'ach, najbrzydsze, psujace sie i najbardziej komfortowe z francuzow - efekt - mialem 2.

Teraz jak glupi naczytalem sie o wloszczyznie - efektu jeszcze nie ma, ale....

Mnie sie jednak marzy 2 osobowe ;-(, bo kocham ze swoja corka jezdzic, zona czasami tez sie przejedzie. Prosze Was o opinie na temat Ducati 750 Desmo.

TU DO OBEJRZENIA

Wiem, wyglada prawie jak bandit ;P ale moze ma jakies zalety? Szukam moto na lata, tylko mnie troche te wymiany oleju co 3 tys martwia. Ile chcialbym wydac.... mam nadzieje, ze bede mogl tak ok 15 tys. zł Jakies inne propozycje?

 

witaj

co do sprzętu o który pytasz - nie umiem się wypowiedzieć co do samego motoru, ale jak widać jest on oferowany przez firmę, która zajmuje się sprowadzaniem sprzętów z zagranicy. Ja osobiście nie jestem fanem takich rozwiązań - często stan jest niepewny (szczególnie w kwestii wypadków), choć i czasem w tzw krajówkach może to samo być :buttrock: Nie jestem pewien, czy motor nie powinien mieć 3 kluczy - w tym jedna klucz-matka (u mnie przynajmniej tak było). Ciężko po zdjęciach ocenic stan technizny - nie chcę wprowadzić Cię w błąd.

 

Co do kwoty jaką masz to możesz poszukać na Allegro np. http://www.allegro.pl/search.php?string=ducati&p=0 czy otomoto - może coś tam będzie.

Wiem, że jeden mechanik z BolDoru sprzedawał swojego sprzęta - jak widzę nie ma już tej oferty na Allegro, to była 749 żółta z 2001 z wieloma dodatkami i niewilkim przebiegiem , ale w cenie 20 kpln. Jak będziesz chciał to podam namiary

 

Inny motor, z którum swego czasu jeżdziłem po Warszawie (to jest ta maszyna) to np http://www.allegro.pl/item131111230_ducati_monster_750.html -

 

 

no nie zaproponuję Ci tu sprzętu opisanego pod adresem (choć mi się strasznie spodobał, gdy go oglądałem chyba jakieś 4-5 tygodni temu, jak byłem u chłopaków w Boldorze. http://www.allegro.pl/item132868237_ducati..._w_polsce_.html. Sprzęt jest niesamowity w rzeczywistości :icon_mrgreen:

Szkoda tylko że kolega chce za niego taką furę pieniędzy.

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CF - moim zdaniem wlokna weglowe sa uosobieniem sportowych aspiracji maszyny, ale nie mozna popadac w skrajnosc, przeciez calkiem ladnie prezentuje sie anodowane aluminum czy tytan. Z racji tego, że zajmuje sie metalami, są one dla mnie bardziej atrakcyjne i moj monster przyozdobi sie na wiosne metalowymi pierdolkami.

 

 

absolutna racja i ja nie mam nic przeciwko Ti czy alu - tyle ze "pierdolki" z cf sa dostepne w szerszym asortymencie i w bardziej przystepnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podrzuciłem trochę fotek nowych elementów:

- zadupka (malowanie Plastbike)

- boczki CF (after market)

- pług (malowanie Plastbike) - jeszcze nie zainstalowany (na niektórych zdjęciach trochę się błyszczy, ze względu na lampę przy robieniu niektórych fotek)

 

krzys, to super wyglada, wszystko czarne i cf - podoba mi sie

tak sobie mysle, ze ja na twoim miejscu bym sobie pier**lnal bialy szlaczek przez srodek - co o tym myslisz?

szeroki bialy pas przez srodek a dwoma waskimi po bokach; przedni blotnik, bak i "zadupek"

mysle ze by bylo ok......mozna pomyslec

 

moze jutro sie "photoshop" pobawie to ci pokaze pi razy oko jak by to wygladalo

 

Martwie co będzie jak wyrzuce tłumiki :clap:

 

dla ciebie tez mam pomysl: zamiast wydawac kase na nowe tlumiki zrob coring; za cholere nie wiem jakie to po naszemu slowo, ale to znaczy wypieprzyc wszystkie bebechy z oryginalnych tlumikow

kosztuje grosze (procz roboty), z domu cie wyrzuca za halas robia wtedy przezajebisty i masz po problemie

 

wez dominika za frak, niech ci powie co trzeba zrobic; na DML pelno jest o tym watkow i kazdy jest w 100% zadowolony

 

 

.....a mnie bajgla z sola i wode z saturatora przy okazji postawisz i bedziemy kwita :icon_mrgreen:

 

 

Ja mam taką w CF, zrobili mi ją za grosze chłopaki z Toxic Composites....Ostatnio ją przerobiłem wycinając w niej dremelem i szlifując pilnikami podłużne otwory. Teraz wygląda rasowo, widać zębatkę i złoty docisk zębatki :offtopic: Jestem zadowolony :buttrock:

 

podoba mi sie :buttrock:

 

 

ps

ale do tego zloty racing DID lancuch to by ci sie przydal

Edytowane przez melvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj KMC, stary cytryniarzu. Monsterem nie jeździ sie za dobrze w 2 osoby jeśli pasażer waży więcej niż 30-50 kg (przy mojej ok 85kg) gdyż przy hamowaniu ciężko jest utrzymać balast,a z tyłu nie ma żadnego pałąka.

Stary ile ja sie wytłukłem AX-em... a ile frajdy mialem z jazdy.

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melvin coś jest w "empty pipes". :biggrin:

Byłem wczoraj na zamknięciu sezonu motocyklowego w Targowisku k. Bochni, wiecie jak to jest... Po 21 zaczęło się katowanie co niektórych sprzetów. W pewnym momencie jeden gość na jakimś CBRGSXZZR czy coś takiego... zaczął strzelać z wydechu, no fajnie to wyglądało :banghead: Chwile później Tomek rozochocony poprzednikiem odpalił swojego Ducati 750, i pokazał jak strzela Duca na 2 puste rury :flesje:

A co do głośności to możecie sobie wyobrazić, że z odległości 200 m nie słyszałem ani japonii, ani zespołu, tylko Ducati Tomka :biggrin:

Jeden z uczestników porównał odgłos V2 desmo do dźwięku wydobywającego się z V8 :banghead:

To by było tyle na temat wolnych wydechów!

Pozdro Seba

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...