Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Bravooo , szkoda tylko że przemalujeta Bestyjkę... no i kuźwa najbardziej "charakterny" silnik - Desmoquatrro :buttrock: :icon_twisted: :icon_mrgreen: :icon_razz: :crossy: ...

Pozdr. Janek 748 S( Sprężynamaszyna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...,pełne Termisy z filtrem i ECU,karbony

 

Czyli Twoja szlifierka nie będzie miała przy nim roboty. :biggrin:

Biedaku i co Ty będziesz w nim przerabiał? :banghead:

A tak szybkę trzeba zmienić.

 

A tak serio ładna, szybka sztuka. :clap:

 

I kto tu coś wspominał, że nie można dobrego używanego Ducata kupić?

Jak chcesz to kupisz i to nie po roku poszukiwań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no ładniutki, a jak żonie sie podoba??

 

Oooo tak podoba się i to bardzo bo jak tylko go przywiozłem to nabrała ochoty wycałować :biggrin: i pewnie miała dylemat czy mnie czy :crossy: Potwora ale na moje szczęście ja byłem jako pierwszy obdarowany :clap: pewnie dlatego że się ogoliłem dzień wcześniej.

 

A co do tej zmiany koloru to jeszcze do końca nie zadecydowane bo to i koszty i trzeba się odkuć po wywaleniu pln-ów na ten zakup ,może będzie trzeba się oswoić z tym kolorem,ja wiem że ty Janku wolałbyś aby takim został bo twój jest taki sam,nie czuł byś się taki samotny tłumie najszybszych czerwonych :buttrock: grzechotników.Ale jak tylko któregoś dnia będę miał mniej roboty i aura pozwoli to pryjadę do was chłopaki do Motostodoły bo przegląd już zrobiłem dopiero 3-a stacja okręgowa nam to w Leoncinie załatwiła,PZU już wykupione więc mogę nim śmigać :crossy: czekam tylko na tłumacznia.

 

Ma on jeszcze jedną malutką wadę z ważywszy że w niektórych kręgach noszę miano Kuby Rozpruwacza nie będę miał możliwości w nim powalczyć z układem wydechowym gdyż ten gada przepięknie. Ostatnio miałem możliwość pośmigać testówką Monsterem 1100 na Termisach i mam porównanie, stwierdzam że ta nasza S4 gada znacznie ładniej :notworthy: :buttrock: :clap:

Edytowane przez edzio

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molto gratulacjone! Trzeba przyznac, ze dajecie z Basia przyklad!

Bo np. moja Basia jezdzi tylko autem i do tego dieslem...

A mnie jakos ostatnio moja St2 robi sie troche przyciezka, moze zanosi sie na zmiany?

 

No my też prywatnie oboje jeździmy dizlami ale nie takimi sobie zwykłymi dizlami tylko z desmojajem TDi na pompowtryskach z grupy VW to nasza druga choroba oczywiście po desmo :biggrin: :crossy: w nich oczywiście też wywaliłem katalizatory :icon_mrgreen: :icon_razz: ale żeby zostać tylko przy samych blaszankach co to to nie nigdy!!!!-mam nadzieje :bigrazz:

 

Edzio, pamietam,że chciałes kupić cos nowszego i na wtrysku ale czy S4 nie bedzie trochę za mocne dla Basi? To strasznie narowiste moto.

 

Powiem ci że tyle co ona jeździ to czy dasz jej 40koni czy 150koni będzie jeździła :crossy: identycznie.Na każdym łuku przesadnie zwalnia bo nie czuje się zbyt pewnie i chwała jej za to :buttrock: :clap: .Długo miałem taki dylemat ale nie bardzo znajdziesz M1000 bo jest tego bardzo mało i są drogie i wcale nie bardzo słabsze.Tym po pierwszej mojej dzisiejszej przejażdżce czuć różnice w mocy pomiędzy moim ST4S 996cm ,121koni a tym.Nam zależało na moto nowszym -na wtrysku,sztywniejsza rama,lepsze zawieszenie.Ten w zupełności spełnia nasze oczekiwania.Wiesz Basia w tym roku zrobiła może w sumie całe ze 3tysie km wiec możliwe że ja nim będę więcej km robił bo fajnie jest czasem pośmigać leciutkim i mocnym moto bo to moje :crossy: to troszke autobus no może w wyjątku temperamentu silnika :buttrock: .

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznotka! gratulacje! :)

 

ps. jak ekipa z Warszawy leci do Mszczonowa? coś już ustalone?

pozdrawiam

Robert

Generalnie jest coś takiego

• Theodor zaproponowal miejsce zbiorki przed rozpoczeciem imprezy Probike w dnu 12.09.2009- godz. 13:00:

Stacja benzynowa „BLISKA” przy krajowej 8 około pół kilometra. przed zjazdem do Mszczonowa ze strony Rawy Mazowieckiej. Jadący od Warszawy maja zwrotkę na światłach w Adamowiczach około kilometra po minięciu stacji

http://maps.google.pl/maps?q=51.962885,20....3,0.038152&z=15

 

Ja jadę Al. Krakowską/Katowicką i z racji tego, iż nie bardzo mogę być na miejscu zbiórki o 13stej zajadę od razu na miejsce.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salut Ewa ... widze, ze towarzystwo nieodpuści Ci brak obecności! :wink:

 

Ja lece z ekipa z Krakowa w Sob. ale niezostaje na noc w Mszczonowie i lece wieczorem dalej do Wawy.

 

Można zorganizować jakas zbiórke dla spoźnialskich z okolic Wawy i polecimy razem z rana w Nd.

(non solo di circa 7 del mattino ... per favore! :wink: )

 

Pozdrawiam,

Faris

Edytowane przez Flipmode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...